2022-03-01 12:00:05
Steam indirim

2022 Mart Ayının İlk indirimi: Remote Play Together

Steam Mart ayı için düşündüğü bu indirim öncekilere göre biraz farklı.


 Mart ayında beklenen iki indirimden biri olan '' Remote Play Together  İndirimi '' içinde binlerde küçük oyun barındıran sevimli bir etkinlik.
Steam etkinliği bu yazı ile duyurdu;

'' Biliyor musunuz, yerel çok oyunculu moda veya Remote Play Together işlevine sahip oyunları sadece bir bağlantıya tıklayarak aile ve dostlarınızla paylaşabileceksiniz, hem de paylaştığınız kişilerin Steam hesabı olmasına gerek olmayacak! Bunu kutlamak için 28 Şubat Pazartesi, TSİ 21:00'de başlayan, indirim ve yayın etkinlikleriyle dolu bir festival düzenliyoruz.

Remote Play Together özelliğini destekleyen binlerce oyun bu festivale katılabilir. Oyununuz yerel çok oyunculu desteğine sahip mi? Öyleyse sizin de bir indirimle festivale katılacağınızı umuyoruz. Ayrıca oyununuzu sergilemek için etkinlik sırasında bir canlı yayın düzenleyebilirsiniz.

Etkinliğe katılım kaydı için sadece indirim girmeniz yeterlidir. İşte o kadar! Ayrıca indirim sırasında bir yayın etkinliği de düzenleyebilirsiniz. Yayın oynatıcımızda canlı yayınlar ve çok daha fazlası gösterilecektir. ''

https://partner.steamgames.com/promotion/discounts/dashboard/

 Steam'in hız kesmeyen indirimlerinden en uygun şekilde faydalanmak için ihtiyacın olan Steam Cüzdan Kodu 'na buradan ulaşabilirsin.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1