WoW GOLD
WoW GOLD

WoW Gold Nedir?
WoW Gold
World Of Warcraftoyun içerisinde para birimine WoW Gold Denir . Oyun içerisinde item vb. eşyaları satın almaya yarayan gold karakterinizi ileri seviyeye çıkartmaya yaramaktadır.  Ayrıca WoW Gold Satın Alarak oyun içerisinde token alabilir oyun sürenizi uzatabilirsiniz.  

WoW Gold Nasıl Teslim Edilir ? 
Sitemiz üzerinden sipariş verdikten sonra vermiş olduğunuz gold oyun içerisinde bulunan horde tarafında Orgimmar banka önünde yüz yüze siparişiniz teslim edilmektedir. Alliance teslimat noktası ise Stormwind Banka önüdür

WoW Gold Satın Al, Oyuneks.com sitesinden nasıl satın alınır?
Sitemize giriş yaptıktan sonra ürün arama kutusuna “​WoW Gold​” yazıp ürün detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz WoW Gold sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

WoW Gold nereden bulabilirim?
Türkiye’de sizler gibi bu oyunun parçası olan Oyuneks 'de dijital kod satış mağazası olan sitemiz üzerinden WoW Gold alımlarınızı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

WoW Gold Satın Al nasıl yapılır ?

1. Adım: https://oyuneks.com/game-gold/wow-gold  sayfasına giriş yapınız.
2. Adım: Almak istediğiniz WoW Gold miktarını belirleyip Satın Al yapınız.
3. Adım: Oyuneks üyeliğiniz var ise ve bakiyenizde para bulunuyor ise Satın Al dedikten sonra almış olduğunuz WoW Gold teslimatı için Horde iseniz Orgimmar , Alliance iseniz Stormwind de teslim edilecektir.

WoW Gold Nereden alınır ?
WoW Gold satın almak, en ucuz WoW Gold fiyatları için Oyuneks. Güvenli WoW Gold World Of Warcraft, WoW Gold almak için Oyuneks 'i ziyaret edebilirsiniz.

WoW Token Nedir?
WoW Token, World of Warcraft içinde biriktirdiğiniz WoW Gold dönüştürebileceğiniz bir ödeme birimidir. WoW Token'ı battle.net bünyesinde bulunan bütün oyunlarda kullanabilirsiniz.

WoW Gold ne kadar?
WoW Gold sabit bir fiyata sahip değildir. Her serverda farklı fiyata satılabilmektedir.World of Warcraft oyununa gelen patchler WoW Gold fiyatını arttırıp, azaltabilemektedir. Bunun dışında stok durumuna göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

WoW Token Kaç Gold ?
WoW Token sabit bir fiyata sahip değildir. Oyun içi piyasaya göre değişkenlik göstermektedir. WoW Token fiyatını öğrenmek için World of Warcraf içinden > Shop > WoW Token adımlarını izleyebilirsiniz.

WoW Token Kaç Para?
WoW Token fiyatı, World of Warcraft oyununda satılan WoW Gold fiyatıyla doğru orantılıdır. WoW Token' ın oyun içerisindeki WoW Gold karşılığını öğrendikten sonra, WoW gold satış fiyatıyla karşılaştırarak hesaplayabilirsiniz.

WoW Game Time Ne kadar?
WoW Game Time'ı oyun içerisinden 1 aylık almak isterseniz, WoW Token' ınızı kullanarak satın alabilirsiniz. Bunun dışında 2 aylık satın alım mevcuttur. Fiyatlandırma WoW Token ya da WoW Gold fiyatıyla doğru orantılıdır.

TBC Firemaw  Horde Gold
Firemaw Horde 1 Gold WoW

World Of Warcraft Wrath of the Lich King Classic Firemaw Horde 1 Gold WoW

Alış : 0,09
Satış : 0,38
TBC Golemagg Horde Gold
Golemagg Horde 1 Gold WoW

World Of Warcraft Wrath of the Lich King Classic Golemagg Horde 1 Gold WoW

Alış : 0,09
Satış : 0,38
WoW GOLD ALAN KULLANICILARIN YORUMLARI (3)
Ö*** To***
Ürünü satın aldı

mükemmel oldu

2022-11-14 05:14:33
F*** G***
Ürünü satın aldı

Gehennas Sunucusu için alım-satım işlemi de olursa iyi olur.

2022-10-07 13:31:09
b*** ba***
Ürünü satın aldı

thekal için açılırsa bu hizmet çok güzel olur

2022-10-04 01:11:38

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1