Steam Random Key

Steam Random CD Key

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır. Pek çok oyun, eklenti paketi, yazılım, video ve oyunlar ile ilgili programların satışı Steam üzerinden yapılmakta ve bu sayede bilgisayara doğrudan çevrimiçi olarak indirilebilmektedir. Ayrıca Steam, kullanım açısından performans sağlayan sistem tepsisi/sistem çekmecesi (system tray) ve görev çubuğundaki pozisyonu ile benzerlerinden ayrılır.

Mayıs 2016'dan itibaren 125 milyon aktif kullanıcıya sahiptir ve Ocak 2019'dan itibaren 30 binden fazla oyun barındırmaktadır. 2017 yılında günlük ortalama 33 milyon, aylık ise 67 milyon aktif oyuncu sayısı görmüştür.

Steam cüzdan kodlarını, her türlü steam oyunlarını satın almak ve oyunlar içerisinde alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Steam Random CD Key Satın Al, Oyuneks.com sitesinden nasıl satın alınır?
Sitemize giriş yaptıktan sonra ürün arama kutusuna “​Steam Random CD Key ​” yazıp ürün detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz Steam Random Key sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Steam Random Key nereden bulabilirim?
Türkiye’de sizler gibi bu oyunun parçası olan Oyuneks 'de dijital kod satış mağazası olan sitemiz üzerinden Steam Random CD Key ​ alımlarınızı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

 

1.Adım: Steam arayüzünde SOL alt menüde "OYUN EKLE" butonuna tıklayınız.

2.Adım: "Steam'de ürün etkinleştir" seçeneğine tıklayarak Oyuneks'ten aldığınız  kodu, ''Ürün kodu'' kutucuğuna girerek sürpriz oyunu etkinleştiriniz.

 

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1