UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath
UFO AfterMath

UFO: Aftermath is a 3D isometric, tactical strategy game with a rich and compelling sci fi story.

Combining a global strategy with small squad tactical combat, the challenge offered is to fight against an alien invasion. Featuring run time generated tactical missions with innovative simultaneous combat action; the genre is also enhanced with strong RPG elements, offering a quite unique mix of strategic ideas.

RPG - Your soldiers will improve as they gain more experience. Their skills are derived from these statistics, and each point that you put into any one of these attributes will have a noticeable effect on that soldier’s skills. These attributes are: Strength, Agility, Dexterity, Willpower, Intelligence, and Perception

Strategy - You must manage your bases, interceptions, and squads. Territory is equal to power in the game - the more you control, the better your interceptor coverage. Also, the faster you research, the better things could be.

Tactics - Fighting on the ground against aliens and mutants for the control of territories. Once you control a territory, you can decide what type of base you want there: Research, Military, Manufacture or Biomass repulsion.

Combat - Unique combat system features all of the best elements of both turn-based and real-time combat systems. You give orders while the game is paused to avoid the frantic rush of a real time system. While in pause you can give your troops very detailed orders taking as much time as you like. Once you are finished you simply start the game and continue playing. Once the game is underway you can pause the game at any point to update or change your orders and the game will automatically pause when important events occur, so that you may modify your plans accordingly. This combat is combining the finely grained tactics of a turn-based game with the realism of a real time system.

Key features:

 • Randomly generated tactical missions - each playing field will be unique meaning no two games are the same
 • Intricate, rich and frightening alien setting displayed in full 3D
 • Over 100 varied mission objectives
 • 70 plus unique weapons

 

UFO: Aftermath, zengin ve ilgi çekici bir bilim kurgu hikayesine sahip 3 boyutlu izometrik, taktiksel bir strateji oyunudur.

Küresel bir stratejiyi küçük birlik taktik savaşıyla birleştiren zorluk, bir uzaylı istilasına karşı savaşmaktır. Yenilikçi eş zamanlı muharebe eylemi ile çalışma süresi tarafından oluşturulan taktik görevleri içeren; tür aynı zamanda güçlü RPG unsurlarıyla zenginleştirilmiştir ve stratejik fikirlerin oldukça benzersiz bir karışımını sunar.

RPG - Askerleriniz daha fazla deneyim kazandıkça gelişecektir. Becerileri bu istatistiklerden türetilmiştir ve bu niteliklerden herhangi birine koyduğunuz her nokta, o askerin becerileri üzerinde gözle görülür bir etkiye sahip olacaktır. Bu nitelikler şunlardır: Güç, Çeviklik, Beceri, İrade Gücü, Zeka ve Algı

Strateji - Üslerinizi, müdahalelerinizi ve mangalarınızı yönetmelisiniz. Bölge, oyundaki güce eşittir - ne kadar çok kontrol ederseniz, önleyici kapsama alanınız o kadar iyi olur. Ayrıca, ne kadar hızlı araştırma yaparsanız, o kadar iyi şeyler olabilir.

Taktikler - Bölgelerin kontrolü için uzaylılara ve mutantlara karşı yerde savaşmak. Bir bölgeyi kontrol ettiğinizde, orada ne tür bir üs istediğinize karar verebilirsiniz: Araştırma, Askeri, Üretim veya Biyokütle itme.

Savaş - Eşsiz savaş sistemi, hem sıra tabanlı hem de gerçek zamanlı savaş sistemlerinin en iyi öğelerinin tümüne sahiptir. Gerçek zamanlı bir sistemin çılgınca telaşından kaçınmak için oyun duraklatılırken emir veriyorsunuz. Duraklama sırasında birliklerinize istediğiniz kadar zaman ayırarak çok detaylı emirler verebilirsiniz. Bitirdikten sonra oyuna başlamanız ve oynamaya devam etmeniz yeterlidir. Oyun başladıktan sonra, siparişlerinizi güncellemek veya değiştirmek için herhangi bir noktada oyunu duraklatabilirsiniz ve önemli olaylar meydana geldiğinde oyun otomatik olarak duraklayacaktır, böylece planlarınızı buna göre değiştirebilirsiniz. Bu dövüş, sıra tabanlı bir oyunun incelikli taktiklerini gerçek zamanlı bir sistemin gerçekçiliğiyle birleştiriyor.

Ana Özellikler:


Rastgele oluşturulmuş taktik görevler - her oyun alanı benzersiz olacaktır, yani iki oyun aynı değildir
Tam 3D olarak görüntülenen karmaşık, zengin ve korkutucu uzaylı ayarı
100'den fazla çeşitli görev hedefi
70 artı benzersiz silah

UFO AfterMath

UFO: Aftermath

Altar Interactive

UFO: Aftermath is a 3D isometric, tactical strategy game with a rich and compelling sci fi story. UFO: Aftermath, zengin ve ilgi çekici bir bilim kurgu hikayesine sahip 3 boyutlu izometrik, taktiksel bir strateji oyunudur.

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  8,00

  7,20

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaAltar Interactive
 • Yayınlanma Tarihi23 Nis 2014
 • Kategoriler
  • Strateji
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Rusça*, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
  • İşlemci: Pentium III 500 MHz
  • Bellek: 128 MB RAM
  • Ekran Kartı: 32 MB GeForce2
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX certified sound card
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1