Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu
Tohu

Experience a brand new adventure game set on strange and wonderful fish planets. Play as a little girl and explore beautiful environments and solve elaborate puzzles with her mechanical alter ego Cubus. Together they will discover the truth about themselves and the mysterious Holy Machine that powers the world.
Tuhaf ve harika balık gezegenlerinde geçen yepyeni bir macera oyununu deneyimle. Küçük bir kızı oynayarak mekanik ikinci benliği Cubus ile birlikte güzel ortamları keşfet ve ayrıntılı bulmacaları çöz. Birlikte kendileri ve dünyaya güç sağlayan gizemli Kutsal Makine hakkındaki gerçeği keşfedecekler.

Go on an adventure playing a little girl/Küçük bir kızı oynayarak maceraya atıl

Explore vibrant and atmospheric locations, meet interesting characters, and solve detailed puzzles on your quest to restore the Sacred Machine. The girl is light and agile, so you can go to areas of the world that others cannot reach.
Kutsal Makine'yi onarma maceranda canlı ve atmosferik konumları keşfet, ilginç karakterlerle tanış ve detaylı bulmacaları çöz. Kız hafif ve çeviktir, o yüzden dünyada başkalarının ulaşamadığı alanlara gidebilirsin.


Harness the power of Cubus/Cubus'un gücünden faydalan

You can transform into Cubus, the girl's machine friend, whenever you want. Need to lift something heavy? Do you need big, strong arms to catch the passing bulb flies? Need to win an impromptu arm-wrestle against your enigmatic and somehow tangible mirror image? Cubus takes care of it.
İstediğin zaman Kızın makine arkadaşı Cubus'a dönüşebilirsin. Ağır bir şeylerin kaldırılması mı gerekiyor? Geçen ampul sineklerini yakalamak için büyük, güçlü kollara mı ihtiyacın var? Kendinin esrarengiz ve bir şekilde somut olan ayna görüntüne karşı doğaçlama gerçekleşen bir bilek güreşini kazanman mı gerekiyor? Cubus halleder.

Explore amazing hand-drawn worlds/Elle çizilmiş müthiş dünyaları keşfet

Every fish planet in TOHU has been brought to life with stunningly beautiful graphics, and each planet is full of details. Meet loads of wacky characters and reveal sweet creatures to collect!
TOHU'daki her balık gezegenine, büyüleyici güzelliğe sahip grafiklerle hayat verilmiştir ve her gezegen ayrıntılarla doludur. Bir sürü tuhaf karakterle tanış ve toplayabileceğin tatlı yaratıkları ortaya çıkar!

Solve elaborately designed puzzles/Ayrıntılı bir şekilde tasarlanmış bulmacaları çöz

You'll need to use your wits to solve TOHU's unique and crazy puzzles. From quests to search for the creatures needed to power your far-flung flying ship, to learning to wield a mustache-filled mole cannon.
TOHU'nun eşsiz ve çılgın bulmacalarını çözmek için zekanı kullanan gerekecek. Uzaklara seyahat edebilen uçan gemine güç sağlamak için gereken yaratıkları arama görevlerinden bıyık dolu bir köstebek topunu kullanmayı öğrenmeye kadar pek çok şey.

Get ecstatic in an enchanting soundscape/Büyüleyici bir ses atmosferinde kendinden geç

TOHU contains music by award-winning composer Christopher Larkin, who also composed the music for Hollow Knight.
TOHU, Hollow Knight'ın da müziğini yapan ödüllü besteci Christopher Larkin'e ait bir müzik içerir.

Tohu

TOHU

Fireart Games

Experience a brand new adventure game set on strange and wonderful fish planets. Explore beautiful environments, solve elaborate puzzles, and discover the truth behind a mysterious little girl and her mechanical alter ego, Cubus. Tuhaf ve harika balık gezegenlerinde geçen yepyeni bir macera oyununu deneyimle. Güzel ortamları keşfet, ayrıntılı bulmacaları çöz ve gizemli bir küçük kızın ve mekanik ikinci benliği Cubus'un ardındaki gerçeği keşfet.

 • Geliştirici FirmaFireart Games
 • Yayınlanma Tarihi28 Oca 2021
 • Kategoriler
  • Macera
  • Bağımsız Yapımcı
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Basitleştirilmiş Çince, Lehçe, Rusça, Japonca, Brezilya Portekizcesi, Korece, Türkçe
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel i3 3.3 GHz or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 (2048 MB) or Radeon R9 285 (2048 MB) - Integrated GPUs may work but are not supported.
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1