The Sims™ 4 Get to Work'te iş yeri sizden sorulur! Sim’lerinizin iş hayatına direkt müdahale edin ve terfiye giden yollarını açın ya da onları iş yerinin baş belası yapın. Doktor olarak yardıma koşun ve sayısız hayat kurtarın, bilim insanı olarak zarar ziyan buluşlarınızla komşularınızı bezdirin ya da dedektif olarak olay yerlerini inceleyip zorlu dosyaları çözün. Kendi işimin patronu olayım diyorsanız, Simlira milyoneri olma yolunda kendi perakende işinizi kurun, şekillendirin ve yönetin! Sim’lerinizin hangi işin başına geçeceğine siz karar verin.

 • Doktor, dedektif veya bilim insanı olun — Sim’lerinizi yepyeni kariyerlerde yönetin. Biricik analitik zekanızı kullanarak bilim insanlığınızı konuşturun ve çılgın buluşlar yapın; dedektif olarak suç mahallerini araştırıp sırları açığa çıkarın ya da doktor olarak hastaları tedavi edin, doğum yaptırın ve acil ameliyatlar yapın.

 • Kendi işinizi kurun — Sizin işiniz sizden sorulur! Fırın, konfeksiyon mağazası, sanat galerisi, kitapçı ve daha pek çok perakende işten istediğinizi kurun. Build Mode’u kullanarak işletmenizi her yönüyle istediğiniz gibi şekillendir. Sonra da gelsin Simliralar! Satılacak ürünleri seçin, personelinizi istediğin gibi yönetin ve laf kalabalığıyla müşterilerin başını döndürüp satış yapın.

 • Yeni beceriler kazanın — Yeni beceriler kazanarak Sim’lerinizin The Sims 4’te kullanacakları çok özel şeyler yapmalarına yardım edin. Yeni Fotoğrafçılık ve Pişirme becerileriyle mükemmel fotoğrafı çekin ya da tadına doyum olmaz bir yemek yapın. Yaptıklarınızı evde sergileyin ya da satarak fazladan Simlira kazanın!

In The Sims™ 4 Get to Work, you are asked about the workplace! Intervene directly in the business life of your Sims and pave their way to promotion or make them the scourge of the workplace. Rush to the aid and save countless lives as a doctor, annoy your neighbors with your damaging discoveries as a scientist, or investigate crime scenes and solve tricky cases as a detective. If you want to be my own boss, start, shape and manage your own retail business on the way to become a Simlira millionaire! You decide which job your Sims will take on.


Be it a doctor, detective or scientist — lead your Sims in brand new careers. Use your unique analytical mind to talk your science and make crazy discoveries; Explore crime scenes and uncover secrets as a detective or treat patients, give birth and perform emergency surgeries as a doctor.

Start your own business — You're asked for your job! Build whatever retail business you want from bakery, apparel store, art gallery, bookstore and more. Shape every aspect of your business the way you want using Build Mode. Then come Simliras! Choose products to sell, manage your staff as you want, and sell by turning the heads of customers with word of mouth.

Gain new skills — Help your Sims build very special things to use in The Sims 4 by acquiring new skills. Take the perfect photo or cook a delicious meal with new Photography and Cooking skills. Show off your creations at home or sell them to earn extra Simlira!

The Sims™ 4 Get To Work

Maxis

The Sims 4 Get to Work'te gözü pek bir Doktor, korkusuz bir Dedektif, çılgın bir bilim insanı olun ya da kendi işinizi kurup Simoleoner olun. Become a daring Doctor, a fearless Detective, a mad scientist, or start your own business and become a Simoleoner in The Sims 4 Get to Work.

 • Geliştirici FirmaMaxis
 • Yayınlanma Tarihi18 Haz 2020
 • Kategoriler
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Japonca, Norveççe, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İsveççe, Fince, Korece, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 or Windows 8.1
  • İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 10 MB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1