The Sims™ 4 Get Famous ile yıldızlara uzanın ve şöhret statüsü kazanın. Gerçek bir star olmak için aktörlük kariyerine başlayın, liste başı isimler arasına girin ve şöhrete giden kaygan yolda Sim’inize rehberlik edin. Stüdyo setlerinden VIP partilere kadar Sim’inizin ismini tüm dünyaya duyurmaya çalışın. Kendi seçeceğiniz detaylarla kendi şöhret tarzınızı yaratın ve Sim’inizin müthiş manzaralı lüks evini som altın klozet gibi şaşalı aksesuarlarla süsleyin. Sahne ışıkları altında parlamaya ve bir şöhret olarak hayatı uçlarda yaşamaya hazırlanın.

Öne çıkan özellikler

 • Şöhret sahibi olun — Artık Sim’leriniz şöhret ve zenginlikle ilgili en çılgın hayallerinin dibine vurabilir! Mevcut kariyerinizde starlık mertebesine yükselin veya kendinize yeni bir yön seçerek şöhretler alemine en tepeden adım atın. Gelecek vadeden bir aktör olarak ilgi odağı olmanın tadını çıkarın veya bir ilham kaynağı olarak her anınızı canlı yayınla paylaşın. Fakat unutmayın, Sim’iniz ne kadar meşhur olursa o kadar fazla dikkat, iltimas ve hayran toplayacak. Şöhret ve zenginliğe giden yolda başınıza neler geleceği belli olmaz ama VIP’ler alemine girdikten sonra Simliralarınızı ister sağa sola saçın, ister yakıp kül edin; dönüp arkanıza bile bakmayacaksınız.

 • Rolünüzü oynayın — Kendi ilham periniz olun ve Sim’inizi pırıl pırıl bir aktörlük kariyerine taşıyın. Bir reklam filminde veya televizyon dizisinde oynayarak büyük bir çıkış yakalayın. Sim’leriniz ellerinden gelenin fazlasını yapıp senaryolar ezberlemeye ve benzersiz kostümler giymeye başladıktan sonra yeni bir kapalı gişe filmde baş rolü de kapabilir.

 • Şehri peşinizden sürükleyin — Sim’inize şöhreti keşfedeceği Del Sol Vadisi’nde şaşaalı ve şatafatlı bir hayat yaşatın. Mirage Park’ta mütevazı bir evle başlayın veya çalışıp didinip Pinnacles’taki bir malikaneye yerleşin. Yıldızlar Bulvarı’nda Sim’inizin adının yazılı olduğu efsanevi bir elmasa sahip olarak kısa sürede tüm şehrin konuştuğu kişi olun.

 • Har vurup harman savurun — Şehirde gezerken şık giysilerinizle tüm bakışları üzerinize çekin veya film setlerinde göz kamaştırıcı kostümlere bürünün. Sim’iniz prestij basamaklarını tırmanırken siz de şöhretin nimetlerinden yararlanın. Muhteşem evinizi altın kaplama mobilyalarla döşeyin ve evinizde altın çağınızı simgeleyen eşsiz bir sanat eseri sergileyin.

Reach for the stars and gain celebrity status with The Sims™ 4 Get Famous. Embark on an acting career to become a true star, hit the charts, and guide your Sim on the slippery road to fame. From studio sets to VIP parties, try to make your Sim's name known to the world. Create your own celebrity style with details of your own choosing, and adorn your Sim's luxurious home with stunning views with flamboyant accessories like a solid gold toilet bowl. Prepare to shine in the spotlight and live life as a celebrity to the extreme.

Highlights


Build fame — Now your Sims can hit their wildest dreams of fame and fortune! Rise to stardom in your current career or choose a new direction for yourself and step into the world of fame from the top. Enjoy the limelight as an aspiring actor or livestream every moment as an inspiration. But remember, the more famous your Sim becomes, the more attention, favor, and fans they will gain. You never know what will happen to you on the way to fame and wealth, but after you enter the realm of VIPs, you can either scatter your Simliras or burn them to ashes; You won't even look back.

Play your part — Be your own muse and lead your Sim into a brilliant acting career. Get a big break by starring in a commercial or television series. Once your Sims do their best and start memorizing scripts and donning unique costumes, they could also get a lead role in a new sold-out movie.

Drag the city with you — give your Sim a glamorous life in the Del Sol Valley, where they'll discover fame. Start with a modest home in Mirage Park, or work hard and settle in a mansion in Pinnacles. Become the talk of the town in no time by owning a legendary diamond with your Sim's name on the Avenue of Stars.

Strike and smash — Get all eyes on you in stylish outfits as you stroll around the city, or dress up in dazzling costumes on movie sets. Enjoy the blessings of fame as your Sim climbs the ladder of prestige. Furnish your gorgeous home with gold-plated furniture and display a unique piece of art in your home that symbolizes your golden age.

The Sims™ 4 Get Famous

Maxis

The Sims™ 4 Get Famous ile yıldızlara uzanın ve şöhret statüsü kazanın. Gerçek bir star olmak için aktörlük kariyerine başlayın, liste başı isimler arasına girin ve şöhrete giden yolda Sim’inize rehberlik edin. Reach for the stars and gain celebrity status with The Sims™ 4 Get Famous. Start your acting career to become a true star, hit the charts, and guide your Sim on their way to fame.

 • Geliştirici FirmaMaxis
 • Yayınlanma Tarihi18 Haz 2020
 • Kategoriler
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Norveççe, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İsveççe, Geleneksel Çince, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64 Bit Required. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
  • İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better.
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: At least 3 GB of free space (15 GB if installing with The Sims™ 4) with at least 1 GB additional space for custom content and saved games
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1