Üniversitenin tüm olanaklarını keşfedin. Sim’lerinizi mühendislik, eğitim ve hukuk kariyerlerinde başarıya ulaştıracak dersleri alın. Robot teknolojisini ve pinponu keşfedin ya da rakip okula haylaz şakalar yapın. İster çok çalışın, ister geç uyanın, ister okulun maskotuyla beşlik çakın fakat yeter ki notlarınızı yüksek tutun!


Okula Uyum Sağlayın – Tarihi Britechester Üniversitesi’nde veya modern Foxbury Enstitüsü’nde Sim’inizin hayatında yeni bir sayfa açın. Yurt odasında veya kampüs dışında yaşayın, Britechester’ı bisikletle keşfedin, öğrenci ortak alanlarında zaman geçirin ve kütüphanede ders çalışın. Okul ruhu etkinliğinde öğrenci birliğini destekleyin ve Sim’inizin gururunu yansıtmak için okul renklerini giyin.


Sınıfınızı Belli Edin – Bir üniversiteye kaydolun ve ilginizi çeken dersleri alın: biyoloji, bilgisayar bilimi, sanat tarihi ve hatta kötü karakterler. Bir derse girin veya dönem ödevleriniz ve sunumlarınız için çalışın. Sim’iniz ne kadar öğrenirse o kadar başarılı olur. Derslere girmek veya devamsızlık yapmak Sim’inizin notlarını etkileyeceği için zaman yönetimi çok önemli.


Tanışın, Kaynaşın ve Keşfedin – Sim’inizin üniversite hayatını nasıl benimseyeceği size bağlı. Ödevinizi bitirmek için tüm gece çalışın ya da keyfinize bakıp geç uyanın. İçeceklere pinpon topu atma, futbol topu saydırma ve oda arkadaşlarıyla takılma gibi aktivitelerle boş zamanlarınız her zamankinden daha eğlenceli! Robot teknolojileri, münazara, sanat veya gizemli gizli örgüt gibi okul organizasyonlarına katılın. Yıl ilerledikçe Sim’leriniz kendilerini geliştirecek ve keşfedecek.


Kampüs Tarzınızı İfade Edin – Sim’inizin kişiliklerini yansıtan yurt odası dekorlarıyla rahat bir alan yaratın. İstediğiniz herhangi bir yolla tarzını geliştirin. “Okula geç kaldım” eşofman altını veya en iyi kıyafetlerini giyerek daima okul ruhunuzu yansıtacak veya sınıf arkadaşınızı etkileyecek bir yol bulacaksınız.

 

Discover all the possibilities of the university. Take classes that will help your Sims succeed in engineering, education, and legal careers. Explore robotics and ping-pong or play naughty pranks on the rival school. Whether you study hard, wake up late, or high-five the school's mascot, just keep your grades high!


Adapt to School – Turn over a new chapter in your Sim's life at the historic University of Britechester or the modern Foxbury Institute. Live in a dorm room or off campus, explore Britechester by bike, spend time in student common areas and study in the library. Support the student union at the school spirit event and wear school colors to reflect your Sim's pride.


Identify Your Class – Enroll at a university and take classes that interest you: biology, computer science, art history, and even villains. Take a class or study for term papers and presentations. The more your Sim learns, the more successful they will be. Time management is very important, as attending or absent from classes will affect your Sim's grades.


Meet, Fuse and Explore – How your Sim embraces college life is up to you. Work all night to finish your homework, or just relax and wake up late. With activities like throwing ping-pong balls into drinks, counting soccer balls and hanging out with roommates, your free time is more fun than ever! Join school organizations such as robotics, debate, art, or the mysterious secret society. As the year progresses, your Sims will evolve and discover themselves.


Express Your Campus Style – Create a cozy space with dorm room decors that reflect your Sim's personalities. Enhance your style in any way you want. Wearing “I'm late for school” sweatpants or your best clothes, you will always find a way to reflect your school spirit or impress your classmate.

The Sims™ 4 Discover University

Maxis

Sim’ler okula kaydolup üniversiteyi keşfederken ve ders dışı aktivitelere katılırken kitaplara gömülün ve okul ruhunu yansıtın Get immersed in the books and reflect the school spirit as Sims enroll in school, explore college, and participate in extracurricular activities

 • Geliştirici FirmaMaxis
 • Yayınlanma Tarihi18 Haz 2020
 • Kategoriler
  • Basit Eğlence
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İsveççe, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64 Bit Required. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
  • İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1