The Sims™ 4 Cats & Dogs ile Sim'lerinizin evine kedi ve köpek getirerek hayatlarını baştan aşağı değiştirin ve veteriner olarak mahalledeki hayvanlarla ilgilenin. Yeni ve etkili Create A Pet aracını kullanarak kedi ve köpeklerinizi farklı davranışlar ve gösterişli kıyafetler ile özelleştirin! Bu sevimli hayat dostları, Sim’lerinizin hayatlarına yeni ve özel bir şeyler katarak fark yaratacak. Sim’lerinizin ve evcil hayvanlarının keşfedeceği pek çok şey olan kıyı kasabasında veteriner olarak hayvan hastalıklarıyla ilgilenin ve kendi kliniğinizi açın.

Öne çıkan özellikler

 • Kedi ve köpekler yaratın — Yeni ve etkili Create A Pet aracını kullanarak Sim’lerinizin muhteşem kedilerini, köpeklerini ve de yavrularını özelleştirin. Çeşitli cinsler arasından seçim yapın, farklı karakter özellikleri verin ve huylarını doğrudan düzenleyin. Gerçek hayattaki veya hayalinizdeki evcil hayvanınızı yaratmak ya da daha ilginç bir evcil hayvan ortaya çıkarmak için tüylerini özel desenlerle kolayca kişiselleştirin. Bugüne kadar ilk kez, capcanlı giysiler ve aksesuarlarla görünüşlerini tamamlayın.

 • Evcil hayvanlarınızla bağ kurun — Sim’lerinize arkadaşlık eden ve hayatlarına eğlence katan tüylü dostlarınızla tanışın. Kediler ve köpeklerin akılları farklı çalışır ve günlük etkileşimlerine bağlı olarak Sim’lerle özel ilişkiler kurarlar. Sim’leriniz, farklı ve bazen tuhaf hayvansal huylar sergileyen evcil hayvanlarına bakabilir, onları eğitebilir ve onlarla oyun oynayabilir.

 • Veteriner olup klinik açın — Bir veteriner kliniği açın, özverili kişileri işe alın ve kariyerinize kasabanın en yetenekli veterineri olarak devam edin. Sunulan servislerden alınacak ücretlere kadar tüm günlük operasyonları kontrol edeceksiniz. Sim’leriniz evcil hayvanlara teşhis koyabilir; kritik ameliyatlarla, parazit tedavisiyle ve basit ilaçlarla iyileşen diğer hastalıkların tedavisiyle onları iyileştirebilir.

 • Brindleton Bay’i keşfedin — Sim’lerinizin ve evcil hayvanlarının açık hava aktivitelerine katılabileceği yeni Brindleton Bay dünyasının kıyılarını keşfedin. Liman rıhtımlarının çevresinde yakalamaca oynayın, deniz fenerine doğru yürüyüş yapın ya da bir parkı ziyaret ederek engel parkuru kurup diğer evcil hayvan sahipleriyle tanışın. Sim’lerinizin sahiplenebilecekleri sokak hayvanlarını arayın.

Bring cats and dogs into your Sims' homes and completely change their lives with The Sims™ 4 Cats & Dogs and take care of neighborhood animals as a veterinarian. Customize your cats and dogs with different behaviors and flashy outfits using the new and effective Create A Pet tool! These cute life companions will make a difference by adding something new and special to your Sims' lives. Take care of veterinarians and open your own clinic in a coastal town where your Sims and their pets have lots to explore.

Highlights


Create cats and dogs — Customize your Sims' amazing cats, dogs, and puppies using the powerful new Create A Pet tool. Choose from a variety of breeds, give different character traits and edit their temperament directly. Easily customize their fur with special patterns to create your real life or dream pet or create a more interesting pet. For the first time ever, complete their look with vibrant outfits and accessories.

Connect with your pets — Meet your furry friends who bring companions and fun to your Sims. Cats and dogs' minds work differently and form special relationships with Sims based on their daily interactions. Your Sims can care for, train, and play with pets that display different and sometimes bizarre animal dispositions.

Become a vet and open a clinic — Open a veterinary clinic, hire dedicated people, and continue your career as the most talented vet in town. You will control all day-to-day operations, from the services offered to the fees to be charged. Your Sims can diagnose pets; can cure them with critical surgery, parasite treatment, and treatment of other diseases that can be cured with simple medicines.

Explore Brindleton Bay — Explore the shores of the new Brindleton Bay world, where your Sims and their pets can participate in outdoor activities. Play catch around the harbor docks, hike to the lighthouse, or visit a park to set up an obstacle course and meet other pet owners. Look for stray animals your Sims can adopt.

The Sims™ 4 Cats & Dogs

Maxis

The Sims™ 4 Cats & Dogs* ile Sim'lerinizin evine kedi ve köpek getirerek hayatlarını baştan aşağı değiştirin ve veteriner olarak mahalledeki hayvanlarla ilgilenin. The Sims™ 4 Cats & Bring cats and dogs into your Sims' homes and completely change their lives with Dogs* and take care of neighborhood animals as a veterinarian.

 • Geliştirici FirmaMaxis
 • Yayınlanma Tarihi18 Haz 2020
 • Kategoriler
  • Basit Eğlence
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Danca, Fince, Norveççe, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İsveççe, Geleneksel Çince, Felemenkçe, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64 Bit Required. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
  • İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better.
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: At least 3 GB of free space (15 GB if installing with The Sims™ 4) with at least 1 GB additional space for custom content and saved games
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1