The Sims™ 3 Town Life Stuff introduces venues complete with dozens of new objects to give your Sims’ town and homes a makeover. Customize a new library, an exclusive gym, a fun playground, or a fresh laundry room. Your Sims get more than new décor and style options—they get new community venues, like Scrumptious Nibbles Café, for your Sims to visit too!

 

Key features:  • Pre-Built Venues and Lots: Give your Sims’ town a new look with spectacular ready-to-go venues and community lots—or construct your own cool setting.

 

  • Fit and Fresh: Work out with the latest high-tech gym equipment, then clean your sweaty gym clothes in the new state-of-the-art washer and dryer set.

 

  • Time to Unwind: Kids will love the new Sunny Bungalow jungle gym, slide, and sandbox, while grown-ups can play chess by the new fountain.

 

  • Study Time or Story Time: Update the library with an elegant array of accessories, build your own study, or create cubicles with specialized sectional seating.

 

  • New Casual Outfits and Hairstyles: Clothes for running errands, hanging out, or working out—there are lots of styles for all your Sims’ fashion needs.

 

 

Sims™ 3 Town Life Stuff, Sims'inizin kasabasını ve evlerini baştan yaratacak düzinelerce yeni nesneyle tamamlanmış mekanlar sunar. Yeni bir kütüphane, özel bir spor salonu, eğlenceli bir oyun alanı veya yeni bir çamaşır odası özelleştirin. Sim'leriniz yeni dekor ve stil seçeneklerinden daha fazlasını elde ediyor; Sim'lerinizin de ziyaret edebileceği Scrumptious Nibbles Café gibi yeni topluluk mekanlarına sahip oluyorlar!

 

Ana Özellikler:

 

Önceden Yapılmış Mekanlar ve Lotlar: Muhteşem, kullanıma hazır mekanlar ve topluluk alanları ile Sims'inizin şehrine yeni bir görünüm kazandırın veya kendi harika ortamınızı oluşturun.


Zinde ve Taze: En son teknoloji spor ekipmanlarıyla egzersiz yapın, ardından terli spor kıyafetlerinizi son teknoloji ürünü çamaşır ve kurutma makinesi setinde temizleyin.


Gevşeme Zamanı: Çocuklar yeni Sunny Bungalow orman spor salonuna, kaydırağa ve kum havuzuna bayılacak, yetişkinler ise yeni fıskiyenin yanında satranç oynayabilir.


Çalışma Zamanı veya Öykü Zamanı: Kütüphaneyi zarif bir dizi aksesuarla güncelleyin, kendi çalışma alanınızı oluşturun veya özel bölmeli oturma yerlerine sahip bölmeler oluşturun.


Yeni Günlük Kıyafetler ve Saç Modelleri: Ayak işlerini yürütmek, takılmak veya egzersiz yapmak için kıyafetler - Sim'lerinizin tüm moda ihtiyaçları için birçok stil var.

 

The Sims™ 3 Town Life Stuff

The Sims Studio

The Sims 3 Town Life Stuff introduces venues complete with dozens of new objects to give your Sims’ town and homes a makeover. Sims 3 Town Life Stuff, Sims'inizin kasabasını ve evlerini baştan yaratmak için düzinelerce yeni nesneyle tamamlanan mekanlar sunar.

 • Geliştirici FirmaThe Sims Studio
 • Yayınlanma Tarihi29 Tem 2011
 • Kategoriler
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, Portekizce - Portekiz, Rusça, Kastilya İspanyolcası, İsveççe
 • Windows Gereksinimler
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1