Embrace the supernatural in a whole new world full of magic, mystery and mischief. Create witches, vampires, fairies or werewolves right from the beginning. Each supernatural Sim has strange new traits and abilities that add humor and challenges to their lives and the world around them. Use your wand to cast spells or collect ingredients and mix dozens of elixirs that enhance gameplay. You can turn Sims into zombies or give your Sim the golden touch. Explore the all-new town of Moonlight Falls, where your Sims’ special powers are heightened by the lunar cycle—and surprises lurk around every corner.

Game Features

 • Play as supernatural Sims: Create witches, wizards, werewolves, more intriguing vampires and fairies -each with their own magical abilities, traits and interactions.
 • Explore the town of Moonlight Falls: Discover what mysteries and abilities are revealed by the light ofthe full moon. Will your Sims freak out or become more powerful?
 • Hone your magical crafts and share the enchantment: Learn to cast spells and find rare ingredients to brewelixirs, so you can charm or hex your Sims’ lives. Send your magical elixirs to any of your friends’ games who haveThe Sims 3. Your Sims can hone their psychic abilities and build a career as mystic fortune teller.
 • Discover supernatural items: Race around the arena on your broomstick, visit the gypsy caravan or preen infront of your magic mirror. Even awaken the classic character of Bonehilda, the quirky skeletal maid. With tons ofnew enchanted objects, what will happen next?
 • Deck out your home in gothic style: Add a secret lair with the sliding bookcase door and fill your homewith creepy new furniture.
 • Zombification: Mix a special elixir to create shuffling, brain-hungry monsters of your very own. Chomp onother Sims to spread the love and wreak havoc. Don’t fret; you can always concoct an elixir to change your Simsback.

Büyü, gizem ve yaramazlıklarla dolu yepyeni bir dünyada doğaüstü olanı kucaklayın. En başından cadılar, vampirler, periler veya kurt adamlar yaratın. Her doğaüstü Sim, hayatlarına ve çevrelerindeki dünyaya mizah ve meydan okumalar katan garip yeni özelliklere ve yeteneklere sahiptir. Büyü yapmak veya malzemeleri toplamak ve oynanışı geliştiren düzinelerce iksiri karıştırmak için asanızı kullanın. Sim'leri zombilere dönüştürebilir veya Sim'inize altın bir dokunuş verebilirsiniz. Sim'lerinizin özel güçlerinin ay döngüsüyle arttığı ve her köşede sürprizlerin pusuya yattığı yepyeni Moonlight Falls kasabasını keşfedin.

Oyun özellikleri
Doğaüstü Simler olarak oynayın: Her biri kendi büyülü yetenekleri, özellikleri ve etkileşimleri olan cadılar, sihirbazlar, kurt adamlar, daha ilgi çekici vampirler ve periler yaratın.
Moonlight Falls kasabasını keşfedin: Dolunay ışığının hangi gizemleri ve yetenekleri ortaya çıkardığını keşfedin. Sim'leriniz çıldıracak mı yoksa daha güçlü mü olacak?
Sihirli zanaatlarınızı geliştirin ve büyüyü paylaşın: Büyü yapmayı öğrenin ve bira yapmak için nadir malzemeler bulun, böylece Sim'lerinizin hayatını büyüleyebilir veya büyüleyebilirsiniz. Sihirli iksirlerinizi, The Sims 3'e sahip herhangi bir arkadaşınızın oyununa gönderin. Sim'leriniz psişik yeteneklerini geliştirebilir ve mistik falcı olarak bir kariyer inşa edebilir.
Doğaüstü eşyaları keşfedin: Süpürgenizle arenada yarışın, çingene karavanını ziyaret edin ya da sihirli aynanızın önünde gezinin. Hatta ilginç iskelet hizmetçi Bonehilda'nın klasik karakterini uyandırın. Tonlarca yeni büyülü nesneyle, sonra ne olacak?
Evinizi gotik tarzda döşeyin: Sürgülü kitaplık kapısıyla gizli bir sığınak ekleyin ve evinizi ürkütücü yeni mobilyalarla doldurun.
Zombification: Kendi kafa karıştıran, beyne aç canavarlar yaratmak için özel bir iksir karıştırın. Sevgiyi yaymak ve ortalığı altüst etmek için diğer Sim'leri çiğneyin. Üzülmeyin; Simsback'inizi değiştirmek için her zaman bir iksir hazırlayabilirsiniz.

The Sims 3: Supernatural

The Sims Studio

Embrace the supernatural in a whole new world full of magic, mystery and mischief. Create witches, vampires, fairies or werewolves right from the beginning. Each supernatural Sim has strange new traits and abilities that add humor and challenges to their lives and the world around them. Büyü, gizem ve yaramazlıklarla dolu yepyeni bir dünyada doğaüstü olanı kucaklayın. En başından cadılar, vampirler, periler veya kurt adamlar yaratın. Her doğaüstü Sim, hayatlarına ve çevrelerindeki dünyaya mizah ve meydan okumalar katan garip yeni özelliklere ve yeteneklere sahiptir.

 • Geliştirici FirmaThe Sims Studio
 • Yayınlanma Tarihi20 Kas 2012
 • Kategoriler
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller Çekçe*, Danca, Felemenkçe, İngilizce*, Fince, Fransızca*, Almanca*, Macarca*, İtalyanca*, Korece, Norveççe*, Lehçe*, Portekizce - Portekiz, Rusça*, Kastilya İspanyolcası*, İsveççe*, Geleneksel Çince
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • OS:XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
  • Processor: For XP 2.0 GHz P4 processor or equivalent; For Windows Vista and Windows 7 2.4 GHz P4 processor or equivalent
  • Memory:2 GB RAM
  • Graphics: 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1