Transform your Sims’ homes into sleek, edgy lofts with The Sims 3 High-End Loft Stuff. With a host of new items for the most lived-in rooms in your Sims’ homes, including slick gadgets for your high-tech home office, a next-gen gaming system for the killer game room, modern furniture for the most contemporary living room, and more, your Sims can now give their homes an ultra-modern makeover! After you modernize their homes, turn your attention to their wardrobes and give them an overhaul with sophisticated, cutting-edge fashions. Whether it’s your Sims themselves or their homes that needs a new look, The Sims 3 High-End Loft Stuff lets you catapult your Sims into a more modern, loft-inspired lifestyle!

Key features:

 • Add high-end furnishings to your Sims bedroom, entertainment room, office and patio.
 • Transform your Sims’ homes into cutting-edge spaces with contemporary sofas, sleek coffee tables, and eclectic art.
 • Give your Sims coveted electronics including high-tech, ultra-slim TVs, video game systems, stereos, and more.
 • Upgrade your Sims’ wardrobes with fashion-forward apparel, tailored suits, and sophisticated outerwear.
 • Plus Bonus Anniversary Items! This special 10th Anniversary pack also includes three well-loved items from The Sims and The Sims 2 games: the heart-shaped vibrating bed, the electric guitar, and the aquarium.

The Sims 3 High-End Loft Stuff ile Sim'lerinizin evlerini şık, keskin çatı katlarına dönüştürün. Yüksek teknolojili ev ofisiniz için şık araçlar, muhteşem oyun odası için yeni nesil oyun sistemi, en çağdaş oturma odası için modern mobilyalar da dahil olmak üzere Sim'lerinizin evlerinde en çok yaşanılan odalar için bir dizi yeni öğe ile ve daha fazlası, Sim'leriniz artık evlerine ultra modern bir görünüm kazandırabilir! Evlerini modernize ettikten sonra, dikkatinizi gardıroplarına çevirin ve onları sofistike, son moda modalarla elden geçirin. İster Sims'inizin ister evlerinin yeni bir görünüme ihtiyacı olsun, The Sims 3 High-End Loft Stuff, Sim'lerinizi daha modern, loft'tan ilham alan bir yaşam tarzına fırlatmanızı sağlar!

Ana Özellikler:
Sims yatak odanıza, eğlence odanıza, ofisinize ve verandanıza yüksek kaliteli mobilyalar ekleyin.
Çağdaş kanepeler, şık sehpalar ve eklektik sanat eserleriyle Sim'lerinizin evlerini modern alanlara dönüştürün.
Sims'inize yüksek teknoloji ürünü, ultra ince TV'ler, video oyun sistemleri, müzik setleri ve daha fazlasını içeren gıpta edilen elektronik cihazları verin.
Sims'inizin gardıroplarını modaya uygun giysiler, özel dikim takımlar ve sofistike dış giyim ile yükseltin.
Artı Bonus Yıldönümü Öğeleri! Bu özel 10. Yıldönümü paketi ayrıca The Sims ve The Sims 2 oyunlarından çok sevilen üç öğeyi içerir: kalp şeklindeki titreşimli yatak, elektro gitar ve akvaryum.

The Sims™ 3 High-End Loft Stuff

The Sims Studio

Transform your Sims’ homes into sleek, edgy lofts with The Sims 3 High-End Loft Stuff. With a host of new items for the most lived-in rooms in your Sims’ homes, including slick gadgets for your high-tech home office, a next-gen gaming system for the killer game room, modern furniture for the most contemporary living room, and more, your... The Sims 3 High-End Loft Stuff ile Sim'lerinizin evlerini şık, keskin çatı katlarına dönüştürün. Yüksek teknolojili ev ofisiniz için şık araçlar, muhteşem oyun odası için yeni nesil oyun sistemi, en çağdaş oturma odası için modern mobilyalar da dahil olmak üzere Sim'lerinizin evlerinde en çok yaşanılan odalar için bir dizi yeni öğe ile , ve daha fazlası, sizin...

 • Geliştirici FirmaThe Sims Studio
 • Yayınlanma Tarihi27 Oca 2011
 • Kategoriler
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce - Portekiz, Rusça, Kastilya İspanyolcası, İsveççe
 • Windows Gereksinimler
  • OS: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 or Windows 7
  • Processor: : (XP) 2.0 GHz P4 processor or equivalent; (Vista and Windows 7) 2.4 GHz P4 processor or equivalent
  • Memory: (XP) 1 GB RAM; (Vista and Windows 7) 1.5 GB RAM
  • Graphics: A 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0
  • DirectX®: 9.0c
  • Hard Drive: At least 300 MB of free space (6.4 GB if installing with The Sims 3)with at least 1 GB additional space for custom content and saved games.
  • Sound:
  • Supported Video Cards: Nvidia GeForce series: FX5900 or greater, G100, GT 120, GT 130, GTS 150, GTS 250, GTX 260, GTX 275, GTX 280, GTX 285, GTX 295; ATI Radeon™ series: ATI Radeon 9500 series of greater, X300, X600, X700, X800, X850, X1300, X1600, X1800, X1900, X1950, 2400, 2600, 2900, 3450, 3650, 3850, 3870, 4850, 4870, 4890 series or greater; Intel® Graphics Media Accelerator (GMA): GMA 3-Series, GMA 4-Series *Please note that the GeForce 6100 and 7100 cards are not supported
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1