Style your Sims with the latest Diesel apparel, accessories and furniture and get ready for successful living. The Sims™ 3 Diesel Stuff Pack contains the hottest fashions and home furnishings for your Sims from one of the world's most popular lifestyle brands. Update your Sims' wardrobes with Diesel styles straight off the runway. Dress your Sims in Diesel's iconic cutting-edge pieces that have made it a go-to brand for denim apparel. Complete your Sims' transformation with fashionable designs for the home featuring distinctive Diesel furniture. The Sims 3 Diesel Stuff Pack preps your Sims for the look and the lifestyle they've always wanted no matter what neighborhood they live in.

Features

 • Dress to impress! Fit your Sims’ attitude with hot styles straight from the Diesel runway. Outfit your Sims in stylish Diesel fashions showcasing the trends that are all the rage this season!
 • Be chic, casual, and confident. Be tough, rugged, and modern. Upgrade your Sims’ style with the latest women’s and men’s fashions from Diesel.
 • Customize your Sims’ homes with industrial Diesel furnishings and décor from the showrooms of Milan to your ultimate urban loft.
 • Make your living room party ready, serve-up a second-date-worthy dining room or freshen up your bedroom with furnishings that reflect an edgy, urban, sophisticated style made possible by Diesel.
 • Bring a mix of rock and roll attitude and refined denim quality to your Sims this summer with The Sims 3 Diesel Stuff Pack.

Sim'lerinizi en yeni Diesel giyim, aksesuar ve mobilyalarla şekillendirin ve başarılı bir yaşama hazır olun. Sims™ 3 Diesel Stuff Pack, Sim'leriniz için dünyanın en popüler yaşam tarzı markalarından birinden en yeni moda ürünleri ve ev mobilyalarını içerir. Sims'inizin gardıroplarını podyumdan çıkar çıkmaz Dizel stiller ile güncelleyin. Sims'inizi Diesel'i denim giyimde tercih edilen bir marka haline getiren ikonik son teknoloji parçalarla giydirin. Kendine özgü Diesel mobilyalara sahip ev için modaya uygun tasarımlarla Sims'inizin dönüşümünü tamamlayın. Sims 3 Diesel Stuff Pack, Sim'lerinizi hangi mahallede yaşarlarsa yaşasınlar her zaman istedikleri görünüme ve yaşam tarzına hazırlar.

Özellikler
Etkilemek için elbise! Doğrudan Diesel pistinden çıkan sıcak stiller ile Sim'lerinizin tavrını takın. Sim'lerinizi bu sezon çok moda olan trendleri sergileyen şık Diesel modalarıyla donatın!
Şık, rahat ve kendinden emin olun. Sert, dayanıklı ve modern olun. Diesel'in en yeni kadın ve erkek modası ile Sims stilinizi yükseltin.
Sim'lerinizin evlerini, Milano'daki showroomlardan nihai kentsel çatı katınıza kadar endüstriyel Dizel mobilyalar ve dekorla özelleştirin.
Salon partinizi hazırlayın, ikinci randevuya uygun bir yemek odası hazırlayın veya Diesel'in mümkün kıldığı keskin, şehirli ve sofistike bir tarzı yansıtan mobilyalarla yatak odanızı yenileyin.
The Sims 3 Diesel Stuff Pack ile bu yaz Sim'lerinize rock and roll tarzı ve rafine denim kalitesinin bir karışımını getirin.

The Sims 3: Diesel Stuff

The Sims Studio

Style your Sims with the latest Diesel apparel, accessories and furniture and get ready for successful living. The Sims™ 3 Diesel Stuff Pack contains the hottest fashions and home furnishings for your Sims from one of the world's most popular lifestyle brands. Update your Sims' wardrobes with Diesel styles straight off the runway. Sim'lerinizi en yeni Diesel giyim, aksesuar ve mobilyalarla şekillendirin ve başarılı bir yaşama hazır olun. Sims™ 3 Diesel Stuff Pack, Sim'leriniz için dünyanın en popüler yaşam tarzı markalarından birinden en yeni moda ürünleri ve ev mobilyalarını içerir. Sims'inizin gardıroplarını podyumdan çıkar çıkmaz Dizel stiller ile güncelleyin.

 • Geliştirici FirmaThe Sims Studio
 • Yayınlanma Tarihi20 Kas 2012
 • Kategoriler
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller Çekçe*, Danca*, Felemenkçe*, İngilizce*, Fince*, Fransızca*, Almanca*, Macarca*, İtalyanca*, Korece, Norveççe*, Lehçe*, Portekizce - Portekiz*, Rusça*, Kastilya İspanyolcası*, İsveççe*, Geleneksel Çince, Brezilya Portekizcesi*
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler

  Minimum:

  • OS:XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
  • Processor: For XP 2.0 GHz P4 processor or equivalent; For Windows Vista and Windows 7 2.4 GHz P4 processor or equivalent
  • Memory:2 GB RAM
  • Graphics:128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1