While explosively stripping the evil pirate LeChuck of his demonic mojo, Guybrush Threepwood inadvertently infects the entire Caribbean with the arch-fiend's expelled voodoo, which threatens to transform buccaneers into unruly pirate monsters. Pursued by a notorious cut-throat Pirate Hunter and a creepy French Physician who believes that Guybrush's eerily-infected hand holds the secret of eternal life, Threepwood sails the seven seas in search of La Esponja Grande, a legendary sea sponge with unparalleled voodoo exfoliating abilities. But little does Guybrush know, his quest is part of a larger, more sinister plot, and good and evil are not always as they seem...
Who can Guybrush trust? Where can he turn? Everything you think you know will be challenged as Tales of Monkey Island builds to its unexpected finale!

Guybrush Threepwood, kötü korsan LeChuck'ı şeytani büyüsünden patlayıcı bir şekilde soyarak, korsanları asi korsan canavarlara dönüştürmekle tehdit eden baş-iblis'in kovulmuş vudu ile yanlışlıkla tüm Karayipleri etkiler. Kötü şöhretli bir korsan Korsan Avcısı ve Guybrush'ın ürkütücü bir şekilde enfekte olan elinin sonsuz yaşamın sırrına sahip olduğuna inanan ürkütücü bir Fransız Doktor tarafından takip edilen Threepwood, eşsiz vudu peeling yeteneklerine sahip efsanevi bir deniz süngeri olan La Esponja Grande'yi aramak için yedi denizi dolaşmaktadır. . Ama Guybrush çok az şey biliyor, arayışı daha büyük, daha uğursuz bir planın parçası ve iyi ve kötü her zaman göründükleri gibi değil...
Guybrush kime güvenebilir? Nereye dönebilir? Tales of Monkey Island beklenmedik finaline doğru ilerlerken bildiğinizi düşündüğünüz her şeye meydan okunacak!

About Chapter One


The saga begins with a heated battle involving the brave but often bumbling Mighty Pirate™ Guybrush, his beloved wife Elaine, and their nemesis, the demon pirate LeChuck. When the showdown goes up in flames, Guybrush finds himself marooned on a strange island with winds that always blow inward. How will our hero manage to escape this meteorological anomaly? What has become of LeChuck and Elaine? And what's the story with the infectious voodoo pox that's spreading across the Caribbean, causing Guybrush and other pirates to act like unruly hooligans? These are just some of the many questions posed in this first chapter of one of the most rollicking and rip-roaring entertainment experiences this summer.

Efsane, cesur ama çoğu zaman beceriksiz Mighty Pirate™ Guybrush, sevgili karısı Elaine ve düşmanları iblis korsan LeChuck'ın dahil olduğu hararetli bir savaşla başlar. Hesaplaşma alevler içindeyken, Guybrush kendini rüzgarların sürekli içe doğru estiği garip bir adada mahsur kalmış bulur. Kahramanımız bu meteorolojik anomaliden nasıl kurtulacak? LeChuck ve Elaine'e ne oldu? Ve Karayipler'e yayılan ve Guybrush ve diğer korsanların asi holiganlar gibi davranmasına neden olan bulaşıcı vudu çiçeği hikayesi nedir? Bunlar, bu yazın en hareketli ve kükreyen eğlence deneyimlerinden birinin bu ilk bölümünde sorulan birçok sorudan sadece birkaçı.

About Chapter Two


Guybrush'ın maceraları açık denizlerde, çiçek hastalığına yakalanmış korsanlar masum Mer-People'ı kuşatırken devam ediyor. Guybrush, Mer-People'ı savunmak ve peşinden koşan inatçı korsan avcısından kaçmak arasında, sevgili karısına ve hor görülen baş düşmanına yetişmeyi başarır - ancak yeniden bir araya gelmeleri kısa sürer. Şimdi Guybrush, daha fazla zarar vermeden önce LeChuck Pox'unu yok etmeye odaklanmalı. Ve Kudretli Korsan bir tedaviye yaklaştıkça, destansı destanın bu heyecan verici bölümünde sular daha da bulanıklaşacak.

About Chapter Three


In the third Tales of Monkey Island chapter, Guybrush gets in deep (literally!) as his quest for the voodoo exfoliating La Esponja Grande takes a scenic twist -- through the guts of a giant manatee!
Trapped in the belly of the beast, our hero encounters a surprising band of castaways, including the long-lost (and obsessive-compulsive) explorer Coronado De Cava. Can the Mighty Pirate win the suspicious De Cava's trust? Will sexy pirate hunter Morgan LeFlay prove to be a ruthless enemy, or an unlikely ally? Will the group find La Esponja Grande in time to save Elaine from the rampant Pox of LeChuck? And will the world be crushed by the gnashing teeth of a certain demonic skull? Tales of Monkey Island's moist and absorbing third episode, Lair of the Leviathan, will answer some of these urgent questions -- and raise still more -- as the five month adventure builds to its epic climax!

Üçüncü Maymun Adası Masalları bölümünde, La Esponja Grande'nin vudu peelingini yapma arayışı, dev bir denizayısının bağırsakları aracılığıyla doğal bir dönüş alırken, Guybrush derinlere iniyor (tam anlamıyla!).
Canavarın karnında sıkışıp kalan kahramanımız, uzun süredir kayıp (ve takıntılı-zorlantılı) kaşif Coronado De Cava da dahil olmak üzere şaşırtıcı bir kazazede grubuyla karşılaşır. Kudretli Korsan şüpheli De Cava'nın güvenini kazanabilecek mi? Seksi korsan avcısı Morgan LeFlay acımasız bir düşman mı yoksa beklenmedik bir müttefik mi olacak? Grup, Elaine'i yaygın LeChuck Pox'undan kurtarmak için La Esponja Grande'yi zamanında bulabilecek mi? Ve dünya, şeytani bir kafatasının gıcırdayan dişleri tarafından ezilecek mi? Tales of Monkey Island'ın nemli ve sürükleyici üçüncü bölümü, Lair of the Leviathan, bu acil soruların bazılarını yanıtlayacak ve beş aylık macera destansı zirvesine ulaşırken daha da fazlasını artıracak!

About Chapter Four


Guybrush returns to Flotsam Island, but forget about a hero's welcome. Handed over to De Singe by the backstabbing Morgan LeFlay, Guybrush is seized by an angry mob and put on trial! With a silk-tongued prosecutor in his face and a hangman's noose dangling over his neck, Guybrush must figure out how to defend himself against grave accusations. Meanwhile, the determined Marquis sets his sights on a new and far more attractive test subject. How on earth will the Mighty Pirate get out of this mess? The monthly Tales of Monkey Island tension continues to mount in "The Trial and Execution of Guybrush Threepwood." Brace yourself for a shocking revelation that will rock the world of Monkey Island to its core.

Guybrush Flotsam Adası'na geri döner, ancak bir kahramanın karşılamasını unutur. Arkadan bıçaklayan Morgan LeFlay tarafından De Singe'ye teslim edilen Guybrush, öfkeli bir kalabalık tarafından ele geçirilir ve yargılanır! Yüzünde ipek dilli bir savcı ve boynunda sallanan bir cellat ilmiğiyle Guybrush, ciddi suçlamalara karşı kendini nasıl savunacağını bulmak zorundadır. Bu arada, kararlı Marki, gözünü yeni ve çok daha çekici bir test konusuna dikiyor. Kudretli Korsan bu karmaşadan nasıl kurtulacak? Aylık Tales of Monkey Island gerilimi "Guybrush Threepwood'un Yargılanması ve İnfazı"nda artmaya devam ediyor. Maymun Adası dünyasını kökünden sarsacak şok edici bir keşif için hazırlanın.

About Chapter Five


Our piratey heroes meet their ultimate match with the Rise of the Pirate God. Can the world of Monkey Island be saved? Find out as the Tales of Monkey Island saga comes to its thrilling conclusion.

Korsan kahramanlarımız, Rise of the Pirate God ile nihai maçlarını karşılıyor. Maymun Adasının dünyası kurtarılabilir mi? Tales of Monkey Island destanının heyecan verici sonucuna nasıl ulaştığını öğrenin.

Tales of Monkey Island: Complete Season

Telltale

While explosively stripping the evil pirate LeChuck of his demonic mojo, Guybrush Threepwood inadvertently infects the entire Caribbean with the arch-fiend's expelled voodoo, which threatens to transform buccaneers into unruly pirate monsters. Guybrush Threepwood, kötü korsan LeChuck'ı şeytani büyüsünden patlayıcı bir şekilde soyarak, korsanları asi korsan canavarlara dönüştürmekle tehdit eden baş-iblis'in kovulmuş vudu ile yanlışlıkla tüm Karayipleri etkiler.

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  67,90

  61,11

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaTelltale
 • Yayınlanma Tarihi7 Tem 2009
 • Kategoriler
  • Macera
  • RYO
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce, Fransızca, Almanca
 • Windows Gereksinimler
  • OS: Windows XP / Vista
  • Processor: 2.0 GHz + (3 GHz Pentium 4 or equivalent rec.)
  • Memory: 512MB (1GB rec.)
  • Graphics: 64MB DirectX 8.1-compliant video card (128MB rec.)
  • DirectX®: Version 9.0c or better
  • Sound: DirectX 8.1 sound device
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1