Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron
Tails of Iron

Bloody Whiskers - Free Expansion / Ücretsiz Genişletme

Tails of Iron için ‘Bloody Whiskers’ genişletmesi geliyor. Bu ücretsiz genişletmede oyun finali sonrasında geçen yeni bir hikaye görevi, iki ilave zorluk modu, beş yeni boss, özel zırh ve silahlardan oluşan bir seçki ve keşke hiç ortaya çıkmasaydı dedirtecek yepyeni bir sır var.

Zalim Greenwart alaşağı edilmiş, Kral Redgi’nin ülkesi zafer şenlikleriyle cıvıl cıvıl. Ne var ki tacına yeni kavuşmuş bu muzaffer kral henüz tahtında rahatça oturacak durumda değil. Kadim bir Fare geleneği uyarınca, yeni kralın tahtı hak ettiğini kanıtlaması şart ve bunun için ölümcül bir sınavdan geçmesi gerek.

Ülkenin dört yanından en müthiş savaşçılara meydan okuyup onları alt ederek eski Kral odasının anahtarını ellerine alacaksın. İçerde seni nasıl menfur bir sırrın beklediği ise girdiğinde görürsün.

Kuyruklu hikayen devam ediyor...

 Tails of Iron için ‘Bloody Whiskers’ genişletmesi geliyor. Bu ücretsiz genişletmede oyun finali sonunda yeni bir hikaye görevi, iki ilerleme modu, beş yeni boss özel zırhlardan oluşan bir seçki ve keşke hiç ortaya çıkmasaydı dedirtecek bir sır var.

 Zalim Greenwart alaşağı edilmiş, Kral Redgi'nin ülkesi zafer şenlikleriyle cıvıl cıvıl. Ne var ki tacına yeni kavuşmuş bu muzaffer kral henüz tam yerinde oturacak durumda değil. Kadim bir Ücret kaydı, yeni küçük tahtı hak eğitimini kullanmak için gereklidir.

 Ön plandaki tüm projelere yönelik projelerde yer alan çocuklara yönelik eski krallarının ellerine alacaksın. İçerde seni nasıl görüyorfur görürsün.

Kuyruklu hikayen devam ediyor...

 

Game Description / Oyun AçıklamasıSet in a war-torn and bleak country, Tails of Iron is a hand-drawn RPG with exhaustingly brutal fights. As Regi, heir to the House of Mice, you must destroy the ruthless Toad clan and their ruthless leader, Greenwart, and restore your fallen kingdom.

As you explore this fascinating and dangerous world, you'll meet a unique set of friends ready to accompany you on your adventure. And whether it's recipes, blueprints you'll use to craft deadly weapons and armor, or even an armored mole-mobile rolling under the ground... you'll need all the help along the way!

Overcome your fears. Save your brothers. Raise your kingdom.

Your tailed story told...

 

 Savaş yorgunu ve kasvetli bir ülkede geçen Tails of Iron insanı yoracak kadar vahşi kavgaların olduğu elle çizilmiş bir RYO. Fareler Hanedanının varisi  Regi olarak acımasız Kurbağalar klanını ve onların gaddar lideri Greenwart’u yok etmeli, dağılan krallığını yeniden ayağa kaldırmalısın.

 Çekici olduğu kadar tehlikelerle de dolu bu dünyayı keşfettikçe maceranda sana eşlik etmeye hazır, özgün bir dizi arkadaşla karşılaşacaksın. Ve yemek tarifleri olsun, ölümcül silahlar ve zırhlar yapmak için kullanacağın plan çizimleri olsun, hatta yer altında patapata ilerleyen, zırhlı bir köstebekmobil olsun... yol boyunca her türlü yardıma ihtiyacın olacak!

 Korkularının üstesinden gel. Kardeşlerini kurtar. Krallığını ayağa kaldır.

 Anlatılan senin kuyruklu hikayen...

 

Müthiş Dövüşler / Awesome Fights

There are all kinds of dangers throughout the kingdom, from frog zombies to gigantic caterpillars – and more. You'll have to learn your opponent's attack style and retaliate against each other in awesome encounters with each of them! Fortunately, you have various abilities such as defensive strikes and deadly blows. Not to mention the remote attacks you can do with your pompous bow and arrow.

Krallığın her yanında kurbağa zombilerden devasa tırtıllara – ve daha nicelerine – binbir türlü tehlike var. Her biriyle yaşayacağın müthiş karşılaşmalarda rakibinin saldırı tarzını öğrenmek ve misliyle karşılık vermek zorundasın! Neyse ki savunma vuruşları ve ölümcül darbeler gibi çeşitli yeteneklerin var. Fiyakalı yay ve okunla yapabildiğin uzaktan saldırılar da cabası.

A country of betrayal/İhanetin kol gezdiği bir ülke

Get ready for an epic adventure set in a medieval fantasy Mouse Kingdom, with narration from start to finish by the deep and piercing voice of the legendary Doug Cockle (a much loved one in the RPG world). Collect extra gold by completing side quests and gang hunts, or join forces with a sharp-sighted friend to turn things around.

Başından sonuna efsanevi Doug Cockle’ın (RYO dünyasnda çok sevilen) derin ve kulak tırmalayıcı sesinden anlatımlar eşliğinde, Ortaçağ fantezisi bir Fare Krallığında geçen efsanevi bir maceraya hazır ol. Yan görevleri ve çete avlarını tamamlayarak ekstra altın topla veya keskin görüşlü bir arkadaşınla güçlerini birleştirerek dengeleri değiştir.

Customize your attacks/Saldırılarını özelleştir

Customize Redgi's fighting style according to the current mission. Thick armor provides better protection, but are you willing to compromise on agility? What about weapons? Axes are for more devastating blows, spears are for faster and more agile attacks. Or how about a loyal machete that you can use in an all-round attack?

Redgi’nin dövüş tarzını mevcut göreve göre özelleştir. Kalın zırhlar daha iyi koruma sağlar ama çeviklikten ödün vermeyi göze alacak mısın? Ya silahlar? Baltalar daha yıkıcı darbeler vurmak, mızraklar ise daha hızlı ve çevik saldırılar yapmak için. Ya da çok yönlü saldırıda kullanabileceğin sadık bir palaya ne dersin?

Awesome boss battles/Müthiş boss savaşları

Under every stone, in every corner, from every nook and cranny, danger lurks. Keep your mind sharp and your sword sharp in finishing boss fights. Literally cold-blooded, these fierce amphibians have unmatched fighting abilities, and you'll need more than a good set of weapons to deal with them.

Her taşın altında, her köşede, her kuytudan tehlike fıştırıyor. Bitirici boss dövüşlerinde aklın başında, kılıcın keskin olsun. Kelimenin tam anlamıyla son derece soğukkanlı olan bu azman amfibiler eşsiz dövüş yeteneklerine sahipler ve onlarla başedebilmek için iyi bir silah takımından daha fazlasına ihtiyacın olacak.

Cook food, make weapons, forge armor/Yemek pişir, silah yap, zırh döv

His brothers Rem-Rem, Bam-Bam and Dug also live in the castle with Redgi. With ingredients from all over the world, Rem can create heartwarming feasts. Bam can make new weapons and armors using the blueprint drawings that you will find - of course, you have to search thoroughly. There's also the Dug, who will inform you about the new quests appearing in the Kingdom lands.

Kardeşleri Rem-Rem, Bam-Bam ve Dug da Redgi ile birlikte kalede yaşıyorlar. Rem dünyanın her yerinden gelen malzemelerle cana can katan ziyafetler hazırlayabiliyor. Bam senin bulacağın – tabi iyice araman lazım– plan çizimlerini kullanarak yeni silah ve zırhlar yapabiliyor. Bir de Dug var, Krallık topraklarında ortaya çıkan yeni görevlerle ilgili sana bilgi verecek.

Properties/Özellikleri

 • Soulslike türünden esinlenen, kaçınma taklaları, savuşturma darbeleri ve bitirici vuruşların da yer aldığı müthiş dövüşler!
 • Her birinin kendi gizli patikaları ve sırları olan altı ayrı canlı türünü barındıran, ihanetin kol gezdiği muazzam bir ülke
 • Efsanevi Doug Cockle’ın derin, kılçıklı, kulak tırmalayıcı sesinden anlatılan sürükleyici bir hikaye.
 • Farklı silah ve zırhlar arasından istediğini seç ve saldırı tarzını belirle
 • Seçilmiş görevlerde sana yardım edecek yoldaşlarından bir ekip kur
 • Ekstra altın kazanmak için yan görevleri tamamla
 • Yeni ve güçlü silahlar yapmak için özel plan çizimlerini bul
 • Cana can katan yemekler yapmak için nadir bulunan malzemeleri topla
 • Kurbağa Klanı’nın ölümcül azman generallerine karşı boss savaşlarından yüzünün akıyla çık
 • Sevgi ile yaratılmış, el çizimi bu muhteşem 2D oyunun güzelliğine kendini bırak

-Awesome fights inspired by the Soulslike genre, including evasive somersaults, parry blows and finishing hits!
-A vast land of betrayal, home to six different species, each with their own hidden paths and secrets.
-A gripping tale told through the deep, bony, raspy voice of the legendary Doug Cockle.
-Choose between different weapons and armors and choose your attack style.
-Assemble a team of companions to assist you in selected missions
-Complete side missions to earn extra gold
-Find special blueprint drawings to craft new and powerful weapons
-Gather rare ingredients to make heartwarming dishes
-Get out of the boss battles against the deadly monstrous generals of the Frog Clan!
-Immerse yourself in the beauty of this gorgeous, hand-drawn 2D game created with love

Tails of Iron

Tails of Iron

Odd Bug Studio

Tails of Iron is a legendary RPG with excruciating brutal fights. As Regi, heir to the dynasty, embark on an amazing adventure to reclaim the throne. Explore an attractive but dangerous world. Assemble a team of your brave comrades. Root out the Ruthless Frogs clan! Tails of Iron can çıkaran vahşi kavgaların olduğu efsanevi bir RYO. Hanedanın varisi Regi olarak tahtını geri almak için müthiş bir maceraya atıl. Çekici ama tehlikeli bir dünyayı keşfet. Cesur yoldaşlarından bir ekip oluştur. Acımasız Kurbağalar klanının kökünü kazı!

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  79,00

  71,10

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaOdd Bug Studio
 • Yayınlanma Tarihi17 Eyl 2021
 • Kategoriler
  • Aksiyon
  • Macera
  • Bağımsız Yapımcı
 • Desteklenen Platformlar Windows Mac Linux
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Rusça, Japonca, Korece
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Processor: 2.8 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 or equivalent with 2 GB of video RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Mac Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: macOS 12 Monterey
  • İşlemci: 1.3GHz dual-core Intel Core i5 or Apple M1 chip
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 615
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Linux Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşlemci: Processor: 2.8 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 or equivalent with 2 GB of video RAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1