Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers
Space Rangers

Oyun Açıklaması

Space Rangers HD: A War Apart remasters and expands the world of the cult classic Space Rangers 2. The game is developed by the SNK-Games team in close cooperation with fans of the series.


The biggest of the improved features is a new scenario dedicated to the pirates threatening the galaxy. While the Coalition spends all of its resources to fight the Dominators (sentient machines who seek to eradicate all life), the pirates have united under the banner of a mysterious leader. Under this new master they have begun their own guerrilla war to seize power in the weakened Galaxy. Players can now choose with whom to deal, the Dominators or the pirates, or both at the same time. If you choose the latter path, you will receive new story and side quests, new goals and promotions. After winning one of the wars, you can either finish the game or continue playing to win another.


Players begin their pirate career as the lowest of the low, and will make their way to the top of the pirate hierarchy, completing story missions and learning new information about the organization and its unknown leader whose actions threaten the very existence of the Coalition of sentient species. All player actions affect what kind of place the Galaxy will be at the end, with the victorious Coalition that managed to overcome its enemies or with a collapsed alliance from both external Dominator and internal pirate pressures.
The game has received a major technical overhaul in addition to the addition of new content. All of the main menu, loading screens, planet and space station vistas were reworked. Now you can choose a display resolution of up to 1920×1200 and planetary battles employ modern render technologies.

Key Features:

 • New pirate subplot. After completing any one of the story branches a player can either end the game, or continue playing to complete another branch. the player’s actions influence the entire Galaxy, while the balance in either of wars may be tipped not only by the player, but by AI actions as well. No two playthroughs will be the same.
 • Major technical overhaul. Display resolutions up to 1920×1200, multi-core processors, Windows® 7, and anti-aliasing in 3D planetary battles are now fully supported.
 • Extended soundtrack means you’ll hear more than 15 completely new musical themes specially created for deeper immersion into the amazing Space Rangers universe.
 • Other improvements include more than 10 new text adventures, 15+ planetary battle maps, 20+ government missions, unique non-story events, new equipment and micromodules, access to all hyperspace engagements from the main menu and more!

Oyun Açıklaması


Space Rangers HD: A War Apart, kült klasik Space Rangers 2'nin dünyasını yeniden yönetiyor ve genişletiyor. Oyun, SNK-Games ekibi tarafından serinin hayranlarıyla yakın işbirliği içinde geliştirildi.


Geliştirilmiş özelliklerin en büyüğü, galaksiyi tehdit eden korsanlara adanmış yeni bir senaryo. Koalisyon, tüm kaynaklarını Dominators (tüm yaşamı yok etmeye çalışan duyarlı makineler) ile savaşmak için harcarken, korsanlar gizemli bir liderin bayrağı altında birleşti. Bu yeni efendinin altında, zayıflamış Galaksideki gücü ele geçirmek için kendi gerilla savaşlarına başladılar. Oyuncular artık kiminle uğraşacaklarını, Dominators veya korsanlar veya her ikisini aynı anda seçebilirler. İkinci yolu seçerseniz, yeni hikaye ve yan görevler, yeni hedefler ve promosyonlar alacaksınız. Savaşlardan birini kazandıktan sonra ya oyunu bitirebilir ya da diğerini kazanmak için oynamaya devam edebilirsiniz.


Oyuncular korsan kariyerlerine en düşük seviye olarak başlarlar ve korsan hiyerarşisinin zirvesine doğru yol alırlar, hikaye görevlerini tamamlarlar ve organizasyon hakkında yeni bilgiler öğrenirler ve eylemleri bilinçli koalisyonun varlığını tehdit eden bilinmeyen lider. Türler. Tüm oyuncu eylemleri, düşmanlarını yenmeyi başaran muzaffer Koalisyon veya hem dış Dominator hem de iç korsan baskılarından çökmüş bir ittifak ile Galaksinin sonunda nasıl bir yer olacağını etkiler.
Oyun, yeni içeriğin eklenmesine ek olarak büyük bir teknik revizyon aldı. Tüm ana menü, yükleme ekranları, gezegen ve uzay istasyonu manzaraları elden geçirildi. Artık 1920×1200'e kadar bir ekran çözünürlüğü seçebilirsiniz ve gezegen savaşları modern işleme teknolojilerini kullanır.

Ana Özellikler:


Yeni korsan alt konusu. Bir oyuncu hikaye dallarından herhangi birini tamamladıktan sonra oyunu bitirebilir veya başka bir dalı tamamlamak için oynamaya devam edebilir. oyuncunun eylemleri tüm Galaksiyi etkilerken, savaşlardan herhangi birinde denge sadece oyuncu tarafından değil, aynı zamanda AI eylemleriyle de değişebilir. Hiçbir iki oyun aynı olmayacak.
Büyük teknik revizyon. 1920×1200'e kadar ekran çözünürlükleri, çok çekirdekli işlemciler, Windows® 7 ve 3B gezegen savaşlarında kenar yumuşatma artık tam olarak destekleniyor.
Genişletilmiş film müziği, şaşırtıcı Space Rangers evrenine daha derin dalmak için özel olarak oluşturulmuş 15'ten fazla tamamen yeni müzikal tema duyacağınız anlamına gelir.
Diğer iyileştirmeler arasında 10'dan fazla yeni metin macerası, 15'ten fazla gezegensel savaş haritası, 20'den fazla hükümet görevi, benzersiz hikaye dışı etkinlikler, yeni ekipman ve mikro modüller, ana menüden tüm hiperuzay görevlerine erişim ve daha fazlası yer alıyor!

Space Rangers

Space Rangers HD: A War Apart

SNK Games Elemental Games Katauri Interactive

Space adventure, open world RPG, strategy, arcade, quest and more! Uzay macerası, açık dünya RPG, strateji, arcade, macera ve daha fazlası!

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  24,00

  21,60

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaSNK Games Elemental Games Katauri Interactive
 • Yayınlanma Tarihi17 Eki 2013
 • Kategoriler
  • Aksiyon
  • Macera
  • RYO
  • Simülasyon
  • Strateji
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller Rusça, İngilizce
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • OS:Windows XP SP3
  • Processor:Intel Pentium 4 2.5 GHz / AMD Athlon XP 3200+ (2200 MHz)
  • Memory:1 GB RAM
  • Graphics:GeForce 7800 GT 512 Mb / Radeon 1800 Pro 512 Mb or similar
  • DirectX®:9.0c
  • Hard Drive:2 GB HD space
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1