Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2

 

Game Description/Oyun Açıklaması

Sniper: Ghost Warrior 2 is the only multi-platform, first-person, modern shooter exclusively designed around the sniper experience. It takes the bulls-eye precision of its predecessor to new and exciting heights, offering more diverse sniper challenges; a rebuilt AI system and the thrilling “one shot, one kill” precision that made the original a huge hit, selling 3 million copies worldwide. Taking advantage of the advanced capabilities of the CryENGINE3, Sniper: Ghost Warrior 2 also delivers striking graphic environments.

Sniper: Ghost Warrior 2, keskin nişancı deneyimi etrafında özel olarak tasarlanmış tek çok platformlu, birinci şahıs, modern nişancı oyunudur. Daha çeşitli keskin nişancı mücadeleleri sunarak, selefinin tam isabet hassasiyetini yeni ve heyecan verici zirvelere taşıyor; yeniden oluşturulmuş bir yapay zeka sistemi ve orijinali dünya çapında 3 milyon kopya satarak büyük bir hit yapan heyecan verici "tek atış, tek öldürme" hassasiyeti. CryENGINE3'ün gelişmiş özelliklerinden yararlanan Sniper: Ghost Warrior 2 ayrıca çarpıcı grafik ortamları sunar.

Key Features/Ana Özellikler

 

 • Motion Sense Trigger System: an innovative first in which the way the player touches the controller influences the on-screen shot. Like in real-world sniping, in-game shooting requires a steady squeeze of the pad’s trigger so that when the round is fired, the rifle is more accurate. Jerk the trigger and the round is thrown off, thus missing the target and alerting a highly motivated enemy to your presence.
 • Realistic Ballistics: the hallmark of the Sniper franchise is the realism of its shooting dynamics. Wind speed, distance, gravity and bullet-drop all play critical roles in the performance of your shot.
 • Refined Shooting Mechanics: a proper breathing technique to steady your heart rate is as important as calculating the time on target of your round, and the best snipers control both their heart and their head. From acquisition of target until the slow steady trigger pull, a sniper must pull together everything to achieve the ideal “one shot; one kill.”
 • Improved Enemy AI: the Artificial Intelligence (AI) system was completely re-tooled and designed from scratch. Much of the improvements were made possible from the switch to the CryEngine 3. Expect everything from flanking movements to frontal assaults as the enemy tries to engage you in close quarters where your rifle is less effective.
 • New Target-Rich Environments: Sniper Ghost Warrior 2 adds new urban environments like Sarajevo and treacherous mountain terrain to go along with jungles that are as lush and deadly as ever.
 • Various Difficulty Levels: To diversify gameplay and make it accessible to the widest group of gamers, CI Games is introducing three difficulty levels that totally change the nature of the game. You decide how to play – either relax and be the ultimate predator or test your skill and experience the game on Expert Mode.
 • Bullet-Cam: everyone’s favorite feature returns to reward expert shots and show the battlefield from a totally new viewpoint. See what the transfer of kinetic energy – a bullet’s true stopping power – can do to the enemy from 1000 meters or more!
 • Bullet Penetration: concealment doesn’t necessarily mean cover. In Sniper: Ghost Warrior 2, bullets behave as they would in real life and are able to dispatch enemies hiding behind various types of covers. You can also try to line up your enemies and let a single round take out an entire squad. Wait ‘til you see that on Bullet Cam!
 • Expanded List of Sniper Rifles: Try out the world’s most advanced sniper rifles, each of them meticulously recreated so that they accurately simulate the modern weaponry found on today’s battlefields.
 • New Gear: own the night with the introduction of thermal and night vision optics, plus a pair of powerful binoculars critical for locating the enemy before they spot you.
 • Motion Sense Tetikleme Sistemi: Oyuncunun kontrolöre dokunma şeklinin ekran görüntüsünü etkilediği yenilikçi bir ilk. Gerçek dünyadaki keskin nişancılıkta olduğu gibi, oyun içi atış, raund ateşlendiğinde tüfeğin daha doğru olması için pedin tetiğinin sabit bir şekilde sıkılmasını gerektirir. Tetiği çekin ve mermi fırlatılır, böylece hedefi kaçırır ve yüksek motivasyonlu bir düşmanı varlığınıza karşı uyarır.
  Gerçekçi Balistik: Sniper serisinin ayırt edici özelliği, atış dinamiklerinin gerçekçiliğidir. Rüzgar hızı, mesafe, yerçekimi ve kurşun düşüşü, atışınızın performansında kritik rol oynar.
  İyileştirilmiş Atış Mekaniği: Kalp atış hızınızı sabit tutmak için uygun bir nefes alma tekniği, turunuzun hedefindeki süreyi hesaplamak kadar önemlidir ve en iyi keskin nişancılar hem kalplerini hem de kafalarını kontrol eder. Bir keskin nişancı, hedefin yakalanmasından yavaş ve sürekli tetik çekimine kadar, ideal “tek atış; bir öldürür."
  Geliştirilmiş Düşman AI: Yapay Zeka (AI) sistemi tamamen yeniden tasarlandı ve sıfırdan tasarlandı. CryEngine 3'e geçişten iyileştirmelerin çoğu mümkün oldu. Düşman, tüfeğinizin daha az etkili olduğu yakın mesafelerde sizi meşgul etmeye çalışırken, yandan saldırı hareketlerinden ön saldırılara kadar her şeyi bekleyin.
  Yeni Hedef Zengin Ortamlar: Sniper Ghost Warrior 2, her zamanki gibi yemyeşil ve ölümcül ormanlarla birlikte gitmek için Saraybosna ve tehlikeli dağlık arazi gibi yeni kentsel ortamlar ekliyor.
  Çeşitli Zorluk Seviyeleri: Oynanışı çeşitlendirmek ve en geniş oyuncu grubu için erişilebilir kılmak için CI Games, oyunun doğasını tamamen değiştiren üç zorluk seviyesi sunuyor. Nasıl oynayacağınıza siz karar verin - ya rahatlayın ve en büyük yırtıcı olun ya da becerinizi test edin ve oyunu Uzman Modunda deneyimleyin.
  Bullet-Cam: Herkesin favori özelliği, uzman atışlarını ödüllendirmek ve savaş alanını tamamen yeni bir bakış açısıyla göstermek için geri dönüyor. Bir merminin gerçek durdurma gücü olan kinetik enerji aktarımının düşmana 1000 metreden veya daha fazla mesafeden neler yapabileceğini görün!
  Mermi Penetrasyon: gizleme, mutlaka koruma anlamına gelmez. Sniper: Ghost Warrior 2'de mermiler gerçek hayatta olduğu gibi davranır ve çeşitli siperlerin arkasına saklanan düşmanları dağıtabilir. Ayrıca düşmanlarınızı sıraya koymayı deneyebilir ve tek bir turun bütün bir mangayı yok etmesine izin verebilirsiniz. Bullet Cam'de görene kadar bekle!
  Genişletilmiş Keskin Nişancı Tüfekleri Listesi: Günümüzün savaş alanlarında bulunan modern silahları doğru bir şekilde simüle etmeleri için her biri titizlikle yeniden yaratılan dünyanın en gelişmiş keskin nişancı tüfeklerini deneyin.
  Yeni Teçhizat: Termal ve gece görüş optiklerinin yanı sıra düşman sizi tespit etmeden önce yerini tespit etmek için kritik öneme sahip bir çift güçlü dürbün tanıtımıyla geceye sahip olun.
Sniper Ghost Warrior 2

Sniper: Ghost Warrior 2

City Interactive

Sniper: Ghost Warrior 2 takes the bulls-eye precision of its predecessor to new and exciting heights! Sniper: Ghost Warrior 2, selefinin tam isabet hassasiyetini yeni ve heyecan verici zirvelere taşıyor!

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  18,00

  16,20

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaCity Interactive
 • Yayınlanma Tarihi11 Mar 2013
 • Kategoriler
  • Aksiyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca, Almanca*, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Çekçe, Japonca, Korece, Rusça
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler
  • OS: Windows XP, Vista or Windows 7, with the latest Service Pack
  • Processor: Intel Core 2 Duo at 2Ghz, or AMD Athlon 64 x2 2Ghz, or better
  • Memory: 2GB
  • Hard Disk Space: 9Gb
  • Video Card:NVidia 8800GT with 512Mb RAM or better

  • DirectX®: 9.0c
  • Sound: DirectX Compatible Sound Card
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1