Özellik ListesiA Tale of Two Worlds – In a parallel universe inhabited by demons and monsters; seamlessly switch between the Shadow Realm and the mortal plane and witness a gripping storyline in a world full of myths, destinies and legendary creatures.

Unique Party System – multiple characters in one demon, each retaining their own personalities with internal dialogues, rivalries and communication between the characters.

Wide variety of Skills and Characters – Choose from 3 heroes, each with their own personal storylines, quests and dialogues. Consume the souls of 14 playable characters, each with their own unique skillsets, like Kalig the Bandit King and Evia, Daughter of Fire.

Tactical Real-Time Combat – Combine the skills of your various characters to maximize the effects of your devastating skills and spells.

Extensive Gameplay – 20+ hours for a single playthrough, but with substantial options for replayability which accumulate to 60+ hours for the full experience.

Challenging Puzzles – Complex puzzles are scattered throughout the game, and will take you through a vibrant set of locations, from rustic towns to the deepest and darkest of dungeons.

Crafting and Looting System – Expanded crafting and looting system will let you use rewards to configure the ultimate adventurer.

Fully Voiced – All dialogues are fully narrated, including actors like Tom Baker.

 

A Tale of Two Worlds – Şeytanların ve canavarların yaşadığı paralel bir evrende; Shadow Realm ve fani uçak arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapın ve efsaneler, kaderler ve efsanevi yaratıklarla dolu bir dünyada sürükleyici bir hikayeye tanık olun.

Eşsiz Parti Sistemi – tek bir şeytanda birden fazla karakter, her biri kendi kişiliklerini dahili diyaloglar, rekabetler ve karakterler arasındaki iletişim ile korur.

Çok çeşitli Beceriler ve Karakterler - Her biri kendi kişisel hikayesi, görevleri ve diyalogları olan 3 kahraman arasından seçim yapın. Haydut Kral Kalig ve Ateşin Kızı Evia gibi her biri kendine özgü yetenek setlerine sahip 14 oynanabilir karakterin ruhunu tüketin.

Taktik Gerçek Zamanlı Savaş – Yıkıcı becerilerinizin ve büyülerinizin etkilerini en üst düzeye çıkarmak için çeşitli karakterlerinizin becerilerini birleştirin.

Kapsamlı Oynanış – Tek bir oyun için 20+ saat, ancak tam deneyim için 60+ saate kadar biriken yeniden oynanabilirlik için önemli seçenekler.

Zorlu Bulmacalar - Karmaşık bulmacalar oyun boyunca dağılmıştır ve sizi rustik kasabalardan en derin ve en karanlık zindanlara kadar canlı bir dizi mekana götürecektir.

Üretim ve Yağma Sistemi – Genişletilmiş üretim ve yağma sistemi, nihai maceracıyı yapılandırmak için ödülleri kullanmanıza izin verecektir.

Tamamen Seslendirilmiş – Tom Baker gibi oyuncular da dahil olmak üzere tüm diyaloglar tamamen anlatılmıştır. 

Oyun Açıklaması

“An ancient proverb warns: ‘Never trust a demon, for betrayal is their very blood’.
Yet the Sura, the great ogres of the Wastes, have a different saying: ‘A demon honours its pact’. Perhaps when the race of men looks into the eyes of hell, they see their own darkness reflected…”


– Carissa Cantrecht

Shadows: Awakening is the new adventure in the Heretic Kingdoms saga. After the members of the secret council known as the Penta Nera are assassinated, their souls are consumed by the Devourers – evil demons which possess the ability to absorb the memories and personalities of the souls they acquire and materialize them as their puppets. Re-emerging into the mortal realm once again, the demonic Penta Nera continue their quest for power and immortality, but at what cost?

 

“Eski bir atasözü uyarıyor: 'Asla bir iblise güvenmeyin, çünkü ihanet onların kanıdır'.
Yine de Çöllerin büyük devleri olan Sura'nın farklı bir deyişi vardır: 'Bir iblis antlaşmasını onurlandırır'. Belki de insan ırkı cehennemin gözlerine baktığında kendi karanlıklarının yansıdığını görürler..."

– Carissa Cantrecht

Gölgeler: Uyanış, Heretic Kingdoms destanındaki yeni maceradır. Penta Nera olarak bilinen gizli konseyin üyeleri öldürüldükten sonra, ruhları, edindikleri ruhların anılarını ve kişiliklerini özümseme ve onları kuklaları olarak gerçekleştirme yeteneğine sahip kötü iblisler olan Yutucular tarafından tüketilir. Ölümlüler diyarına bir kez daha giren şeytani Penta Nera, güç ve ölümsüzlük arayışlarına devam ediyor, ama ne pahasına?

Shadows: Awakening is a unique, isometric single-player RPG with real-time tactical combat. You take control of a demon summoned from the Shadow Realm – the Devourer – to consume the souls of long-dead heroes and embark on an epic adventure with challenging gameplay, a gripping storyline and enchanting graphics. Do you have the focus and wits to master the world of the Heretic Kingdoms? Gather your party, control powerful heroes and use their skills to your advantage. But who is in charge… the demon, or the souls that it has devoured? It's up to you to either thwart a major threat and save the world, or to plunge it into complete disaster…

 

Shadows: Awakening, gerçek zamanlı taktik savaşa sahip benzersiz, izometrik tek oyunculu bir RPG'dir. Uzun zaman önce ölmüş kahramanların ruhlarını tüketmek ve zorlu oyun, sürükleyici bir hikaye ve büyüleyici grafikler ile destansı bir maceraya atılmak için Gölge Diyarı'ndan - Devourer - çağrılan bir iblisin kontrolünü elinize alıyorsunuz. Heretic Kingdoms dünyasında ustalaşmak için odak ve zekaya sahip misiniz? Partinizi toplayın, güçlü kahramanları kontrol edin ve becerilerini kendi avantajınıza kullanın. Ama sorumlu kim… iblis mi yoksa yuttuğu ruhlar mı? Ya büyük bir tehdidi savuşturmak ve dünyayı kurtarmak ya da onu tam bir felakete sürüklemek size kalmış…

Shadows: Awakening

Games Farm

Shadows: Awakening is a unique, isometric single-player RPG with real-time tactical combat. You embark on an epic adventure with challenging gameplay, a gripping storyline and enchanting graphics. Shadows: Awakening, gerçek zamanlı taktik savaşa sahip benzersiz, izometrik tek oyunculu bir RPG'dir. Zorlu oynanış, sürükleyici bir hikaye ve büyüleyici grafiklerle destansı bir maceraya atılın.

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  74,90

  67,41

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaGames Farm
 • Yayınlanma Tarihi31 Ağu 2018
 • Kategoriler
  • Aksiyon
  • RYO
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca, Almanca*, Rusça, Kastilya İspanyolcası, Basitleştirilmiş Çince
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64Bit Versions
  • İşlemci: Intel Compatible 2.1 GHz Dual Core
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX460 2GB or compatible
  • Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1