Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll
Rig'n Roll

Players will step into the shoes of a young man in the year 2014 as he arrives in California to pursue his dreams of road domination and capture the Californian cargo transportation market. There are miles of highways to conquer and cities and towns to reach as he becomes the greatest trucker on the highways. Rig’n’Roll is a sequel to the famous Hard Truck series. This time the game world is true-to-life. Gamers can race high-powered Semis along thousands miles of real Californian roads, visiting San-Francisco to San Diego, San Jose to Los Angeles. Rig’n’Roll delivers players the ultimate truck driving experience with authentic models of trucks and their interiors, completely new physics and astonishing 3D graphics among numerous features.
Players will outrun their opponents to deliver cargo on time or take part in truck races to prove their professional skills, giving them the opportunity to improve their rating and authority among other drivers. Rig’n’Roll also gives gamers an opportunity to test their management skills as they establish their own cargo transportation company. Players will recruit staff and hire other drivers to work for them as they expand their business and eliminate their competitors from the transportation market. Apart from being the most accurate and innovative truck driving simulation game ever produced, Rig’n’Roll immerses players in an exciting story with an unexpected finale, making new allies and battling treacherous foes as they discover a conspiracy that will test their skills to the limit.
Key features:

 • Authentic models of famous trucks — Freightliner, Peterbilt, Kenworth, Sterling and Western Star
 • Over 12,000 miles of California roads, including all major freeways
 • Over 40 California cities, including San Diego, San Francisco and Los Angeles
 • Truck races, cargo delivery, economic simulation and a thrilling storyline

Oyuncular, 2014 yılında yol hakimiyeti hayallerini sürdürmek ve Kaliforniya kargo taşımacılığı pazarını ele geçirmek için Kaliforniya'ya geldiğinde genç bir adamın yerini alacak. Karayollarındaki en büyük kamyon şoförü olurken, fethedilecek kilometrelerce otoyol ve ulaşılması gereken şehirler ve kasabalar var. Rig'n'Roll, ünlü Hard Truck serisinin devamı niteliğindedir. Bu sefer oyun dünyası gerçeğe yakın. Oyuncular, San-Francisco'dan San Diego'ya, San Jose'den Los Angeles'a kadar binlerce kilometrelik gerçek Kaliforniya yollarında yüksek güçlü Semi'lerde yarışabilirler. Rig'n'Roll, oyunculara otantik kamyon modelleri ve iç mekanları, tamamen yeni fizik ve sayısız özellik arasında şaşırtıcı 3D grafiklerle en üst düzey kamyon sürüş deneyimini sunuyor.
Oyuncular, kargoyu zamanında teslim etmek için rakiplerini geride bırakacak veya profesyonel becerilerini kanıtlamak için kamyon yarışlarına katılarak, diğer sürücüler arasında reytinglerini ve yetkilerini geliştirme fırsatı verecek. Rig'n'Roll ayrıca oyunculara kendi kargo taşımacılığı şirketlerini kurarken yönetim becerilerini test etme fırsatı da veriyor. Oyuncular, işlerini büyütüp rakiplerini ulaşım pazarından elerken onlar için çalışacak personel ve başka sürücüleri işe alacaklar. Rig'n'Roll, şimdiye kadar üretilmiş en doğru ve yenilikçi kamyon sürüş simülasyon oyunu olmasının yanı sıra, oyuncuları beklenmedik bir finalle heyecan verici bir hikayeye sokar, yeni müttefikler edinir ve yeteneklerini test edecek bir komplo keşfederken hain düşmanlarla savaşır. sınır.
Ana Özellikler:

Ünlü kamyonların otantik modelleri - Freightliner, Peterbilt, Kenworth, Sterling ve Western Star
Tüm ana otoyollar dahil olmak üzere 12.000 milden fazla California yolu
San Diego, San Francisco ve Los Angeles dahil 40'tan fazla Kaliforniya şehri
Kamyon yarışları, kargo teslimatı, ekonomik simülasyon ve heyecan verici bir hikaye

Rig'n Roll

Rig n Roll

SoftLab-NSK

Players will step into the shoes of a young man in the year 2014 as he arrives in California to pursue his dreams of road domination and capture the Californian cargo transportation market. There are miles of highways to conquer and cities and towns to reach as he becomes the greatest trucker on the highways. Oyuncular, 2014 yılında, yol hakimiyeti hayallerini sürdürmek ve Kaliforniya kargo taşımacılığı pazarını ele geçirmek için Kaliforniya'ya geldiğinde genç bir adamın ayakkabılarını oynayacaklar. Karayollarındaki en büyük kamyon şoförü olurken, fethedilecek kilometrelerce otoyol ve ulaşılması gereken şehirler ve kasabalar var.

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  10,00

  9,00

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaSoftLab-NSK
 • Yayınlanma Tarihi9 Tem 2010
 • Kategoriler
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Almanca, Lehçe
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • OS: Windows 2000/XP/Vista/7
  • Processor: Intel Pentium 4 2,4 GHz
  • RAM: 1.0 Gb
  • Video Card: NVIDIA GeForce 5700 or ATI Radeon X800 with 128 Mb, DirectX 9.0 compatible
  • Audio Card: DirectX 9.0 compatible
  • HDD: 10 GB free space
  • Direct X®: 9.0с
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1