Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir
Renoir

James Renoir was a police officer, serving in the main precinct in a metropolis rotten with crime and violence. The influence of the mafia families had even spread through the corridors of city hall like poisonous weeds, all the way to the highest levels of political power. The police, paralyzed by the city’s corrupt government, were powerless to do anything about it – mere toys in the hands of the true power.

However, with a new, young and aspiring politician in city hall, things take a turn for the better and Renoir is promoted to Detective for his effort in the fight against crime. With his new-found access to better classes of society, he eventually meets the woman of his dreams.

But just as everything seems to be heading in the right direction, two shots ring out, turning his world upside-down. Solving this case is now the only thing that matters to him, because as he sits with his back against a cold gravestone, he realizes that the body six feet down is his own...

Now a ghost, Renoir possesses a unique ability that allows him to control phantoms around him and use them to solve environmental puzzles. Seeking justice from the shadows, he must tread carefully and avoid light at all costs. James’s ghostly form must backtrack over his last steps in the world of the living, recollecting his memories and searching for the clues that will lead him back to his murderer.

Features

 

 • Black and white detective story powered by Unreal Engine 4
 • Puzzle platforming action, inspired by Hollywood noir movies
 • Control phantoms and use them to solve environmental puzzles
 • A murder mystery, narrated through atmospheric comicbook-style movies

James Renoir, suç ve şiddetle çürümüş bir metropolde ana karakolda görev yapan bir polis memuruydu. Mafya ailelerinin etkisi, zehirli otlar gibi belediye koridorlarından siyasi gücün en üst seviyelerine kadar yayılmıştı. Şehrin yozlaşmış hükümeti tarafından felç edilen polis, bu konuda hiçbir şey yapamayacak durumdaydı – gerçek gücün elindeki oyuncaklardan başka bir şey değildi.

Ancak, belediyede yeni, genç ve hevesli bir politikacıyla işler daha iyiye gider ve Renoir, suçla mücadeledeki çabalarından dolayı Dedektifliğe terfi eder. Toplumun daha iyi sınıflarına yeni erişimiyle, sonunda hayallerinin kadınıyla tanışır.

Ancak her şey doğru yöne gidiyor gibi görünürken, iki el ateş ederek dünyasını alt üst eder. Artık onun için önemli olan tek şey bu davayı çözmek, çünkü soğuk bir mezar taşına sırtını dayayarak otururken, altı fit aşağıda bulunan cesedin kendisine ait olduğunu fark ediyor...

Artık bir hayalet olan Renoir, etrafındaki hayaletleri kontrol etmesine ve onları çevresel bulmacaları çözmek için kullanmasına izin veren benzersiz bir yeteneğe sahip. Gölgelerden adaleti arayarak, adımlarını dikkatli atmalı ve ne pahasına olursa olsun ışıktan kaçınmalıdır. James'in hayaletimsi formu, yaşayanların dünyasındaki son adımlarını geriye doğru izlemeli, anılarını hatırlamalı ve onu katiline geri götürecek ipuçlarını aramalıdır.

Özellikler


Unreal Engine 4 tarafından desteklenen siyah beyaz dedektif hikayesi
Hollywood kara filmlerinden ilham alan bulmaca platform eylemi
Fantomları kontrol edin ve çevresel bulmacaları çözmek için kullanın
Atmosferik çizgi roman tarzı filmlerle anlatılan bir cinayet gizemi

Renoir

Renoir

Black Wing Foundation

Renoir is a story-driven puzzle platformer that draws inspiration from classic 1940s film noir. Detective James Renoir has but a single shot to crack one hell of a case: his own murder! Renoir, 1940'ların klasik kara filminden ilham alan, hikaye odaklı bir bulmaca platform oyunudur. Dedektif James Renoir'ın bir cehennem davasını çözmek için tek bir şansı var: kendi cinayeti!

 • Geliştirici FirmaBlack Wing Foundation
 • Yayınlanma Tarihi16 Kas 2016
 • Kategoriler
  • Macera
  • Bağımsız Yapımcı
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Rusça*, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Lehçe, Basitleştirilmiş Çince, Japonca
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
  • İşlemci: Intel Core i3 or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX650 Ti or equivalent
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1