Dijital Deluxe SürümüDijital Deluxe Sürümü içeriği:
- Almanya Haritası DLC
- Landini Rex F DLC
- Lindner Geotrac 134ep DLC
- Gomselmash Palesse CS-200 DLC
- Özel Kıyafet Paketi

Pure Farming 2018: Dijital Deluxe Sürümü ile modern tarımın global doğasını bütün yönleriyle deneyimle. Kozla tohumu üretimi veya koyun yetiştiriciliği gibi bölgeye özgü tarımsal faaliyetler sunan Almanya Haritası ile saatler süren ilave oyun deneyimi yaşa. Üç ilave özel amaçlı tarım makinesine erişim kazan ve oyun karakterin için 4 özel kıyafeti al. Faaliyetlerini globalleştir, tarım imparatorluğunu dört kıtaya yay!

Digital Deluxe Edition includes:
- Germany Map DLC
- Landini Rex F DLC
- Lindner Geotrac 134ep DLC
- Gomselmash Palesse CS-200 DLC
- Special Outfit Pack

Experience the global nature of modern farming in all its facets with Pure Farming 2018: Digital Deluxe Edition. Experience hours of additional gameplay with the Germany Map, which offers region-specific agricultural activities such as corn seed production or sheep breeding. Gain access to three additional special-purpose farming machines and get 4 exclusive outfits for your game character. Globalize your operations, expand your farming empire to four continents!

 

Oyun Açıklaması / Game Description

FARMING GOES GLOBAL!

Use the latest technology and state-of-the-art licensed machines to manage all aspects of modern farming. Travel between Europe, Asia, and both Americas to plant region-specific crops such as hemp, coffee beans, and olives. Farm your way thanks to three unique game modes tailored to both simulation veterans and newcomers to farming games.

ÇİFTÇİ KÜRESELLEŞİYOR!

Modern çiftçiliğin tüm yönlerini yönetmek için en son teknolojiyi ve son teknoloji lisanslı makineleri kullanın. Kenevir, kahve çekirdekleri ve zeytin gibi bölgeye özgü mahsulleri ekmek için Avrupa, Asya ve her iki Amerika arasında seyahat edin. Hem simülasyon gazileri hem de çiftçilik oyunlarına yeni başlayanlar için özel olarak hazırlanmış üç benzersiz oyun modu sayesinde yolunuzu açın.
Try your hand at almost every imaginable aspect of modern farming, such as animal husbandry, orchards, greenhouses, field cultivation, green energy and more.

Hayvancılık, meyve bahçeleri, seralar, tarla ekimi, yeşil enerji ve daha fazlası gibi modern çiftçiliğin akla gelebilecek hemen her alanında elinizi deneyin.Drive faithfully recreated farming vehicles from such industry leaders as Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi, and many more. Reproduced down to the smallest detail, including their weight and physics, the machines will offer a realistic, in-depth experience of running a modern farm.

Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi ve çok daha fazlası gibi endüstri liderlerinden aslına uygun olarak yeniden oluşturulmuş tarım araçlarını kullanın. Ağırlıkları ve fizikleri de dahil olmak üzere en küçük ayrıntısına kadar yeniden üretilen makineler, modern bir çiftliği yönetme konusunda gerçekçi, derinlemesine bir deneyim sunacak.Travel between your farms located in Italy, Colombia, Japan and Montana, USA. Grow unique region-specific crops and use dedicated machines never before seen in farming simulators, including the rice planter, hemp harvester and more.

İtalya, Kolombiya, Japonya ve Montana, ABD'de bulunan çiftlikleriniz arasında seyahat edin. Bölgeye özgü benzersiz ürünler yetiştirin ve pirinç ekme makinesi, kenevir hasat makinesi ve daha fazlası dahil olmak üzere tarım simülatörlerinde daha önce hiç görülmemiş özel makineler kullanın.


Enjoy the freedom and challenge of running your own farm in Free Farming, learn the ins and outs of agriculture in My First Farm, or test your farming skills in objective-focused Farming Challenges.

Free Farming'de kendi çiftliğinizi yönetmenin özgürlüğünün ve mücadelesinin tadını çıkarın, My First Farm'da tarımın içini ve dışını öğrenin veya nesnel odaklı Çiftçilik Mücadelelerinde çiftçilik becerilerinizi test edin.

Pure Farming 2018

Ice Flames

Use the latest technology and state-of-the-art licensed machines to manage all aspects of modern farming. Travel between Europe, Asia, and both Americas to plant region-specific crops such as hemp, coffee beans, and olives. Farm your way thanks to three unique game modes tailored to both simulation veterans and newcomers to farming games. Modern çiftçiliğin tüm yönlerini yönetmek için en son teknolojiyi ve son teknoloji lisanslı makineleri kullanın. Kenevir, kahve çekirdekleri ve zeytin gibi bölgeye özgü mahsulleri ekmek için Avrupa, Asya ve her iki Amerika arasında seyahat edin. Hem simülasyon gazileri hem de çiftçilik oyunlarına yeni başlayanlar için özel olarak hazırlanmış üç benzersiz oyun modu sayesinde yolunuzu açın.

 • Geliştirici FirmaIce Flames
 • Yayınlanma Tarihi13 Mar 2018
 • Kategoriler
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Lehçe, Rusça, Macarca
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10,8,7 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core I5 2,3 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce 560 GTX 2 GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compliant
  • İlave Notlar: Supports 21:9 displays
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1