Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive
Off-Road Drive

Off-Road Drive, the off-road racing simulation for PC, is the first game ever to deliver a true-to-life, off-road, extreme racing experience. Players will take part in The Russian trophy, Off-Road Trial, Thai Trophy and many other events through the worst driving conditions with a variety of natural obstacles like swamps, rocks, snow and sand.
No other game features this variety of off-road sport vehicles including tuned stock SUVs and trucks, as well as several classes of prototypes specifically built for off-road driving. The vehicles can be equipped with an assortment of special cross-country equipment and accessories including winches, low gear, differential gear locking, clinometer, altimeter, tire air pressure control, sand tracks, etc.
There has never been such an innovative simulation of interactive terrain response as well. Terrain under the vehicle will act just like it does in real life, the car will sink in dirt, the dirt will create a rut and will stick to the car and tires affecting its handling. Stones will fly from underneath the wheels and damage other trucks. The game will feature various surfaces that will not only affect tire friction but have complex reactions based on car weight, speed, wheel torque, tire condition, time on this surface, depth of car immersion into the surface and much more.

Key Features:

 • Leading international off-road championships.
 • Racing and mud bogging.
 • Tough challenges and obstacles to beat.
 • Special off-road equipment and accessories (Lowered gearing, front/rear locking differentials, winch, etc.).

PC için off-road yarış simülasyonu Off-Road Drive, gerçek hayattaki, off-road, aşırı yarış deneyimi sunan ilk oyundur. Oyuncular, bataklıklar, kayalar, kar ve kum gibi çeşitli doğal engellerle en kötü sürüş koşullarında Rus kupası, Off-Road Trial, Thai Trophy ve diğer birçok etkinliğe katılacaklar.
Başka hiçbir oyun, ayarlanmış stok SUV'lar ve kamyonlar dahil olmak üzere bu çeşitli off-road spor araçlarına ve ayrıca arazi sürüşü için özel olarak oluşturulmuş çeşitli prototip sınıflarına sahip değildir. Araçlar, vinçler, düşük vites, diferansiyel kilidi, klinometre, altimetre, lastik hava basıncı kontrolü, kum paletleri vb. dahil olmak üzere çeşitli özel arazi ekipmanı ve aksesuarlarıyla donatılabilir.
Etkileşimli arazi tepkisinin bu kadar yenilikçi bir simülasyonu hiç olmamıştı. Aracın altındaki arazi tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi hareket edecek, araba kire batacak, kir bir tekerlek izi oluşturacak ve arabaya ve yol tutuşunu etkileyen lastiklere yapışacaktır. Taşlar tekerleklerin altından fırlayacak ve diğer kamyonlara zarar verecektir. Oyun, yalnızca lastik sürtünmesini etkilemekle kalmayacak, aynı zamanda otomobilin ağırlığına, hızına, tekerlek torkuna, lastik durumuna, bu yüzeydeki süreye, otomobilin yüzeye dalma derinliğine ve çok daha fazlasına dayalı karmaşık reaksiyonlara sahip çeşitli yüzeylere sahip olacak.

Ana Özellikler:
Önde gelen uluslararası off-road şampiyonaları.
Yarış ve çamur bataklığı.
Zorlu zorluklar ve yenmek için engeller.
Özel arazi ekipmanı ve aksesuarları (Alçaltılmış dişliler, ön/arka kilitleme diferansiyelleri, vinç vb.).

Off-Road Drive

Off-Road Drive

1C-Avalon

Off-Road Drive, the off-road racing simulation for PC, is the first game ever to deliver a true-to-life, off-road, extreme racing experience. Players will take part in The Russian trophy, Off-Road Trial, Thai Trophy and many other events through the worst driving conditions with a variety of natural obstacles like swamps, rocks, snow and... PC için off-road yarış simülasyonu Off-Road Drive, gerçeğe yakın, off-road, aşırı yarış deneyimi sunan ilk oyundur. Oyuncular, bataklıklar, kayalar, kar ve bataklık gibi çeşitli doğal engellerle en kötü sürüş koşullarında Rus kupası, Off-Road Denemesi, Tayland Kupası ve diğer birçok etkinliğe katılacaklar.

 • Geliştirici Firma1C-Avalon
 • Yayınlanma Tarihi29 Eyl 2011
 • Kategoriler
  • Yarış
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası, Fransızca, Lehçe
 • Windows Gereksinimler En Düşük:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Windows 7
  • İşlemci: Intel Pentium IV 2 GHz
  • Bellek: 1GB
  • Sabit Disk Alanı: 8GB
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0 uyumlu ekran kartı, 256 MB RAM
  • Ses: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1