Mighty No. 9 is a Japanese 2D Side-scrolling Action game that takes the best elements from 8 and 16-bit classics that you know and love and transforms them with modern tech, fresh mechanics, and fan input into something fresh and amazing!

You play as Beck, the 9th in a line of powerful robots, and the only one not infected by a mysterious computer virus that has caused mechanized creatures the world over to go berserk. Run, jump, blast, and transform your way through twelve stages using weapons and abilities stolen from your enemies to take down your fellow Mighty Number robots and confront the final evil that threatens the planet!

Every aspect of Mighty No. 9’s development—art, level design, music, programming, etc.—is being handled by veteran Japanese game creators with extensive experience in the genre, all the way up to and including the project’s leader, Keiji Inafune himself!

Mighty No. 9, bildiğiniz ve sevdiğiniz 8 ve 16 bitlik klasiklerden en iyi öğeleri alan ve bunları modern teknoloji, yeni mekanikler ve fan girdileriyle taze ve şaşırtıcı bir şeye dönüştüren bir Japon 2D Yan kaydırma Aksiyon oyunudur!

Güçlü robotlar serisinin dokuzuncusu ve dünyanın dört bir yanındaki mekanik yaratıkların çılgına dönmesine neden olan gizemli bir bilgisayar virüsünden etkilenmeyen tek kişi olan Beck olarak oynuyorsunuz. Düşmanlarınızdan çalınan silahları ve yetenekleri kullanarak on iki aşamada koşun, zıplayın, patlatın ve dönüştürün ve Mighty Number robotlarınızı alt edin ve gezegeni tehdit eden son kötülükle yüzleşin!

Mighty No. 9'un gelişiminin her yönü - sanat, seviye tasarımı, müzik, programlama vb. - projenin lideri Keiji Inafune'nin kendisi de dahil olmak üzere, türde geniş deneyime sahip deneyimli Japon oyun yaratıcıları tarafından ele alınmaktadır. !

9 Mighty good reasons to careClassic 2D Action: Transformed! Face off against your 8 Mighty brethren and unlock new transformations as you defeat them, granting you completely different skills and abilities!

Play through 12 Challenging Stages in a single player campaign that will put both your thumbs and action platforming abilities to the test!

Unlock the New Game+ to add an additional two extra difficulty levels for those who want an even Mightier challenge.

The Single Player Challenge mode with dozens of mini missions will fully test your action platforming skills.

Boss Rush Mode: Play through each of the game‘s bosses, back to back, with a clock ticking to keep track of your best time, so you can share, compare, and show off your skills to your friends and frienemies alike!

Show the world how Mighty you are in the 2 Player Online Race Battle where you compete online, racing through each stage together in a head to head battle - adding an all new twist on versus mode play that will give Mighty No. 9 life well beyond the single-player campaign!

2 Player Online Co-Op Challenge Mode: take on over a dozen missions online with a friend, playing as Beck and his partner, Call! Use Beck and Call’s different powers together in order to defeat these special challenges!

Leaderboards & Rankings: Use Beck's Absorption Dash skill in tandem with his abilities & transformations to chain together combos and perfect your run-throughs to earn those glorious high scores and elusive S-Ranks!

Toggle between regular and 8-bit music: this game is a veritable who’s who of veteran game composers - Manami Matsumae, Takeshi Tateishi, Ippo Yamada, so we thought, why not tap into that retro vibe? As such, Mighty No. 9 features an optional chiptune version of the entire game soundtrack which you can toggle on and off!


Klasik 2D Aksiyon: Dönüştürüldü! 8 Mighty kardeşinizle yüzleşin ve onları yendikçe yeni dönüşümlerin kilidini açın, size tamamen farklı beceriler ve yetenekler kazandırın!

Hem başparmak hem de aksiyon platform yeteneklerinizi test edecek tek oyunculu bir kampanyada 12 Zorlu Aşamayı oynayın!

Daha da Kudretli bir mücadele isteyenler için iki ekstra zorluk seviyesi eklemek için Yeni Oyun+'ın kilidini açın.

Düzinelerce mini görev içeren Tek Oyunculu Mücadele modu, aksiyon platform becerilerinizi tamamen test edecek.

Boss Rush Modu: En iyi zamanınızı takip etmek için bir saat ile oyunun patronlarının her birini arka arkaya oynayın, böylece hem arkadaşlarınıza hem de dostlarınıza yeteneklerinizi paylaşabilir, karşılaştırabilir ve gösterebilirsiniz!

2 Oyunculu Çevrimiçi Yarış Savaşı'nda dünyaya ne kadar Kudretli olduğunuzu gösterin, her aşamada birlikte kafa kafaya savaşta yarışın - Mighty No. 9'un çok ötesinde bir hayat verecek olan karşı mod oyununa yepyeni bir bakış açısı ekleyerek. tek oyunculu kampanya!

2 Oyunculu Çevrim İçi Co-Op Mücadelesi Modu: Bir arkadaşınızla çevrimiçi olarak bir düzineden fazla görevi üstlenin, Beck ve ortağı Call! Bu özel zorlukları yenmek için Beck ve Call'un farklı güçlerini birlikte kullanın!

Lider Tabloları ve Sıralamalar: Bu muhteşem yüksek puanları ve anlaşılması zor S-Rütbelerini kazanmak için kombinasyonları bir araya getirmek ve geçişlerinizi mükemmelleştirmek için yetenekleri ve dönüşümleriyle birlikte Beck'in Absorpsiyon Dash becerisini kullanın!

Normal ve 8-bit müzik arasında geçiş yapın: Bu oyun, usta oyun bestecilerinden - Manami Matsumae, Takeshi Tateishi, Ippo Yamada - gerçek bir kimdir, bu yüzden düşündük ki, neden o retro havadan faydalanmayalım? Bu nedenle Mighty No. 9, tüm oyun müziklerinin isteğe bağlı olarak açıp kapatabileceğiniz bir chiptune versiyonuna sahiptir!

Mighty No. 9

Comcept Inti Creates

Mighty No. 9 is a 2D Side-scrolling Action game that takes the best elements from 8 and 16-bit classics that you know and love and transforms them with modern tech, fresh mechanics, and fan input into something fresh and amazing! Mighty No. 9, bildiğiniz ve sevdiğiniz 8 ve 16 bitlik klasiklerden en iyi öğeleri alan ve bunları modern teknoloji, yeni mekanikler ve fan girdileriyle taze ve şaşırtıcı bir şeye dönüştüren bir 2D Yan kaydırma Aksiyon oyunudur!

 • Geliştirici FirmaComcept Inti Creates
 • Yayınlanma Tarihi23 Haz 2016
 • Kategoriler
  • Aksiyon
 • Desteklenen Platformlar Windows Mac Linux
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca*, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca*, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Korece, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad @ 2.8 GHz or AMD Phenom X4
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon HD 7770 or Nvidia GeForce GTX 550 Ti
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Mac Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: 10.9+
  • İşlemci: Intel Core i5-2520M (4 * 2500)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon HD 6630M
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Apple Mac mini (Mid-2011)
 • Linux Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Ubuntu 15.04 +, Linux Mint 17.1, SteamOS Brewmaster, Ubuntu 14.04.3 (x64)
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad @ 2.8 GHz or AMD Phenom X4
  • Bellek: 4096 MB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 550 Ti or AMD Radeon HD 7770
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Yes
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1