Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean
Merchants Caribean


Young Englishman Jack Savvy decides to launch a trade empire in the Caribbean. However, the greedy pirate Fallen Henry stands between Savvy and his success, attacking him for his ship and resources.

In the thick of battle, the wicked pirate manages to tear off part of a real treasure map that miraculously ended up with Jack. And now the young trader must beat the pirate in the race for the secret treasure chest!

On your journey, you'll encounter not only rockslides and economic troubles, but also magic — including enchanted totems, voodoo and ancient pyramids. Luckily, your crew includes the delightful sorceress Tamika, who has a score to settle with Fallen Henry.

Unlike other games in the genre, Merchants of the Caribbean places an emphasis on trade. Of course, the settlers will also have to build bridges and roads, clear obstacles and sell the resources they collect. As well as building a farm, quarry and forest hut, you can also construct processing buildings, whose output is more expensive and better-suited for future production. For example, you can make bread from cornflower by building a special building and having a small amount of gold and an available worker. Every building can be torn down and replaced with a new one. This is very useful when the market is oversaturated with certain kinds of products and their price is falling.

Genç İngiliz Jack Savvy, Karayipler'de bir ticaret imparatorluğu kurmaya karar verir. Ancak açgözlü korsan Fallen Henry, Savvy ile başarısı arasında duruyor, gemisi ve kaynakları için ona saldırıyor.

Savaşın ortasında, kötü korsan, mucizevi bir şekilde Jack'le sonuçlanan gerçek bir hazine haritasının bir kısmını koparmayı başarır. Ve şimdi genç tüccar, gizli hazine sandığı için yarışta korsanı yenmeli!

Yolculuğunuzda sadece kaya kaymaları ve ekonomik sıkıntılarla değil, aynı zamanda büyülü totemler, vudu ve antik piramitler de dahil olmak üzere sihirle de karşılaşacaksınız. Şans eseri, ekibiniz Fallen Henry ile hesaplaşması gereken keyifli büyücü Tamika'yı içeriyor.

Türdeki diğer oyunların aksine, Merchants of the Caribbean, ticarete önem verir. Elbette yerleşimciler ayrıca köprüler ve yollar inşa etmek, engelleri kaldırmak ve topladıkları kaynakları satmak zorunda kalacaklar. Bir çiftlik, taş ocağı ve orman kulübesi inşa etmenin yanı sıra, üretimi daha pahalı ve gelecekteki üretim için daha uygun olan işleme binaları da inşa edebilirsiniz. Örneğin, özel bir bina inşa ederek ve az miktarda altın ve uygun bir işçiye sahip olarak peygamber çiçeğinden ekmek yapabilirsiniz. Her bina yıkılabilir ve yenisi ile değiştirilebilir. Bu, piyasa belirli türdeki ürünlerle aşırı doyduğunda ve fiyatları düştüğünde çok faydalıdır.
Don't let magical forces stand in your way as you encounter secret totems, living voodoo dolls and ancient pyramids.

Gizli totemler, yaşayan vudu bebekleri ve antik piramitler ile karşılaştığınızda sihirli güçlerin yolunuza çıkmasına izin vermeyin.Face pirates in sea battles, keep your cool and give orders to your crew to emerge victorious.

Deniz savaşlarında korsanlarla yüzleşin, soğukkanlılığınızı koruyun ve mürettebatınıza galip gelmeleri için emirler verin.Carve your own path through the jungles, swamps, hills and deserts of the Caribbean!

Karayipler'in ormanlarında, bataklıklarında, tepelerinde ve çöllerinde kendi yolunuzu çizin!


Collect resources, construct buildings and set up production chains so that you can manufacture more complex – and valuable – goods.

Daha karmaşık ve değerli ürünler üretebilmek için kaynakları toplayın, binalar inşa edin ve üretim zincirleri kurun.Search for treasure, explore the islands and find upgrades for your ship.

Hazine arayın, adaları keşfedin ve geminiz için yükseltmeleri bulun.Sell goods, grow wealthy, build a successful trade empire and conquer the world (or at least the Caribbean)!

Mal sat, zenginleş, başarılı bir ticaret imparatorluğu kur ve dünyayı (ya da en azından Karayipleri) fethet!

Merchants Caribean

Merchants of the Caribbean

GameOn Production

Head to the Caribbean in search of lost treasure! Build factories, produce resources, manage the economy, win sea battles and save the islanders from witchcraft. Kayıp hazineyi aramak için Karayipler'e gidin! Fabrikalar kurun, kaynaklar üretin, ekonomiyi yönetin, deniz savaşlarını kazanın ve adalıları büyücülükten kurtarın.

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  13,50

  12,15

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaGameOn Production
 • Yayınlanma Tarihi3 Mar 2021
 • Kategoriler
  • Macera
  • Basit Eğlence
  • Bağımsız Yapımcı
  • Strateji
 • Desteklenen Platformlar Windows Mac
 • Desteklenen Diller İngilizce, Almanca, Rusça
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: 2 GHz processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GPU with at least 512MB of VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 950 MB kullanılabilir alan
 • Mac Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: MacOS 10.11.6 or later
  • İşlemci: 2 GHz processor
  • Ekran Kartı: GPU with at least 512MB of VRAM
  • Depolama: 920 MB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1