Dünya yanıyor. Reaper’ların hakimiyeti sürerken diğer medeniyetler birer domino taşı gibi devriliyor. İnsanlığı kurtarmak ve dünyayı bu korkunç makinelerin elinden almak için verilecek son savaşa Komutan Shepard olarak öncülük edeceksiniz. Bu savaşlarda desteğe ihtiyacınız var. Neyse ki galaksinin karşınıza beklenmedik türler çıkarmak gibi bir huyu var. Yeni takım üyeleri bulun ve yeni ittifaklar kurun ancak türlü fedakarlıkların yapılması gerektiği bu ortamda her an veda etmeye hazır olun. Komutan Shepard için insanlığın kaderini ve galaksiyi kurtarmak için savaşma zamanı. Komutan olarak baskının üstesinden gelin.
Daha zekice savaşın. Yeni güçlerden ve çatışma hareketlerinden faydalanın. Shepard artık düşmanlara kör ateş açabilir ve daha güçlü yakın saldırılar gerçekleştirebilir. Ayrıca takım olarak savaştığınızda yeni biyotik ve teknolojik güçleri birlikte kullanarak yıkıcı Güçlü Kombolar yapabilirsiniz.
Nihai gücü yaratın. Çeşitli ırklardan ve sınıflardan takım kurun ve becerilerini birlikte kullanarak imkansızı başarın. Güçlü ve kararlı bir asker olan James Vega ve yeni fiziksel formuyla alınan güvenilir yapay zeka EDI gibi yeni karakterler de size katılacak. Geçmişte sevdiğiniz karakterler için gözünüzü dört açın ama dikkatli olun, bazıları son savaşta hayatta kalamayabilir...
Arkadaşlarınızla yüzleşin. Entegre eşli çok oyunculu modun tadını çıkarın ve arkadaşlarınızla çevrimiçi takım kurarak çatışma bölgelerini giderek güçlenen rakiplerden temizleyin. Savaşçınızı özelleştirin; yeni silahlar, zırhlar ve yetenekler kazanarak tek oyunculu harekatta savaşmak için gereken istatistikleri elde edin.
N7 Digital Deluxe Edition içeriği:

 • Mass Effect 3
 • N7 Cephane paketi ve oyun içi ögeler - N7 Crusader shotgun, N7 Hurricane submachine gun, N7 Valiant Sniper, N7 Eagle handgun ve N7 hoodie.
 • From Ashes DLC

 

The world is on fire. While the Reapers continue to dominate, other civilizations are falling like dominoes. As Commander Shepard, you will lead the final battle to save humanity and take the world from these terrible machines. You need support in these battles. Fortunately, the galaxy has a habit of bringing unexpected species to you. Find new team members and forge new alliances, but be ready to say goodbye at any time in this environment where all kinds of sacrifices must be made. It's time for Commander Shepard to fight to save the destiny of humanity and the galaxy. Overcome the raid as a commander.

 


Fight smarter. Take advantage of new powers and combat moves. Shepard can now blind fire at enemies and perform stronger melee attacks. Also, when you fight as a team, you can use new biotic and technological powers together to create devastating Powerful Combos.

 


Create the ultimate power. Team up from various races and classes and use their skills together to achieve the impossible. You will also be joined by new characters such as James Vega, a strong and determined soldier, and the reliable artificial intelligence EDI taken in his new physical form. Keep an eye out for the characters you've loved in the past, but be careful, some may not survive the final battle...

 


Face your friends. Enjoy the integrated co-op multiplayer mode and team up with your friends online to clear the conflict zones from increasingly powerful opponents. Customize your warrior; Earn new weapons, armor and abilities to get the stats you need to fight in the single player campaign.

 


N7 Digital Deluxe Edition includes:

Mass Effect 3
N7 Ammo pack and in-game items - N7 Crusader shotgun, N7 Hurricane submachine gun, N7 Valiant Sniper, N7 Eagle handgun and N7 hoodie.
From Ashes DLC

Mass Effect 3

BioWare

Reaper’lar işgale başladı ve galaksinin kaderi Komutan Shepard’ın elinde. The Reapers have invaded and the fate of the galaxy is in Commander Shepard's hands.

 • Geliştirici FirmaBioWare
 • Yayınlanma Tarihi11 Haz 2020
 • Kategoriler
  • Aksiyon
  • RYO
  • Strateji
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca*, İtalyanca*, Almanca*, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Rusça
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Win 7
  • İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Supported chipsets: NVIDIA 7900 or better; ATI X1800 or better. Please note that NVIDIA GeForce 9300, 8500, 8400, and 8300 are below minimum system requirements, as are AMD/ATI Radeon HD3200, HD3300, and HD4350. Updates to your video and sound card drivers may be required.
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible
  • İlave Notlar: Supported chipsets: NVIDIA 7900 or better; ATI X1800 or better. Please note that NVIDIA GeForce 9300, 8500, 8400, and 8300 are below minimum system requirements, as are AMD/ATI Radeon HD3200, HD3300, and HD4350. Updates to your video and sound card drivers may be required.
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1