Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon
Mars Horizon

 

Game Description/Oyun Açıklaması

In Mars Horizon, you take control of a major space agency, leading it from the dawn of the space age through to landing astronauts on Mars. Guide your agency through the space race and write your alternate history of space travel - any of the agencies can be the first to land on The Moon if you make the right choices. Manage the numerous challenges faced then and now:

 • Create your own space agency and base with launch pads, research labs, astronaut training facilities, and much more
 • Construct custom vehicles from hundreds of combinations
 • Launch satellites and crewed spacecraft to explore the Solar System
 • Run mission control as you solve the various challenges of turn-based missions to earn scientific advancement and public support
 • Recreate famous missions conducted by NASA, ESA and CNSA - including the Perseverance Rover, Ingenuity Helicopter, Zhurong Rover and Rosetta space probe missions.
 • Explore an extensive tech tree and compete or collaborate with other agencies to plot your roadmap to Mars
 • Choose from five unique space agencies, each with their own traits, base, vehicles, and spacecraft
 • Build with unlimited freedom in a fully-customisable Sandbox Mode


You’re in charge of every element of the journey into space: success rides on your decisions.

Mars Horizon'da, uzay çağının başlangıcından Mars'a inen astronotlara kadar büyük bir uzay ajansının kontrolünü ele alıyorsunuz. Ajansınıza uzay yarışında rehberlik edin ve alternatif uzay yolculuğu geçmişinizi yazın - doğru seçimleri yaparsanız, ajanslardan herhangi biri Ay'a ilk inen olabilir. O zaman ve şimdi karşılaştığınız sayısız zorluğu yönetin:


Fırlatma rampaları, araştırma laboratuvarları, astronot eğitim tesisleri ve çok daha fazlasıyla kendi uzay ajansınızı ve üssünüzü oluşturun
Yüzlerce kombinasyondan özel araçlar inşa edin
Güneş Sistemini keşfetmek için uyduları ve mürettebatlı uzay aracını fırlatın
Bilimsel ilerleme ve halk desteği kazanmak için sıra tabanlı görevlerin çeşitli zorluklarını çözerken görev kontrolünü çalıştırın
Perseverance Rover, Ingenuity Helicopter, Zhurong Rover ve Rosetta uzay araştırma misyonları dahil NASA, ESA ve CNSA tarafından yürütülen ünlü görevleri yeniden yaratın.
Kapsamlı bir teknoloji ağacını keşfedin ve Mars'a giden yol haritanızı çizmek için diğer ajanslarla rekabet edin veya işbirliği yapın
Her biri kendi özelliklerine, üssüne, araçlarına ve uzay aracına sahip beş benzersiz uzay ajansı arasından seçim yapın
Tamamen özelleştirilebilir Sandbox Modunda sınırsız özgürlükle inşa edin

Uzaya yolculuğun her unsurundan siz sorumlusunuz: başarı, kararlarınıza bağlıdır.

Will you push to stay ahead of the other agencies, or focus on testing and research? There are multiple ways to ensure the first person on Mars is under your command. Every choice matters: will you invest in the most advanced technology or take risks in the rush to the red planet?

Using actual events and missions as inspiration, can you handle the challenges faced by real space agencies?

Diğer ajansların önünde kalmaya mı yoksa test ve araştırmaya odaklanacak mısınız? Mars'taki ilk kişinin komutanız altında olmasını sağlamanın birçok yolu vardır. Her seçim önemlidir: En ileri teknolojiye mi yatırım yapacaksınız yoksa kızıl gezegene koşarken risk alacak mısınız?

Gerçek olayları ve görevleri ilham kaynağı olarak kullanarak, gerçek uzay ajanslarının karşılaştığı zorlukların üstesinden gelebilir misiniz?

Management is a vital aspect of Mars Horizon. You'll need to design and build the right spacecraft, hire and train the crew, and make strategic decisions as mission control to survive the journey to Mars.

Enter into diplomatic partnerships with other agencies to share the rewards of space exploration, or risk going it alone to gain greater prestige. Construct the ideal rocket from historically-inspired vehicle parts. Hire contractors to construct vehicles and use their unique benefits to gain a key edge over your competitors.

Yönetim, Mars Horizon'un hayati bir yönüdür. Mars yolculuğunda hayatta kalmak için doğru uzay aracını tasarlamanız ve inşa etmeniz, mürettebatı işe almanız ve eğitmeniz ve görev kontrolü olarak stratejik kararlar almanız gerekecek.

Uzay araştırmalarının ödüllerini paylaşmak için diğer kurumlarla diplomatik ortaklıklara girin ya da daha fazla prestij kazanmak için tek başına gitme riskini alın. Tarihten ilham alan araç parçalarından ideal roketi yapın. Araçları inşa etmeleri için müteahhitler kiralayın ve rakiplerinize karşı önemli bir avantaj elde etmek için benzersiz avantajlarını kullanın.
Launching a payload into space is only the first step. In assuming the role of Flight Director of mission control, you'll need to manage your spacecraft's resources and solve strategic challenges in turn-based missions in order to succeed. But beware: space is a very unforgiving environment.

These are the critical moment-to-moment decisions of mission control; do you spend power to fix a malfunctioning antenna or save it in case of an oxygen leak? Perhaps risking that extra three months of mission planning could have avoided this issue?

Uzaya bir yük fırlatmak sadece ilk adımdır. Görev kontrolünün Uçuş Direktörü rolünü üstlenirken, başarılı olmak için uzay aracınızın kaynaklarını yönetmeniz ve sıra tabanlı görevlerde stratejik zorlukları çözmeniz gerekir. Ancak dikkat: uzay çok affetmeyen bir ortamdır.

Bunlar, görev kontrolünün anlık kritik kararlarıdır; Arızalı bir anteni onarmak için mi güç harcıyorsunuz yoksa oksijen kaçağı durumunda onu kurtarmak için mi? Belki de fazladan üç aylık görev planlamasını riske atmak bu sorunu önleyebilirdi?

Mars Horizon has been made with the input and support of the European Space Agency (ESA) and the UK Space Agency.

We’ve collaborated with numerous experts in space exploration from the ESA in creating Mars Horizon. From engineers developing the technology used in Mars programmes, to those designing the next generation of missions, bringing an unprecedented level of authenticity, realism and legitimacy to the gameplay and its scenarios.

Dig deeper into the game via our podcast, including discussions with staff from the European Space Agency and UK Space Agency. Check out the podcast in the Steam forums or the main site.

Mars Horizon, Avrupa Uzay Ajansı (ESA) ve İngiltere Uzay Ajansı'nın girdi ve desteğiyle yapılmıştır.

Mars Horizon'u yaratırken ESA'dan uzay araştırmalarında çok sayıda uzmanla işbirliği yaptık. Mars programlarında kullanılan teknolojiyi geliştiren mühendislerden, yeni nesil misyonları tasarlayanlara kadar, oynanışa ve senaryolarına benzeri görülmemiş düzeyde özgünlük, gerçekçilik ve meşruiyet getiriyor.

Avrupa Uzay Ajansı ve Birleşik Krallık Uzay Ajansı personeli ile yapılan tartışmalar da dahil olmak üzere podcast'imiz aracılığıyla oyunun derinliklerine inin. Steam forumlarındaki veya ana sitedeki podcast'e göz atın.

Mars Horizon

Mars Horizon

Auroch Digital

Lead a major space agency as you guide humanity to Mars in this strategy simulation game. Construct a base, design and build rockets, conduct missions throughout the Solar System, and write your own history of Space exploration. Created with support from the European Space Agency. Bu strateji simülasyon oyununda insanlığı Mars'a yönlendirirken büyük bir uzay ajansına liderlik edin. Bir üs inşa edin, roketler tasarlayın ve inşa edin, Güneş Sistemi boyunca görevler yürütün ve kendi Uzay keşif tarihinizi yazın. Avrupa Uzay Ajansı'nın desteğiyle oluşturuldu.

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  32,00

  28,80

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaAuroch Digital
 • Yayınlanma Tarihi17 Kas 2020
 • Kategoriler
  • Bağımsız Yapımcı
  • Simülasyon
  • Strateji
 • Desteklenen Platformlar Windows Mac
 • Desteklenen Diller İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
  • İşlemci: 2.0GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT 740 (2048 MB) / Radeon HD 5770 (1024 MB) or equivalent
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible
 • Mac Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: 10.15 (macOS Catalina)
  • İşlemci: 3.2 GHz Intel Core i7
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel UHD Graphics 630
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: A dedicated graphics card is strongly recommended for the best experience.
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1