Life is Feudal: Your Own is a truly hardcore sandbox RPG with captivating survival aspects. Described as a real life Medieval simulator, which caters for up to 64 players on a 3km x 3km gameworld, any and all paths are an option.

LiF:YO places you in a realistic feudal setting with the ability to host your own private world and set your own rules to suit your playstyle. There’s an in depth crafting system, a range of building features, and free terraforming across the map - meaning you can build your own house anywhere in the world. Team up with your friends and build a village or city and repel attacks by other players who want to ransack your lands!

The unique combat system is non-target and physics-based; the direction of your attack depends on mouse movement. Basic movements and directional attacks can be combined to create deadly combos with special harmful effects. Battle formations are also a new way to collaborate and control the situation on the battlefield with your fighting team. Co-operation and a good strategy within a formation will help you prevail against the enemy.

Everything is tweakable and unique to you, including how your character progresses. The skill and stat cap system allows you to design a character molded to fit your style perfectly, for example. Even alchemy is unique; all recipes are randomized for each character thus the only way to learn is by experimentation.

Features

Unique Features:

 • Free Terraforming & Tunnel Building. 100% free terraforming and tunnel building means you can dig tunnels, mines and moats and expand them in all dimensions barely without limit! You can raise and lower ground levels with a landfall effect. Substances include soil, rock, granite, ore veins, clay, sand, and much more
 • Battle Formation System. Strategize for massive battles and provide your units with certain bonuses with the formation system. Keep organised and inside the formation shape to continue to reap the benefits
 • Unique Alchemy Combinations. There are over 40,000,000 alchemy combinations unique to each player! You need to learn, experiment and create your very own unique combinations. Complementing the hardcore feel of the game, alchemy is not simply a matter of character skill as it strongly emphasises spending time and resources on creating good recipes and combinations
 • Full Seasonal Weather System. Much like in real life, LiF features seasonal weather that directly affects your life in this feudal world
 • Complex Food & Cooking System. Cooking is no longer a secondary or non-existent skill. Being a good cook who knows many complex and tasty recipes means that you and your friends will be better fed and will receive skill bonuses
 • Realistic Player Damage System. Based on human anatomy, with fractures and bleeding wounds, you can create unique and deadly combat tactics
 • Double Health & Stamina Bars. Double health and stamina bars represent better information about the status of your body. Players can be knocked unconscious or killed. They can also be temporarily out of breath or totally exhausted

These are only a handful of the many features that make Life is Feudal:Your Own unique and true to life in a Medieval world. With hundreds of personal choices and customizations on offer to create endless combinations, your imagination will be your only limitation.

 

Life is Feudal: Your Own, büyüleyici hayatta kalma yönlerine sahip, gerçekten hardcore bir sanal alan RPG'sidir. 3km x 3km'lik bir oyun dünyasında 64 oyuncuya kadar hizmet veren gerçek bir Orta Çağ simülatörü olarak tanımlanan tüm yollar bir seçenektir.

LiF:YO, kendi özel dünyanıza ev sahipliği yapma ve oyun tarzınıza göre kendi kurallarınızı belirleme yeteneği ile sizi gerçekçi bir feodal ortama yerleştirir. Derinlemesine bir işçilik sistemi, bir dizi bina özelliği ve harita genelinde ücretsiz terraforming var - yani dünyanın herhangi bir yerinde kendi evinizi inşa edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla takım kurun ve bir köy veya şehir inşa edin ve topraklarınızı yağmalamak isteyen diğer oyuncuların saldırılarını püskürtün!

Eşsiz savaş sistemi hedefsiz ve fizik tabanlıdır; saldırınızın yönü fare hareketine bağlıdır. Özel zararlı efektlerle ölümcül kombinasyonlar oluşturmak için temel hareketler ve yönlü saldırılar birleştirilebilir. Savaş düzenleri aynı zamanda savaş ekibinizle savaş alanındaki durumu kontrol etmenin ve işbirliği yapmanın yeni bir yoludur. Bir oluşum içinde işbirliği ve iyi bir strateji, düşmana karşı galip gelmenize yardımcı olacaktır.

Karakterinizin nasıl ilerlediği de dahil olmak üzere her şey size özel ve ayarlanabilir. Beceri ve statü sınırı sistemi, örneğin stilinize mükemmel şekilde uyacak şekilde kalıplanmış bir karakter tasarlamanıza olanak tanır. Simya bile benzersizdir; tüm tarifler her karakter için rastgele belirlenir, bu nedenle öğrenmenin tek yolu deney yapmaktır.

Özellikler
Benzersiz özellikler:

Ücretsiz Terraforming ve Tünel İnşaatı. %100 ücretsiz terraforming ve tünel inşası, tüneller, madenler ve hendekler kazabileceğiniz ve bunları ancak sınırsız olarak tüm boyutlarda genişletebileceğiniz anlamına gelir! Yerden düşme etkisi ile zemin seviyelerini yükseltebilir ve alçaltabilirsiniz. Maddeler arasında toprak, kaya, granit, cevher damarları, kil, kum ve çok daha fazlası bulunur.
Savaş Formasyon Sistemi. Büyük savaşlar için strateji oluşturun ve oluşum sistemi ile birimlerinize belirli bonuslar sağlayın. Avantajlardan yararlanmaya devam etmek için düzenli ve oluşum şeklinin içinde kalın
Eşsiz Kimya Kombinasyonları. Her oyuncuya özel 40.000.000'den fazla simya kombinasyonu var! Kendi benzersiz kombinasyonlarınızı öğrenmeniz, denemeniz ve yaratmanız gerekir. Oyunun sert hissini tamamlayan simya, iyi tarifler ve kombinasyonlar oluşturmaya zaman ve kaynak harcamayı şiddetle vurguladığı için sadece bir karakter becerisi meselesi değildir.
Tam Mevsimlik Hava Sistemi. Gerçek hayatta olduğu gibi, LiF bu feodal dünyada hayatınızı doğrudan etkileyen mevsimsel hava koşullarına sahiptir.
Karmaşık Yemek ve Pişirme Sistemi. Yemek yapmak artık ikincil veya var olmayan bir beceri değil. Birçok karmaşık ve lezzetli yemek tarifi bilen iyi bir aşçı olmak, sizin ve arkadaşlarınızın daha iyi besleneceğiniz ve beceri bonusları alacağınız anlamına gelir.
Gerçekçi Oyuncu Hasar Sistemi. İnsan anatomisine dayalı, kırıklar ve kanayan yaralarla benzersiz ve ölümcül savaş taktikleri oluşturabilirsiniz.
Çifte Sağlık ve Dayanıklılık Barları. Çift sağlık ve dayanıklılık çubukları, vücudunuzun durumu hakkında daha iyi bilgileri temsil eder. Oyuncular bayılabilir veya öldürülebilir. Ayrıca geçici olarak nefessiz kalabilirler veya tamamen bitkin olabilirler.
Bunlar, Life is Feodal:Your Own benzersiz ve bir Orta Çağ dünyasındaki yaşama sadık kılan birçok özellikten sadece birkaçı. Sonsuz kombinasyonlar oluşturmak için sunulan yüzlerce kişisel seçenek ve özelleştirme ile tek sınırlamanız hayal gücünüz olacak.

Life is Feudal: Your Own

Bitbox Ltd.

Hardcore and realistic; LiF is a Medieval multiplayer sandbox RPG, with free terraforming, a rich crafting system and preset and modular building construction. With engaging survival aspects, no target physics-based combat and a unique formation system - along with numerous other features - LiF is not for the faint of heart! Sert ve gerçekçi; LiF, ücretsiz terraforming, zengin bir işçilik sistemi ve önceden ayarlanmış ve modüler bina inşaatı ile bir Orta Çağ çok oyunculu sanal alan RPG'sidir. Sürükleyici hayatta kalma yönleri, hiçbir hedef fiziği tabanlı savaş ve benzersiz bir oluşum sistemi - diğer birçok özellik ile birlikte - LiF kalbin zayıfları için değil!

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  110,90

  99,81

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaBitbox Ltd.
 • Yayınlanma Tarihi17 Kas 2015
 • Kategoriler
  • Aksiyon
  • Bağımsız Yapımcı
  • RYO
  • Simülasyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca*, Almanca*, Brezilya Portekizcesi*, Rusça*, İtalyanca*, Lehçe, Çekçe, Macarca, Korece, Basitleştirilmiş Çince*, Geleneksel Çince
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit) (SP1)
  • İşlemci: Intel® Core™ i5 or AMD Phenom II X4 with at least 2,5 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 460/Radeon HD 5850/Intel HD 4600 with at least 1024 MB video RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1