In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up
In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up

This package contains only Episode 1 - The Awakening. To gain access to other episodes, please buy them as DLC or in a bundle. Four out of five episodes are available right now.

“The road to hell is paved with good intentions. I wanted a better life for my family and it was only a signature away. The ‘doctors’ told me the contract was just a formality. And now, locked up in this dark reeking cell, I only remember that much…”

In Fear I Trust is a first-person psychological thriller that puts you in the role of Nikolay, now called Patient #17, who one day wakes up in a small reeking cell. With a severe memory loss and a relentless urge to escape, your steps will lead you through an abandoned, decaying facility deep in the heart of Soviet Russia. However, encountering many obstacles along the path, you will need to solve elaborate puzzles in order to obtain key items or documents, diaries and notes that will shed at least a faint streak of light on the dark mystery surrounding the whole “science” experiment.

With Retrospective Mode you will be able to see behind the fabric of the physical world. This unique ability uncovers glimpses of the past, allowing you to see important hints and clues. Nevertheless, the path to recollecting your memory and discovering your own identity will be long and grim…

Features:

 • Critically acclaimed psychological thriller powered by Unreal Engine
 • Fully voice-acted narrative
 • Use Retrospective Mode to see hidden clues and solve puzzles
 • Explore eerie locations and uncover the secrets behind a classified soviet experiment

First Episode


The first episode tells us how the main hero Nikolay awakes with a partial amnesia in a prison cell. Then, the events take place in the doctor’s office and in the laboratory. Advancing the episode, he meets ghosts of the people who mysteriously died in those places.
Thanks to the acquired retrospective vision, he is able to sense someone else’s flashbacks and to see mysterious inscriptions on the walls.
The hero finds the contract of the very experiment that he signed at the beginning of the episode.

 

Bu paket sadece 1. Bölüm - Uyanış içerir. Diğer bölümlere erişmek için lütfen bunları DLC olarak veya bir paket halinde satın alın. Beş bölümden dördü şu anda mevcut.

“Cehenneme giden yol iyi niyet taşlarıyla örülüdür. Ailem için daha iyi bir hayat istiyordum ve bu sadece bir imza uzaktaydı. 'Doktorlar' bana sözleşmenin sadece bir formalite olduğunu söylediler. Ve şimdi, bu karanlık kokan hücrede kilitliyken, sadece bu kadarını hatırlıyorum..."

In Fear I Trust, sizi bir gün küçük, pis kokulu bir hücrede uyanan, şimdi Hasta #17 olarak adlandırılan Nikolay rolüne sokan birinci şahıs psikolojik gerilim filmidir. Şiddetli bir hafıza kaybı ve amansız bir kaçış dürtüsüyle, adımlarınız sizi Sovyet Rusya'nın kalbindeki terk edilmiş, çürüyen bir tesise götürecek. Bununla birlikte, yol boyunca birçok engelle karşılaşarak, tüm “bilim” deneyini çevreleyen karanlık gizeme en azından hafif bir ışık tutacak önemli öğeleri veya belgeleri, günlükleri ve notları elde etmek için ayrıntılı bulmacaları çözmeniz gerekecektir.

Retrospektif Mod ile fiziksel dünyanın dokusunun arkasını görebileceksiniz. Bu eşsiz yetenek, geçmişe dair bazı ipuçlarını ortaya çıkararak önemli ipuçlarını ve ipuçlarını görmenizi sağlar. Yine de hafızanızı hatırlamanın ve kendi kimliğinizi keşfetmenin yolu uzun ve çetin olacak…

Özellikler:

Unreal Engine tarafından desteklenen, eleştirmenlerce beğenilen psikolojik gerilim filmi
Tamamen sesli anlatım
Gizli ipuçlarını görmek ve bulmacaları çözmek için Retrospektif Modu kullanın
Ürkütücü yerleri keşfedin ve sınıflandırılmış bir sovyet deneyinin ardındaki sırları ortaya çıkarın


İlk bölüm

İlk bölüm bize ana kahraman Nikolay'ın bir hapishane hücresinde kısmi bir hafıza kaybıyla nasıl uyandığını anlatıyor. Daha sonra olaylar doktorun ofisinde ve laboratuvarda gerçekleşir. Bölüm ilerledikçe, o yerlerde gizemli bir şekilde ölen insanların hayaletleriyle tanışır.
Edindiği retrospektif görüş sayesinde, bir başkasının geçmişe dönüşlerini hissedebiliyor ve duvarlardaki gizemli yazıları görebiliyor.
Kahraman, bölümün başında imzaladığı deneyin sözleşmesini bulur.

In Fear i Trust Episoda 1: Waking Up

In Fear I Trust

Black Wing Foundation

In Fear I Trust is a critically acclaimed first-person horror adventure. Explore eerie locations, solve puzzles and unravel the dark truth behind a secret soviet experiment in this story-driven psychological thriller. In Fear I Trust, eleştirmenlerce beğenilen birinci şahıs korku macerasıdır. Bu hikaye odaklı psikolojik gerilimde ürkütücü yerleri keşfedin, bulmacaları çözün ve gizli bir sovyet deneyinin ardındaki karanlık gerçeği ortaya çıkarın.

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  8,00

  7,20

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaBlack Wing Foundation
 • Yayınlanma Tarihi22 Eyl 2016
 • Kategoriler
  • Macera
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca, Rusça
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 / 10, 32 or 64 bit
  • İşlemci: Single Core 3.3GHz or equivalent
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible with 512 MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX® 9.0c compatible
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1