Game Description/Oyun Açıklaması

Snark Busters: Welcome to the Club / Snark Busters: Kulübe Hoş Geldiniz

Do you have what it takes to find the Snark, an elusive creature few people have seen and no one has caught? Are you brave enough to follow it through mirrors and into inside-out and upside-down worlds? Can you decipher the clues, solve the puzzles, and piece together the objects you need to track down your target? Join Kira Robertson as she escapes her father's overprotective clutches and sets out to earn a place in the elite Snark Busters Club!

Çok az insanın gördüğü ve kimsenin yakalamadığı, bulunması zor bir yaratık olan Snark'ı bulmak için gerekenlere sahip misiniz? Onu aynalardan, içten dışa ve baş aşağı dünyalara kadar takip edecek kadar cesur musunuz? İpuçlarını çözebilir, bulmacaları çözebilir ve hedefinizi bulmak için ihtiyaç duyduğunuz nesneleri bir araya getirebilir misiniz? Babasının aşırı korumacı pençelerinden kurtulup seçkin Snark Busters Club'da bir yer kazanmak için yola çıkan Kira Robertson'a katılın!

Snark Busters: High Society/Snark Busters: Yüksek Sosyete

Investigate the dastardly deeds of a wealthy socialite and prove your fiance is not a thief in Snark Busters: High Society! Love, envy, and revenge join forces to make the hunt for the Snark more exciting than ever in this all-new hidden object adventure!

The day after world famous photographer Elizabeth Hughes announces her engagement to a handsome gardener named Nicolas Fortright, the wealthy Duchess Daffington accuses the young man of stealing a precious family heirloom. With her beloved behind bars, Elizabeth sets off to learn the truth. Solve riddles that reveal pieces of the larger puzzle; follow the trail of clues through mirrors and into the backward world, where the Snark remains as elusive as ever; and chat with charming ghosts, each of which has a quest for you to solve. Stylish steampunk visuals bring the world of the Snark to stunning life, while the professionally voiced characters deliver a spellbinding story of humor and suspense.

Can you catch the Snark? You're closer than ever!

 

Snark Busters: High Society'de zengin bir sosyetenin alçak işlerini araştırın ve nişanlınızın hırsız olmadığını kanıtlayın! Aşk, kıskançlık ve intikam, bu yepyeni gizli nesne macerasında Snark avını her zamankinden daha heyecanlı hale getirmek için güçlerini birleştiriyor!

Dünyaca ünlü fotoğrafçı Elizabeth Hughes, Nicolas Fortright adlı yakışıklı bir bahçıvanla nişanlandığını açıkladıktan bir gün sonra, zengin Düşes Daffington, genç adamı değerli bir aile yadigarını çalmakla suçluyor. Elizabeth, sevgilisi parmaklıklar ardındayken gerçeği öğrenmek için yola çıkar. Daha büyük yapbozun parçalarını ortaya çıkaran bilmeceleri çözün; aynalardan ipuçlarının izini takip edin ve Snark'ın her zamanki gibi anlaşılması zor olduğu geri dünyaya; ve her biri sizin çözmeniz gereken bir görevi olan büyüleyici hayaletlerle sohbet edin. Şık steampunk görseller, Snark dünyasını çarpıcı bir hayata taşırken, profesyonelce seslendirilen karakterler büyüleyici bir mizah ve gerilim hikayesi sunuyor.

Snark'ı yakalayabilir misin? Her zamankinden daha yakınsın!

Snark Busters: All Revved Up / Snark Busters: Hepsi Yenilendi

Snark Busters 2: All Revved Up tells the incredible story of Jack Blair, a world-famous racecar driver who puts his career on hold to catch the Snark. Join Jack as he jumps between the real world and the inverted realms inside of mirrors in an attempt to catch his quarry. Solve dozens of whimsical puzzles; explore worlds of exquisite detail, and keep your eyes peeled for hundreds of cleverly hidden objects! Packed with mini-games, animated cinematics, and clickable surprises, Snark Busters 2 offers a ride you'll never forget!

Snark Busters 2: All Revved Up, Snark'ı yakalamak için kariyerini askıya alan dünyaca ünlü yarış arabası sürücüsü Jack Blair'in inanılmaz hikayesini anlatıyor. Avını yakalamak için gerçek dünya ile aynaların içindeki ters alemler arasında atlarken Jack'e katılın. Düzinelerce tuhaf bulmacayı çözün; Enfes ayrıntılara sahip dünyaları keşfedin ve akıllıca gizlenmiş yüzlerce nesne için gözlerinizi dört açın! Mini oyunlar, animasyonlu sinematikler ve tıklanabilir sürprizlerle dolu Snark Busters 2, asla unutamayacağınız bir yolculuk sunuyor!

House of 1000 Doors: Family Secrets Collector's Edition/1000 Kapılı Ev: Aile Sırları Koleksiyoncu Sürümü

Welcome to the first game in a stunning new saga! When the dead cannot find release, the House of 1000 Doors serves as a portal that allows the living to help them. But as the House appears at locations around the world, it doesn't let just anyone in. To step beyond its threshold, a person must be able to communicate with spirits.

The protagonist of this spectacular new series of hidden object adventure games is Kate Reed, a washed-up writer of ghost stories who wonders if she'll ever experience success again. Guide Kate as she responds to an invitation to enter the House, meets the mysterious Lancaster family that resides within it and solves four mind-bending mysteries that take her to worlds she's never imagined.

Çarpıcı yeni bir destanın ilk oyununa hoş geldiniz! Ölüler kurtuluş bulamadığında, 1000 Kapılı Ev, yaşayanların onlara yardım etmesine izin veren bir portal görevi görür. Ancak Ev, dünyanın çeşitli yerlerinde göründüğü için, herhangi birinin içeri girmesine izin vermiyor. Eşiğinin ötesine geçmek için, bir kişinin ruhlarla iletişim kurabilmesi gerekir.

Bu muhteşem yeni gizli nesne macera oyunları serisinin kahramanı, bir daha başarı elde edip edemeyeceğini merak eden, hayalet hikayelerinin bitmiş bir yazarı olan Kate Reed'dir. Eve girme davetine yanıt verirken Kate'e rehberlik edin, evin içinde yaşayan gizemli Lancaster ailesiyle tanışın ve onu asla hayal etmediği dünyalara götüren dört akıl almaz gizemi çözer.

House of 1000 Doors: Palm of Zoroaster Collector's Edition/1000 Kapılı Ev: Palm of Zoroaster Koleksiyoncu Sürümü

A cursed gem that has left a trail of smoldering bodies in its wake is threatening the residents of the House of 1,000 Doors, prompting the head of the mystical dwelling, Gabriel, to once again summon Kate Reed to its aid. Guide Kate as she searches Tibet, Jerusalem, Madagascar, and more for the artifacts that can break the power of the gem, solve a massive array of cleverly designed puzzles and find hundreds of ingeniously hidden objects. Production values that rival the quality of theatrically released animated 3D films and superbly performed voiceovers will draw you into this story of supernatural intrigue, unbounded adventure, and sweeping scope. The House needs you. Will you answer its call?

Arkasında için için yanan cesetlerin izini bırakan lanetli bir mücevher, 1000 Kapılı Ev sakinlerini tehdit ediyor ve mistik konutun başkanı Gabriel'i bir kez daha Kate Reed'i yardımına çağırmaya teşvik ediyor. Kate'e mücevherin gücünü kırabilecek, akıllıca tasarlanmış çok sayıda bulmacayı çözebilecek ve yüzlerce ustaca gizlenmiş nesneyi bulabilecek eserler için Tibet, Kudüs, Madagaskar ve daha fazlasını ararken rehberlik edin. Sinemalarda gösterime giren animasyonlu 3D filmlerin kalitesine ve mükemmel bir şekilde seslendirilen seslendirmelere rakip olan prodüksiyon değerleri, sizi bu doğaüstü entrika, sınırsız macera ve kapsamlı kapsam hikayesine çekecek. Evin sana ihtiyacı var. Çağrısına cevap verecek misin?

The Collector's Edition of House of 1,000 Doors/House of 1,000 Doors Koleksiyoncu Sürümü

The Palm of Zoroaster comes with concept art, dazzling desktop wallpapers, a step-by-step walkthrough, and a captivating bonus chapter that lays bare the mysterious past of Gabriel.

Palm of Zerdüşt konsept sanatı, göz kamaştırıcı masaüstü duvar kağıtları, adım adım izlenecek yol ve Gabriel'in gizemli geçmişini açığa çıkaran büyüleyici bir bonus bölüm ile birlikte gelir.

House of 1000 Doors: Serpent Flame Collector's Edition/1000 Kapılı Ev: Yılan Alev Koleksiyoncusu Sürümü

Return to the House of 1,000 Doors to save mankind from annihilation! Giant snakes have burst out of the Earth and are wreaking destruction across every continent. From the smoking rubble of a ruined city, the House rises to the clouds, and a mysterious stranger rescues Kate from certain death and brings her to the strange dwelling. Her mission: to travel back in time to four different epochs to gather the elements needed to activate a machine that can destroy the ancient beasts.

Your journey as you guide Kate will challenge you. As you scour each jaw-dropping location for the items you need, you will face a terrifying serpent god, save a medieval girl from a mad inquisitor, and stop the plans of an evil Roman emperor. You'll also search for hidden objects, solve mind-bending puzzles, and beat clever mini-games as a story of remarkable imagination unfolds with each step forward. The House serves as a portal to many adventures - and this is one of its greatest. Do you have the courage to step through the door?

The Collector's Edition of House of 1,000 Doors: Serpent Flame features a thrilling bonus chapter, desktop wallpapers, concept art, and a step-by-step walkthrough.

İnsanlığı yok olmaktan kurtarmak için 1.000 Kapılı Ev'e dönün! Dev yılanlar Dünya'dan fırladı ve her kıtada yıkıma yol açıyor. Yıkılmış bir şehrin dumanı tüten molozlarından, Ev bulutlara yükselir ve gizemli bir yabancı, Kate'i kesin ölümden kurtarır ve onu garip eve getirir. Görevi: antik canavarları yok edebilecek bir makineyi harekete geçirmek için gereken unsurları toplamak için zamanda geriye dört farklı çağa yolculuk yapmak.

Kate'e rehberlik ederken yolculuğunuz size meydan okuyacak. İhtiyacın olan eşyalar için her ağzı açık bırakan yeri araştırırken, korkunç bir yılan tanrısıyla karşılaşacak, bir ortaçağ kızını çılgın bir sorgulayıcıdan kurtaracak ve kötü bir Roma imparatorunun planlarını durduracaksın. Ayrıca gizli nesneleri arayacak, akıllara durgunluk veren bulmacaları çözecek ve her adımda olağanüstü bir hayal gücü hikayesi ortaya çıkarken akıllı mini oyunları yeneceksiniz. Ev, birçok maceraya açılan bir portal görevi görür - ve bu en büyüklerinden biridir. Kapıdan içeri girmeye cesaretin var mı?

House of 1,000 Doors: Serpent Flame'in Koleksiyoncu Sürümü, heyecan verici bir bonus bölümü, masaüstü duvar kağıtları, konsept sanatı ve adım adım izlenecek yol sunar.

House of Snark 6-in-1 Bundle

Alawar Entertainment

This is a huge collection of games that includes 3 Collector's Editions and 3 steampunk games! Bu, 3 Collector's Edition ve 3 steampunk oyunu içeren devasa bir oyun koleksiyonudur!

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  20,00

  18,00

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaAlawar Entertainment
 • Yayınlanma Tarihi20 Tem 2016
 • Kategoriler
  • Macera
  • Basit Eğlence
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Felemenkçe, Lehçe, Rusça, Japonca
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • İşlemci: 1.5 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1