5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle
5 in 1 Bundle

Oyun Açıklaması/Game Description

This bundle includes 5 well-known Hidden Object games:

Bu paket, iyi bilinen 5 Gizli Nesne oyunu içerir:

Sacra Terra: Kiss of Death

There exists love so strong, it can overcome the most powerful evil. In the Collector's Edition of Sacra Terra: Kiss of Death, this love is born in the heart of a woman who sets out rescue her fiancé from a supernatural force that feeds on human suffering. Guide her as she explores visually stunning mystical dimensions in a bid to reunite other lovers and weaken the grip of the entity. As you find useful items and solve puzzles, you'll reverse the tragedy of untimely deaths, mend broken fences between friends, and, in one emotionally gripping chapter, bring back together a husband and wife who have been separated for thousands of years.

Öyle güçlü bir aşk vardır ki, en güçlü kötülüğü yenebilir. Sacra Terra: Kiss of Death'in Koleksiyoncu Sürümü'nde bu aşk, nişanlısını insan acılarından beslenen doğaüstü bir güçten kurtarmaya çalışan bir kadının kalbinde doğar. Diğer aşıkları bir araya getirmek ve varlığın kontrolünü zayıflatmak için görsel olarak çarpıcı mistik boyutları keşfederken ona rehberlik edin. Yararlı eşyalar bulup bulmacaları çözdükçe, zamansız ölümlerin trajedisini tersine çevirecek, arkadaşlar arasındaki kırık çitleri onaracak ve duygusal olarak sürükleyici bir bölümde binlerce yıldır ayrı olan karı kocayı tekrar bir araya getireceksiniz.

Mountain Crime: Requital / Dağ Suçu: Requital

Someone is killing the guests at a mountain resort, and you could be next if you don't solve the mystery at the heart of this chilling thriller! Take the role of a doctor who's summoned to a remote hotel to tend to a patient, and hold on to your sanity as you discover the first victim moments upon arriving at the retreat.
As you search for clues, crack brain-bending puzzles and read newspaper clippings that reveal the hotel's horrific past, two questions will take shape in your mind: What ties do you have to the hotel? And why did one of the victims claim you are the killer? The answer will shock you! Play Mountain Crime today to discover the truth!

Birisi bir dağ beldesinde konukları öldürüyor ve bu tüyler ürpertici gerilimin kalbindeki gizemi çözmezseniz sıradaki siz olabilirsiniz! Bir hastaya bakmak için uzak bir otele çağrılan bir doktorun rolünü üstlenin ve inzivaya vardığınızda ilk kurban anlarını keşfederken akıl sağlığınızı koruyun.
İpuçları ararken, beyin büken bulmacaları çözerken ve otelin korkunç geçmişini ortaya çıkaran gazete kupürlerini okurken aklınızda iki soru belirecek: Otelle ne gibi bağlarınız var? Ve neden kurbanlardan biri senin katil olduğunu iddia etti? Cevap sizi şok edecek! Gerçeği keşfetmek için bugün Mountain Crime oynayın!

Dark Angels: Masquerade of Shadows/Kara Melekler: Gölgelerin Maskeli Balosu

Save the world from demonic forces in this thrilling hidden object adventure! Use your weapon, the Chakram, to not only eviscerate evil but also solve puzzles, go back in time to cut off the demons at their knees, and solve the mystery of your amazing destiny. Packed with rich interactivity and stunning animation, Dark Angels will captivate you from beginning to end!

Bu heyecan verici gizli nesne macerasında dünyayı şeytani güçlerden kurtarın! Silahınız Chakram'ı yalnızca kötülüğün içini boşaltmak için değil aynı zamanda bulmacaları çözmek için de kullanın, zamanda geriye giderek şeytanları dizlerine vurun ve şaşırtıcı kaderinizin gizemini çözün. Zengin etkileşim ve çarpıcı animasyonla dolu Dark Angels sizi baştan sona büyüleyecek!

Weird Park: Broken Tune/Garip Park: Kırık Tune

A haunted amusement park is a backdrop for a twisted tale of terror in Weird Park: Broken Tune!
Take the role of a private detective hired to investigate a rash of "accidental" deaths that befell those who worked at the park before city officials shut it down. Search for clues as you explore creepy carnival environments, solve puzzles as you pursue a mysterious joker down shadowy paths, and find hidden objects that can help you solve the mystery of a portal that leads to a realm beyond insanity. With its gripping story, intense atmosphere, and challenging puzzles, Weird Park: Broken Tune is a game no hidden object fan should miss!

Weird Park: Broken Tune'da perili bir eğlence parkı, çarpık bir terör hikayesinin arka planını oluşturuyor!
Şehir yetkilileri park kapatmadan önce parkta çalışanların başına gelen bir dizi "kazara" ölüm olayını araştırmak için tutulan özel bir dedektif rolünü üstlenin. Ürpertici karnaval ortamlarını keşfederken ipuçlarını arayın, gizemli bir şakacıyı gölgeli yollarda takip ederken bulmacaları çözün ve deliliğin ötesinde bir diyara giden bir portalın gizemini çözmenize yardımcı olabilecek gizli nesneleri bulun. Sürükleyici hikayesi, yoğun atmosferi ve zorlu bulmacalarıyla Weird Park: Broken Tune, hiçbir gizli nesne hayranının kaçırmaması gereken bir oyun!

Twisted Lands: Shadow Town/Twisted Lands: Gölge Kasabası

Why does your heart beat faster when you peer into a dark room? What makes the hair on your neck bristle when something invisible whispers in your ear? And why do you jump when something that should not be real appears in the corner of your vision?
Welcome to Twisted Lands: Shadow Town, the first game in a new saga that will explore the emotion of fear. Guide the actions of a man as he searches a deserted island for his wife, who disappeared when their boat crashed on the shore. Along the way, gather hidden items, solve hair-raising puzzles and make one spine-chilling discovery after another as you draw ever closer to a shocking conclusion!

Karanlık bir odaya baktığınızda kalbiniz neden daha hızlı atıyor? Kulağınıza görünmez bir şey fısıldadığında boynunuzdaki tüyleri diken diken eden nedir? Ve gerçek olmaması gereken bir şey gözünün bir köşesinde belirdiğinde neden zıplıyorsun?
Korku duygusunu keşfedecek yeni bir destanın ilk oyunu olan Twisted Lands: Shadow Town'a hoş geldiniz. Tekneleri kıyıya çarptığında ortadan kaybolan karısı için ıssız bir adayı arayan bir adamın eylemlerine rehberlik edin. Yol boyunca, gizli eşyaları toplayın, tüyler ürpertici bulmacaları çözün ve şok edici bir sonuca her zamankinden daha fazla yaklaşırken birbiri ardına tüyler ürpertici keşifler yapın!
BONUS GAMES

Behind the Reflection 2: Witch's Revenge/Yansımanın Arkasında 2: Cadının İntikamı

A witch's quest for revenge spells trouble for a young mother and her son in this haunting hidden object adventure! Guide the mother as she pursues the witch through time and space to save her son from a fate worse than death!

Bir cadının intikam arayışı, bu unutulmaz gizli nesne macerasında genç bir anne ve oğlunun başına bela açar! Anneye, oğlunu ölümden daha kötü bir kaderden kurtarmak için zaman ve mekanda cadıyı takip ederken rehberlik edin!

Vampire Saga: Pandora's Box/Vampir Efsanesi: Pandora'nın Kutusu

Explore eerie locations and search for hidden objects in this captivating mystery thriller. With a chilling crime at the center of its spellbinding story, Vampire Saga is not intended for the faint of heart!

Bu büyüleyici gizemli gerilim filminde ürkütücü yerleri keşfedin ve gizli nesneleri arayın. Büyüleyici hikayesinin merkezinde tüyler ürpertici bir suç olan Vampire Saga, korkaklar için tasarlanmamıştır!

5 in 1 Bundle

Hidden Object Bundle 5 in 1

Alawar Entertainment

This is the best offer ever - 5 Hidden Object titles at one small price! Enjoy hidden object madness for 20 hours and don't forget to present this bundle to your friends who love Hidden Object Games! Bu şimdiye kadarki en iyi teklif - küçük bir fiyata 5 Gizli Nesne oyunu! 20 saat boyunca gizli nesne çılgınlığının tadını çıkarın ve bu paketi Saklı Nesne Oyunlarını seven arkadaşlarınıza hediye etmeyi unutmayın!

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  18,00

  16,20

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaAlawar Entertainment
 • Yayınlanma Tarihi26 Şub 2015
 • Kategoriler
  • Macera
  • Basit Eğlence
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Felemenkçe, Japonca, Korece, Lehçe, Rusça
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: XP/Vista/7/8/10
  • İşlemci: 2.5 GHZ
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2200 MB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1