Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1
Hidden Object Bundle 6in1

Game Description/Oyun AçıklamasıThe following titles are included to this bundle:

Bu pakete aşağıdaki başlıklar dahildir:

Cruel Games: Red Riding Hood/Zalim Oyunlar: Kırmızı Başlıklı Kız

For centuries, parents have captivated their children with enchanting tales of faraway, magical lands. In one famous story, a wolf uses cunning and deception to try to eat the innocent Red Riding Hood. In the end, he did not live happily ever after... Now the wolf has returned and Red Riding Hood is once again in danger - but this is no fairytale! Instead, a modern-day maniac has kidnapped a woman's fiance and cast her in the role of Red Riding Hood in his twisted fantasy. Guide the resourceful young lady as she tracks the wolf through a cemetery, a shabby motel and a dilapidated casino, searching for clues and solving the puzzles that lie between her and her beloved. Will she reach the madman in time, or will the wolf have his revenge? Their fate is in your hands!

Yüzyıllar boyunca, ebeveynler çocuklarını uzak, büyülü toprakların büyüleyici hikayeleriyle büyülediler. Ünlü bir hikayede, bir kurt masum Kırmızı Başlıklı Kızı yemeye çalışmak için kurnazlık ve aldatma kullanır. Sonunda, sonsuza kadar mutlu yaşamadı... Şimdi kurt geri döndü ve Kırmızı Başlıklı Kız bir kez daha tehlikede - ama bu bir peri masalı değil! Bunun yerine, modern zaman manyağı bir kadının nişanlısını kaçırdı ve onun çarpık fantezisinde Kırmızı Başlıklı Kız rolünü üstlendi. Bir mezarlıkta, eski püskü bir motelde ve harap bir kumarhanede kurdun izini sürerken becerikli genç bayana rehberlik edin, ipuçlarını araştırın ve onunla sevgilisi arasındaki bulmacaları çözün. Deliye zamanında ulaşabilecek mi yoksa kurt intikamını mı alacak? Onların kaderi senin elinde!

Kronville: Stolen Dreams/Kronville: Çalınan Rüyalar

Walk the razor's edge between fantasy and reality as you stop a lunatic from gaining power over death! When 12 children vanish from the once peaceful town of Kronville, a school teacher named Astrid becomes wrapped up in a mystery beyond her comprehension. Guide her as she investigates the disappearances, and in so doing uncovers an evil plot involving an ancient artifact that can grant immortality. With each step on this perilous journey, you'll need to explore the city with a careful eye and solve cunning puzzles designed to keep you from discovering the truth.
In addition to scouring the streets of Kronville, your investigation will take you into the dreams of the kidnapped children, where a dark entity has trapped their souls. As you work your way through worlds based on "Red Riding Hood," "Peter Pan," and other popular fairy tales, you'll marvel at the visual beauty and become more and more immersed in the captivating story. Those who press on to the end will uncover a shocking secret about Astrid's past that suggests her involvement in the case was no accident. With its clever hidden object puzzle scenes, stunning artwork, and mesmerizing story, Kronville will hold you captive from beginning to end!

Bir delinin ölüm üzerinde güç kazanmasını engellerken, fantezi ve gerçeklik arasındaki ustura kenarını yürü! Bir zamanlar barışçıl olan Kronville kasabasından 12 çocuk kaybolduğunda, Astrid adında bir okul öğretmeni, kavrayışının ötesinde bir gizeme kapılır. Kaybolmaları araştırırken ona rehberlik edin ve böylece ölümsüzlük kazandırabilecek eski bir eseri içeren şeytani bir komployu ortaya çıkarın. Bu tehlikeli yolculuktaki her adımda, şehri dikkatli bir gözle keşfetmeniz ve sizi gerçeği keşfetmekten alıkoymak için tasarlanmış kurnaz bulmacaları çözmeniz gerekecek.
Kronville sokaklarını taramanın yanı sıra, araştırmanız sizi karanlık bir varlığın ruhlarını tuzağa düşürdüğü kaçırılan çocukların rüyalarına götürecek. "Kırmızı Başlıklı Kız", "Peter Pan" ve diğer popüler peri masallarına dayanan dünyalarda ilerledikçe, görsel güzelliğe hayran kalacak ve büyüleyici hikayeye giderek daha fazla dalacaksınız. Sona kadar bastıranlar, Astrid'in geçmişiyle ilgili, davaya karışmasının tesadüf olmadığını gösteren şok edici bir sırrı ortaya çıkaracaklar. Zeki gizli nesne bulmaca sahneleri, çarpıcı sanat eserleri ve büyüleyici hikayesiyle Kronville sizi başından sonuna kadar tutsak edecek!

Panopticon: Path of Reflections/Panopticon: Yansıma Yolu

Enter a world in which the border between reality and illusion is paper-thin and the answer to a mystery will test the limits of human understanding! The world of Panopticon is filled with twists and turn, and will keep you guessing until the truth is revealed. Are you prepared for an adventure unlike any other?

Gerçeklik ve yanılsama arasındaki sınırın kağıt kadar ince olduğu bir dünyaya girin ve bir gizemin cevabının insan anlayışının sınırlarını test edeceği bir dünyaya girin! Panopticon dünyası kıvrımlar ve dönüşlerle doludur ve gerçek ortaya çıkana kadar sizi tahmin etmeye devam edecektir. Başka hiçbir şeye benzemeyen bir maceraya hazır mısınız?

Lake House: Children of Silence Collector's Edition/Göl Evi: Sessizliğin Çocukları Koleksiyoncu Sürümü

Long-forgotten memories bubble to the surface when the past invades the present in Lake House: Children of Silence! Located at the edge of a gloomy lake and shrouded in fog, the house at the center of this story has stood empty for 15 years. All that's left of the family that once lived there are their discarded belongings and home movies that reveal a terrible secret. Beckoned by what appears to be a ghost, a woman who lived there as a child and her fiance return to the house to solve a mystery that begins with an old photograph and ends in a secret room. Guide the fiance as he explores locations blanketed in mist and tries to rescue his bride-to-be from the grip of a masked stranger. Find hidden objects, solve puzzles and prepare yourself for an ending that will take you to a place darker than you can imagine!

Lake House: Children of Silence'da geçmiş, şimdiyi işgal ettiğinde, uzun zamandır unutulmuş anılar yüzeye çıkıyor! Kasvetli bir gölün kenarında yer alan ve sisle kaplı bu hikayenin merkezindeki ev 15 yıldır boş duruyor. Bir zamanlar orada yaşayan aileden geriye kalan tek şey, atılan eşyaları ve korkunç bir sırrı ortaya çıkaran ev filmleri. Çocukken orada yaşayan bir kadın ve nişanlısı, hayalet gibi görünen bir şey tarafından çağrılarak eski bir fotoğrafla başlayan ve gizli bir odada biten bir gizemi çözmek için eve dönerler. Sislerle kaplı yerleri keşfederken ve müstakbel gelini maskeli bir yabancının elinden kurtarmaya çalışırken nişanlıya rehberlik edin. Gizli nesneleri bulun, bulmacaları çözün ve sizi hayal edebileceğinizden daha karanlık bir yere götürecek bir sona hazırlanın!

Mexicana: Deadly Holiday/Mexicana: Ölümcül Tatil

Dia de Muertos, or the Day of the Dead, provides a stunning backdrop for a thrilling supernatural adventure in Mexicana: Deadly Holiday! Guide a young woman as she sets off on a desperate search for her fiance amidst the annual celebration in Mexico. Moments after a spectral figure kidnaps her beloved during a card reading, she begins her journey to the afterworld, where demons will plot her demise and ancients gods will lend her a helping hand. As you travel through a stunning fiery wasteland on your way to a realm of peace and tranquility, you'll search for cleverly hidden objects, solve skillfully designed puzzles, and crack dozens of devious mini-games. Along the way, you'll slowly unfold the astonishing truth of who the young woman really is. Set in a captivating world, and featuring visuals and music inspired by the Land of Enchantment, Mexicana: Deadly Holidays is packed with thrills unlike any you have experienced!

Dia de Muertos veya Ölülerin Günü, Mexicana'da heyecan verici bir doğaüstü macera için çarpıcı bir zemin sağlar: Ölümcül Tatil! Meksika'daki yıllık kutlamanın ortasında nişanlısını umutsuzca aramaya koyulan genç bir kadına rehberlik edin. Hayalet bir figürün bir kart okuma sırasında sevgilisini kaçırmasından birkaç dakika sonra, iblislerin ölümünü planlayacağı ve eski tanrıların ona yardım eli uzatacağı öbür dünyaya yolculuğuna başlar. Huzur ve sükunet diyarına giden yolda nefes kesici bir alevli çorak arazide seyahat ederken, akıllıca gizlenmiş nesneleri arayacak, ustaca tasarlanmış bulmacaları çözecek ve düzinelerce sinsi mini oyunu kıracaksınız. Yol boyunca, genç kadının gerçekte kim olduğuna dair şaşırtıcı gerçeği yavaşça ortaya çıkaracaksınız. Büyüleyici bir dünyada geçen ve Land of Enchantment'tan ilham alan görseller ve müzik içeren Mexicana: Deadly Holidays, daha önce hiç yaşamadığınız heyecanlarla dolu!

Elementary My Dear Majesty/İlkokul Sevgili Majesteleri

Step into a stunning make-believe world in the first 3D hidden object adventure! The king's daughter has turned into a man-eating monster, and either you find the cure, or it's off with your head! Put your keen powers of observation to work as you search 14 eye-popping locations for clues, perform tasks for a variety of comical characters, and solve over 100 cunning puzzles. If you enjoy original and exciting games, Elementary My Dear Majesty is for you!

İlk 3D gizli nesne macerasında çarpıcı bir hayal dünyasına adım atın! Kralın kızı insan yiyen bir canavara dönüştü ve ya tedaviyi bulursunuz ya da kafanız karışır! İpuçları için 14 göz kamaştırıcı yeri ararken, çeşitli komik karakterler için görevler gerçekleştirirken ve 100'den fazla kurnaz bulmacayı çözerken keskin gözlem gücünüzü kullanın. Orijinal ve heyecan verici oyunlardan hoşlanıyorsanız, Elementary My Dear Majesty tam size göre!

Hidden Object Bundle 6in1

Hidden Object 6-in-1 bundle

Alawar Entertainment

Play six incredible hidden-object games full of mystery and unpredictable twists! Gizem ve öngörülemeyen sürprizlerle dolu altı inanılmaz gizli nesne oyunu oynayın!

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  20,00

  18,00

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaAlawar Entertainment
 • Yayınlanma Tarihi16 Mar 2016
 • Kategoriler
  • Macera
  • Basit Eğlence
  • Bağımsız Yapımcı
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Felemenkçe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Korece, Çekçe, Japonca
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • İşlemci: 1.4 GHz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1