What if one day, humans woke up to find that they weren’t alone in the galaxy? They make their way into space and discover other alien civilizations with their own histories and motivations looking to make a name for themselves. Choose your race - Human, Drengin, Altarian, and so many more - and lead your civilization into a golden age in one of the largest 4X strategy games ever made!

Research new technology, design starships, and colonize new worlds as you face threats and conquer challenges from new and mysterious sources. Negotiate trade and treaties, wage wars, spy on your enemies, and promote outstanding citizens. And when you've finished that, play again as one of the many included alien civilizations each with its own history, technology tree, ship components, and more.

Galactic Civilizations III now bundles in the Crusade and Retribution expansions, plus the Mega Events add-on content for an even greater gameplay experience! Join the ranks of galactic leaders today, and answer the question: how will you rule your galaxy?

NEVER THE SAME GAME TWICE


Each new game offers an array of options as you set it up - choose your map size, abundance of planets and resources, frequency of events, and more for a unique play experience every time. Galactic Civilizations III also removes linear victory conditions and offers you multiple objectives that you can choose to pursue in order to win, such as military conquest, cultural domination, technological ascension, or political alliances. The new multiplayer capabilities also allow you to expand your challenges and fights beyond an AI in order to face off against fellow players. All of this, topped with a rich and in-depth custom ship designer ensure an immersive and exciting experience as you decide how to rule your galaxy.

CORE FEATURES:

BASE GAME

 • The ultimate sandbox experience: Each game has a unique map, worlds, and challenges to face -- all on a massive scale. Play against 16 to 100 opponents.
 • Multiple paths to victory: Win through military conquest, cultural domination, technological ascension, or political alliance.
 • Create your own history: Each sandbox game lets you create a new future history for your civilization.
 • Story-based campaign: Learn the ancient histories of the alien civilizations and one possible future for the human race.
 • Massive technology tree: Research a technology tree with immense breadth and depth. Each playable faction has their own unique specializations. Your choice determines how you play and win.
 • Faction & Ship Customization: Create a civilization with its own look, ships, technologies, and even options for how the AI will use them.
 • Multiplayer: Play online with friends with full support for custom civilizations, saved multiplayer games, and much more.
 • A deep economy: Every world is unique with many different resources that can change the course of your strategy each game.
 • Planetary Governors: Utilize individual planetary leaders to govern your worlds, deciding what improvements to build and when, which leaves you to focus on larger strategic goals.


RETRIBUTION EXPANSION

 • Artifacts: Powerful items buried on planets across the galaxy will give your civilization instant-access to new abilities.
 • Hypergates: Construct powerful gateways that, when linked, allow your fleets to travel even faster across hyperspace.
 • Major Civilizations - Drath and Korath: The manipulative Drath pull the strings across the galaxy, while the Korath rely on extermination. Each has its own set of special abilities, bonuses, and ship parts.
 • Supply ships: Deliver goods and services to your other planets using supply ships in order to aid in their development.
 • Updated Technology Tree: A top to bottom overhaul of the technology tree adds depth and sharpens the strategic choices in your research options.
 • Retribution Campaign: The malevolent Drengin Empire thought humans were soft and peace-loving. They made a terrible mistake that may now end in their extinction.


CRUSADE EXPANSION

 • Civilization Builder: Create a custom faction complete with leader, ideology, and abilities. Customize your own galactic navy and create unique dialogue for your faction.
 • Invasions: Train your citizens to be soldiers and invade enemy worlds. Carefully plan your attacks, and don’t forget to leave your homeworld defended, too!
 • Espionage: Spies can steal technologies, circulate rumors to create civil unrest, sabotage enemy worlds, or even go so far as to assassinate enemy citizens.
 • Galactic Citizens: Shape the course of your civilization’s destiny with talented individuals called citizens. Choose from over a dozen unique roles - commander, engineer, farmer, celebrity, and more.


MEGA EVENTS

 • Complex Decisions: Use skill and strategy to overcome unexpected challenges
 • Galaxy-wide Events: Deal with issues on a galactic scale
 • Guide your Civilization: Comfort your people through assassinations of beloved leaders, choose how to handle the discovery of a mysterious alien artifact, face down the Dread Lords, and more.

Ya bir gün insanlar uyanıp galakside yalnız olmadıklarını keşfederse? Uzaya doğru yol alırlar ve kendilerine bir isim yapmak isteyen kendi tarihleri ​​ve motivasyonları ile diğer yabancı uygarlıkları keşfederler. Irkınızı seçin - İnsan, Drengin, Altarian ve çok daha fazlası - ve şimdiye kadar yapılmış en büyük 4X strateji oyunlarından birinde medeniyetinizi altın bir çağa taşıyın!

Yeni teknolojiler araştırın, yıldız gemileri tasarlayın ve yeni ve gizemli kaynaklardan gelen tehditlerle yüzleşirken ve zorlukların üstesinden gelirken yeni dünyaları kolonileştirin. Ticaret ve anlaşmaları müzakere edin, savaşlar açın, düşmanlarınızı gözetleyin ve seçkin vatandaşları terfi ettirin. Ve bunu bitirdiğinizde, her biri kendi geçmişine, teknoloji ağacına, gemi bileşenlerine ve daha fazlasına sahip birçok yabancı uygarlıktan biri olarak tekrar oynayın.

Galactic Civilizations III şimdi Crusade ve Retribution genişletmelerinde ve daha da iyi bir oyun deneyimi için Mega Events eklenti içeriğinde bir araya geliyor! Bugün galaktik liderlerin saflarına katılın ve şu soruyu yanıtlayın: galaksinizi nasıl yöneteceksiniz?

ASLA AYNI OYUN İKİ KEZ

Her yeni oyun, kurarken bir dizi seçenek sunar - her seferinde benzersiz bir oyun deneyimi için harita boyutunuzu, gezegen ve kaynak bolluğunu, olay sıklığını ve daha fazlasını seçin. Galaktik Medeniyetler III ayrıca doğrusal zafer koşullarını ortadan kaldırır ve size kazanmak için seçebileceğiniz askeri fetih, kültürel egemenlik, teknolojik yükseliş veya siyasi ittifaklar gibi birden fazla hedef sunar. Yeni çok oyunculu yetenekler, diğer oyuncularla yüzleşmek için zorluklarınızı ve savaşlarınızı bir yapay zekanın ötesine taşımanıza da olanak tanır. Tüm bunlar, zengin ve derinlemesine bir özel gemi tasarımcısıyla birlikte, galaksinizi nasıl yöneteceğinize karar verirken sürükleyici ve heyecan verici bir deneyim sağlar.

ÇEKİRDEK ÖZELLİKLERİ:
TEMEL OYUN

Nihai sandbox deneyimi: Her oyunun benzersiz bir haritası, dünyaları ve yüzleşmesi gereken zorlukları vardır - hepsi büyük ölçekte. 16 ila 100 rakibe karşı oynayın.
Zafere giden birden fazla yol: Askeri fetih, kültürel egemenlik, teknolojik yükseliş veya siyasi ittifak yoluyla kazanın.
Kendi geçmişinizi yaratın: Her sandbox oyunu, uygarlığınız için yeni bir gelecek tarihi yaratmanıza izin verir.
Hikaye tabanlı kampanya: Uzaylı uygarlıkların eski tarihlerini ve insan ırkı için olası bir geleceği öğrenin.
Devasa teknoloji ağacı: Muazzam genişlik ve derinliğe sahip bir teknoloji ağacını araştırın. Her oynanabilir fraksiyonun kendine özgü uzmanlıkları vardır. Seçiminiz nasıl oynayacağınızı ve kazanacağınızı belirler.
Fraksiyon ve Gemi Özelleştirme: Kendi görünümü, gemileri, teknolojileri ve hatta AI'nın bunları nasıl kullanacağına dair seçenekleri olan bir medeniyet yaratın.
Çok Oyunculu: Özel uygarlıklar, kaydedilmiş çok oyunculu oyunlar ve çok daha fazlası için tam destekle arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın.
Derin bir ekonomi: Her oyun stratejinizin gidişatını değiştirebilecek birçok farklı kaynakla her dünya benzersizdir.
Gezegensel Yöneticiler: Hangi iyileştirmelerin ne zaman inşa edileceğine karar vererek, dünyalarınızı yönetmek için bireysel gezegensel liderleri kullanın, bu da sizi daha büyük stratejik hedeflere odaklanmaya bırakır.

TEŞEKKÜR GENİŞLETME

Eserler: Galaksideki gezegenlere gömülü güçlü eşyalar, uygarlığınıza yeni yeteneklere anında erişim sağlayacaktır.
Hiper Kapılar: Bağlandığında filolarınızın hiper uzayda daha da hızlı seyahat etmesine olanak tanıyan güçlü ağ geçitleri oluşturun.
Başlıca Medeniyetler - Drath ve Korath: Manipülatif Drath galaksideki ipleri çekerken, Korath imhaya güveniyor. Her birinin kendi özel yetenekleri, bonusları ve gemi parçaları vardır.
Tedarik gemileri: Geliştirmelerine yardımcı olmak için tedarik gemilerini kullanarak diğer gezegenlerinize mal ve hizmet sunun.
Güncellenmiş Teknoloji Ağacı: Teknoloji ağacının baştan aşağı gözden geçirilmesi derinlik katar ve araştırma seçeneklerinizdeki stratejik seçimleri keskinleştirir.
İntikam Kampanyası: Kötü niyetli Drengin İmparatorluğu, insanların yumuşak ve barışsever olduğunu düşündü. Artık yok olmalarıyla sonuçlanabilecek korkunç bir hata yaptılar.

Haçlı Seferi

Civilization Builder: Lider, ideoloji ve yeteneklerle tamamlanmış özel bir hizip oluşturun. Kendi galaktik donanmanızı özelleştirin ve fraksiyonunuz için benzersiz diyaloglar yaratın.
İstilalar: Vatandaşlarınızı asker olmaları ve düşman dünyalarını istila etmeleri için eğitin. Saldırılarınızı dikkatlice planlayın ve ana dünyanızı da savunulmayı unutmayın!
Casusluk: Casuslar teknolojileri çalabilir, sivil huzursuzluk yaratmak için söylentiler yayabilir, düşman dünyalarını sabote edebilir ve hatta düşman vatandaşları öldürecek kadar ileri gidebilir.
Galaktik Vatandaşlar: Vatandaş olarak adlandırılan yetenekli bireylerle uygarlığınızın kaderini şekillendirin. Bir düzineden fazla benzersiz rol arasından seçim yapın - komutan, mühendis, çiftçi, ünlü ve daha fazlası.

MEGA ETKİNLİKLERİ

Karmaşık Kararlar: Beklenmedik zorlukların üstesinden gelmek için beceri ve strateji kullanın
Galaksi çapındaki Olaylar: Galaktik ölçekteki sorunlarla ilgilenin
Medeniyetinize Rehberlik Edin: Sevilen liderlerin suikastlarıyla halkınızı rahatlatın, gizemli bir uzaylı eserinin keşfiyle nasıl başa çıkacağınızı seçin, yüzüstü

Galactic Civilizations III

Stardock Entertainment

Build a civilization that will stand the test of time in the largest space-based strategy game ever! Choose from dozens of unique races and make a name for yourself across the galaxy through diplomacy, espionage, technological advances, and more. Şimdiye kadarki en büyük uzay tabanlı strateji oyununda zamana direnecek bir medeniyet inşa edin! Düzinelerce benzersiz ırk arasından seçim yapın ve diplomasi, casusluk, teknolojik gelişmeler ve daha fazlasıyla galakside bir isim yapın.

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  241,90

  217,71

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaStardock Entertainment
 • Yayınlanma Tarihi14 May 2015
 • Kategoriler
  • Bağımsız Yapımcı
  • Strateji
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca, Almanca, Rusça
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 / 8.x / 7
  • İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD K10 Dual-Core
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB DirectX 10.1 Video Card (AMD Radeon HD5x00 Series / Nvidia GeForce 500 Series / Intel HD 4000 or later)
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1