Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father
Forgive me Father

Oyun Açıklaması


As the only one left with full senses, you embark on a journey in search of answers and relief in this FPS game that is created in a distinctive retro horror comic book style and feels as if it came straight out of Lovecraft's books.

Kendine özgü bir retro korku çizgi roman tarzında yaratılan ve adeta Lovecraft'ın kitaplarından fırlamış gibi hissettiren bu FPS oyununda aklı başında tek kişi olarak cevaplar ve rahatlama arayışı içinde bir yolculuğa çıkıyorsunuz.Be aware of your madness level which dynamically changes during gameplay and gives you additional power. Choose your active skills depending on your play style and use them to fight against the eternal evil.

Oyun sırasında dinamik olarak değişen ve size ek güç veren çılgınlık seviyenizin farkında olun. Oyun tarzınıza bağlı olarak aktif becerilerinizi seçin ve onları sonsuz kötülüğe karşı savaşmak için kullanın.Explore this Lovecraft-inspired world that is full of hidden and hard to reach areas, and uncover the entire story to solve the mystery of this crazy place.

Gizli ve ulaşılması zor alanlarla dolu bu Lovecraft'tan ilham alan dünyayı keşfedin ve bu çılgın yerin gizemini çözmek için tüm hikayeyi ortaya çıkarın. • Feeling of a classic FPS from the 90s
  Timelapse animations, opponents and elements of 2D in a 3D environment; first aid kits and life points, non-reloading weapons, powerups during dynamic combat with numerous opponents.

 • Custom combat experience
  With scripture in one hand and weapons powered by an unknown substance in the other, the player will face the challenge of maintaining their humanity. It is up to the player to decide how their equipment evolves, and to find ways of defeating hordes of unpredictable opponents.

 • Dynamic level of madness
  Directly influencing not only the audio-visual experience, but the gameplay itself, its effect varies depending on the current level of player’s madness.

 • The gameplay is presented in a comic book style
  Hand-drawn graphics designed to maintain a distinctive comic book look, where any screenshot from the game could be a part of a new comic book.

 • Mood straight from Lovecraft's dark novels
  All throughout the game, the player will feel the atmosphere of dread and horror that the works of H.P. Lovecraft are renowned for. Surrounded by the occult and forces of eternal evil, experience the feelings of hopelessness, madness and confusion, and the burning need to find answers and bring back some semblance of reason and sanity to the world.

 • Many climatic levels and varied bestiary
  A diverse world entirely made by hand, full of interesting enemies ranging from possessed inhabitants to monsters straight out of your worst nightmares.

 • Two heroes to choose from
  Each with their own, unique development tree. Experience the story from the perspective of either a priest or a journalist.
 • 90'lardan klasik bir FPS hissi
  3B bir ortamda 2B'nin hızlandırılmış animasyonları, rakipleri ve unsurları; ilk yardım çantaları ve can puanları, yeniden doldurulamayan silahlar, çok sayıda rakiple dinamik savaş sırasında güçlendirmeler.

  Özel savaş deneyimi
  Bir elinde kutsal yazılar ve diğerinde bilinmeyen bir madde tarafından desteklenen silahlarla, oyuncu insanlıklarını koruma zorluğuyla karşı karşıya kalacak. Ekipmanlarının nasıl gelişeceğine karar vermek ve öngörülemeyen rakip ordularını yenmenin yollarını bulmak oyuncuya kalmıştır.

  Dinamik delilik seviyesi
  Sadece görsel-işitsel deneyimi değil, oyunun kendisini doğrudan etkileyen etkisi, oyuncunun mevcut çılgınlık seviyesine bağlı olarak değişir.

  Oyun bir çizgi roman tarzında sunulur
  Oyundan herhangi bir ekran görüntüsünün yeni bir çizgi romanın parçası olabileceği, ayırt edici bir çizgi roman görünümünü korumak için tasarlanmış elle çizilmiş grafikler.

  Doğrudan Lovecraft'ın karanlık romanlarından ruh hali
  Oyun boyunca oyuncu, H.P.'nin eserlerinin yarattığı korku ve dehşet atmosferini hissedecek. Lovecraft ünlüdür. Ebedi kötülüğün okült ve güçleriyle çevrili, umutsuzluk, delilik ve kafa karışıklığı duygularını ve cevapları bulma ve dünyaya bir tür akıl ve akıl sağlığı geri getirme konusundaki yakıcı ihtiyacı deneyimleyin.

  Birçok iklim seviyesi ve çeşitli hayvanlar
  Tamamen elle yapılmış, ele geçirilmiş sakinlerden en kötü kabuslarınızdaki canavarlara kadar ilginç düşmanlarla dolu, çeşitli bir dünya.

  Aralarından seçim yapabileceğiniz iki kahraman
  Her biri kendi benzersiz gelişim ağacına sahiptir. Hikayeyi bir rahip veya gazetecinin bakış açısından deneyimleyin.


Forgive me Father

Forgive Me Father

Byte Barrel

Forgive Me Father is a dark retro horror FPS set in a comic book style world inspired by the novels of H.P. Lovecraft. As the only one left with full senses, you begin a journey in search of answers and relief. How long can you last? Forgive Me Father, H.P.'nin romanlarından esinlenen çizgi roman tarzı bir dünyada geçen karanlık bir retro korku FPS oyunudur. Aşk sanatı. Tüm duyuları olan tek kişi olarak, cevaplar ve rahatlama arayışı içinde bir yolculuğa başlıyorsunuz. en son kaça olur?

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  40,00

  36,00

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaByte Barrel
 • Yayınlanma Tarihi7 Nis 2022
 • Kategoriler
  • Aksiyon
  • Bağımsız Yapımcı
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10
  • İşlemci: Intel Core i5, AMD Ryzen or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 950
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1