Enter the Gungeon is a bullet hell dungeon crawler following a band of misfits seeking to shoot, loot, dodge roll and table-flip their way to personal absolution by reaching the legendary Gungeon’s ultimate treasure: the gun that can kill the past. Select a hero [or team up in co-op] and battle your way to the bottom of the Gungeon by surviving a challenging and evolving series of floors filled with the dangerously adorable Gundead and fearsome Gungeon bosses armed to the teeth. Gather precious loot, discover hidden secrets, and chat with opportunistic merchants and shopkeepers to purchase powerful items to gain an edge.

The Gungeon: Enter the Gungeon – a constantly evolving bullet hell fortress that elegantly blends meticulously hand-designed rooms within a procedurally-generated labyrinth bent on destroying all that enter its walls. But beware – the Gungeon responds to even the most modest victory against its sentries and traps by raising the stakes and the challenges found within!

The Cult of the Gundead: The Gungeon isn’t just traps and chasms – calm your nerves and steady your aim as you face down the gun-totting Cult of the Gundead. These disciples of the gun will stop at nothing to put down the heroes in their tracks and employ any tactics necessary to defend their temple.

The Gungeoneers: Choose between one of several unlikely heroes, each burdened by a deep regret and in search of a way to change their past, no matter the cost. Filled with equal parts courage and desperation, these adventurers won’t hesitate to dive across flaming walls, roll through a wall of bullets, or take cover behind whatever is around to make it to their goal alive!

The Guns: Discover and unlock scores of uniquely fantastic guns to annihilate all that oppose you in the Gungeon – each carrying their own unique tactics and ammunition. Unleash everything from the tried and true medley of missiles, lasers, and cannonballs to the bizarrely effective volley of rainbows, fish, foam darts, and bees! Yep, bees.

 

Enter the Gungeon, efsanevi Gungeon'un nihai hazinesine, geçmişi öldürebilecek silaha ulaşarak ateş etmek, yağmalamak, yuvarlanmaktan kaçınmak ve masayı çevirmek isteyen bir grup uyumsuz kişiyi takip eden bir kurşun cehennemi zindan tarayıcısıdır. Bir kahraman seçin [veya kooperatifte ekip kurun] ve tehlikeli derecede sevimli Gundead ve tepeden tırnağa silahlı korkunç Gungeon patronlarıyla dolu zorlu ve gelişen bir dizi zeminde hayatta kalarak Gungeon'un dibine doğru savaşın. Değerli ganimetler toplayın, gizli sırları keşfedin ve avantaj elde etmek için güçlü ürünler satın almak için fırsatçı tüccarlar ve dükkan sahipleri ile sohbet edin.

The Gungeon: Enter the Gungeon – duvarlarına giren her şeyi yok etmeye kararlı, prosedürel olarak oluşturulmuş bir labirent içinde titizlikle elle tasarlanmış odaları zarif bir şekilde harmanlayan, sürekli gelişen bir mermi cehennemi kalesi. Ancak dikkatli olun - Gungeon, nöbetçilerine ve tuzaklarına karşı en mütevazı zafere bile, riskleri ve içinde bulunan zorlukları artırarak yanıt verir!

The Cult of the Gundead: The Gungeon sadece tuzaklar ve uçurumlardan ibaret değildir - silahlı Gundead Cult of the Gundead ile yüzleşirken sinirlerinizi yatıştırın ve hedefinizi sabitleyin. Silahın bu müritleri, kahramanları raylarına oturtmak ve tapınaklarını savunmak için gerekli her türlü taktiği kullanmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler.

Gungeoneers: Her biri derin bir pişmanlık içinde olan ve ne pahasına olursa olsun geçmişlerini değiştirmenin bir yolunu arayan birkaç olası kahramandan birini seçin. Cesaret ve çaresizlikle dolu bu maceracılar, alevli duvarların üzerinden atlamaktan, bir mermi duvarından geçmekten veya hedeflerine canlı olarak ulaşmak için etraftaki her şeyin arkasına sığınmaktan çekinmeyecekler!

Silahlar: Gungeon'da karşınıza çıkan her şeyi yok etmek için benzersiz fantastik silahların puanlarını keşfedin ve kilidini açın - her biri kendi benzersiz taktiklerini ve mühimmatını taşıyor. Denenmiş ve gerçek füzeler, lazerler ve top gülleleri karışımından tuhaf derecede etkili gökkuşakları, balıklar, köpük dartlar ve arılar voleyboluna kadar her şeyi serbest bırakın! Evet, arılar.
The Enter the Gungeon: Collector's Edition includes the game, the soundtrack, the digital comic, and an instant unlock of the Microtransaction Gun. Owners of the base game can upgrade to the Collector's Edition for the difference in price.

Enter the Gungeon: Collector's Edition oyunu, müzikleri, dijital çizgi romanı ve Microtransaction Gun'ın anında kilidini açmayı içerir. Temel oyunun sahipleri, fiyat farkı karşılığında Collector's Edition'a yükseltebilirler.

Enter the Gungeon

Dodge Roll

Enter the Gungeon is a bullet hell dungeon crawler following a band of misfits seeking to shoot, loot, dodge roll and table-flip their way to personal absolution by reaching the legendary Gungeon’s ultimate treasure: the gun that can kill the past. Enter the Gungeon, efsanevi Gungeon'un nihai hazinesine, geçmişi öldürebilecek silaha ulaşarak ateş etmek, yağmalamak, yuvarlanmaktan kaçınmak ve masayı çevirmek isteyen bir grup uyumsuz kişiyi takip eden bir kurşun cehennemi zindan tarayıcısıdır.

 • Geliştirici FirmaDodge Roll
 • Yayınlanma Tarihi5 Nis 2016
 • Kategoriler
  • Aksiyon
  • Macera
  • Bağımsız Yapımcı
 • Desteklenen Platformlar Windows Mac Linux
 • Desteklenen Diller İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB) or equivalent
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Mac Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: OS 10.6+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Linux Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Ubuntu 12.04 or later
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB) or equivalent
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1