id Software tarafından geliştirilip ilk defa 1994'te piyasaya sürülen DOOM II, DOOM (1993)'ün eleştirmenlerce takdir toplamış bir devamı olan birinci şahıs nişancı aksiyon oyunudur. PC, konsol ve mobil cihazlar için 2019'da geliştirilmiş bir sürüm piyasaya sürüldü. Şimdi, hem ana oyunun orijinal ve geliştirilmiş sürümünü hem de ek içerikleri tek bir yerden alabilirsin.

Sahip Olacakların:

- Orijinal DOOM II

- Geliştirilerek yeniden satışa sunulan DOOM II

- Orijinal TNT: Evilution ve The Plutonia Experiment bölümleri (*Önceden “Final Doom” olarak satıldı)

- Bağımsız tasarımcılar tarafından yapılan orijinal yirmi Master Seviye (*Önceden “DOOM II için Master Seviyeler” olarak satıldı)

DOOM II – Orijinal Sürüm

Cehennem Dünya'yı istila etmiş, gezegeni kurtarmak için daha kuvvetli iblislere karşı daha da güçlü silahlarla savaş. Yeri göğü inleten DOOM (1993) efsanesinin bu devam oyunu, oyuncuları acımasız Super Shotgun, meşhur bölüm sonu canavarı Icon of Sin ve daha yoğun birinci şahıs nişancı aksiyonla tanıştırdı.

TNT: Evilution

UAC, deneylerini Jüpiter'in uydularından birine taşıdı. Tedarik gemisi sanılan bir uzay gemisine iniş izni verildi. Gemi üsse yaklaştığında ise içinden iblisler boşaldı. Bütün silah arkadaşların katledildi ya da zombiye dönüştü. Bu sefer mevzu hayatta kalmak değil, intikam almak.

The Plutonia Experiment

Ülkenin en büyük bilim insanları, boyutlar arası yedi Cehennem Kapısını kapatmak için her türlü çabayı sarf etti, ancak bir geçit açık kaldı. Tek başına, harabeye dönmüş üsse sızman, iblis Kapı Bekçisi'ni alt etmen ve yaşayan ölüler dünyayı ele geçirmeden önce son Cehennem geçidini kapatman gerek.

Ek Master Seviyeler

İlk başta “DOOM II için Master Seviyeler” olarak yayınlanan bu genişletme, ana oyundaki cehennemden saçılan korku ve aksiyonun aynısına sahip yirmi ek seviye içermekte. her bir seviye bağımsız tasarımcılar tarafından yaratıldı ve id Software tarafından denetlendi.

DOOM II - Geliştirilmiş Sürüm

DOOM'un 25. Yıldönümü kutlamak için 2019'da yayınlanan bu geliştirilmiş sürüm, oyuncuların orijinal oyunun zevkini modern platformlarda çıkarmasını daha da kolaylaştırıyor. Yeniden satışa sunulan sürüm şunları içerir:

- Gelişmiş görseller

- İyileştirilmiş klavye ve fare kontrolleri

- Oyun kumandası desteği

- Geniş ekran çözünürlük desteği

- Gerçek 60 FPS desteği

- *Ücretsiz topluluk eklentileri: Sigil, Rekkr, Syringe, Double Impact, Arrival, Revolution ve daha fazlası dahil olmak üzere 10'dan fazla eklenti.

- Yirmi Master Seviyenin tümü

- Yerel bölünmüş ekranlı co-op ve PvP modu

- *DOOM Eternal için eski oyunlardan esinlenmiş bir Bronz DOOM Uzay Savaşçısı görünümü ve ona uygun bir levha kapmak için Slayers Club hesabınla giriş yap.

*Bethesda.net hesabı gerekir. Son Kullanıcı Lisans Anlaşması'na, Hizmet Şartları'na, Gizlilik Politikası'na ve ek detaylara bethesda.net adresinden ulaşılabilir.

 

Developed by id Software and first released in 1994, DOOM II is a first-person shooter action game, the critically acclaimed sequel to DOOM (1993). An enhanced version was released in 2019 for PC, console and mobile devices. Now you can get both the original and enhanced version of the main game and additional content in one place.

What You Will Have:

- Original DOOM II

- DOOM II, which was developed and re-released

- Original TNT: Evilution and The Plutonia Experiment episodes (*Previously sold as “Final Doom”)

- Twenty original Master Levels made by independent designers (*Previously sold as “Master Levels for DOOM II”)

DOOM II – Original Version

Hell has invaded Earth, fight against stronger demons with even more powerful weapons to save the planet. This sequel to the devastating DOOM (1993) saga introduced players to the brutal Super Shotgun, the infamous boss icon of Sin, and more intense first-person shooter action.

TNT: Eviction

UAC carried its experiments to one of Jupiter's moons. A spaceship believed to be a supply ship has been granted landing clearance. When the ship approached the base, the demons were emptied from it. All your comrades have been killed or turned into zombies. This time it's not about survival, it's about taking revenge.

The Plutonia Experiment

The nation's greatest scientists made every effort to close the seven interdimensional Hell Gates, but one portal remained open. Alone, you must infiltrate the ruined base, defeat the demon Gatekeeper, and close the last Hell gateway before the undead take over the world.

Additional Master Levels

Originally released as "Master Levels for DOOM II," this expansion includes twenty additional levels with the same horror and action as the main game. each level was created by independent designers and overseen by id Software.

DOOM II - Enhanced Edition

Released in 2019 to celebrate DOOM's 25th Anniversary, this enhanced version makes it even easier for players to enjoy the original game on modern platforms. The re-released version includes:

- Enhanced visuals

- Improved keyboard and mouse controls

- Game controller support

- Widescreen resolution support

- Real 60 FPS support

- *Free community plugins: 10+ plugins including Sigil, Rekkr, Syringe, Double Impact, Arrival, Revolution and more.

- All twenty Master Levels

- Local split-screen co-op and PvP mode

- *Log in with your Slayers Club account to get a Bronze DOOM Space Warrior skin inspired by old games and a matching plate for DOOM Eternal.

*Bethesda.net account required. End User License Agreement, Terms of Service, Privacy Policy and additional details are available at bethesda.net.

DOOM II

id Software

Cehennem Dünya'yı istila etmiş, gezegeni kurtarmak için daha kuvvetli iblislere karşı daha da güçlü silahlarla savaş. DOOM (1993) efsanesinin devam oyununda acımasız Super Shotgun, meşhur bölüm sonu canavarı Icon of Sin ve daha yoğun birinci şahıs nişancı aksiyonu var. Hell has invaded Earth, fight against stronger demons with even more powerful weapons to save the planet. The sequel to the DOOM (1993) saga features the brutal Super Shotgun, the infamous boss Icon of Sin, and more intense first-person shooter action.

  • Geliştirici Firmaid Software
  • Yayınlanma Tarihi3 Ağu 2007
  • Kategoriler
    • Aksiyon
  • Desteklenen Platformlar Windows
  • Desteklenen Diller İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası
  • Windows Gereksinimler En Düşük: 100% Windows XP/Vista uyumlu bilgisayar sistemi
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1