Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust
Distrust

Game Description/Oyun AçıklamasıA helicopter crash left a group of explorers stranded near an Arctic research station. The survivors will have to resist the nightmares of dead frost and hunger. As they try to escape the dangers of the long dark polar night and find the way to the shelter of the abandoned station, all they are doing is sinking deeper into a nightmare scenario.
Bir helikopter kazası, bir grup kaşifi Kuzey Kutbu araştırma istasyonunun yakınında mahsur bıraktı. Hayatta kalanlar, ölü don ve açlığın kabuslarına direnmek zorunda kalacaklar. Uzun, karanlık kutup gecesinin tehlikelerinden kaçmaya ve terk edilmiş istasyonun sığınağına giden yolu bulmaya çalışırken, tek yaptıkları bir kabus senaryosuna daha da batmaktır.


When they fall asleep, they attract a terrifying force that sucks the life out of their bodies, but the longer they battle exhaustion and stay awake, the less likely they are to survive. Guide the explorers through a randomly generated station, overcome the severe climate and fight the unfathomable!

Uykuya daldıklarında, bedenlerindeki yaşamı emen korkunç bir gücü çekerler, ancak yorgunlukla ne kadar uzun süre savaşırlar ve ne kadar uyanık kalırlarsa, hayatta kalma olasılıkları o kadar azalır. Kaşiflere rastgele oluşturulmuş bir istasyonda rehberlik edin, sert iklimin üstesinden gelin ve anlaşılmaz olanla savaşın!

MYSTERIOUS ANOMALIES WAITING IN THE WINGS/KANATLARDA BEKLEYEN GİZEMLİ ANOMALİLER

They come out of nowhere and disappear instantly. They may be faster than light or may crawl slowly till they get near enough to strike. What are they? What do they want?

Bir anda ortaya çıkarlar ve anında kaybolurlar. Işıktan daha hızlı olabilirler veya çarpmaya yetecek kadar yaklaşana kadar yavaşça sürünebilirler. Onlar neler? Ne istiyorlar?

THE ENDLESS NIGHT AND EXTREME CLIMATE/SONSUZ GECE VE AŞIRI İKLİM

Explore and research the abandoned station, gather and craft the tools and open the supply boxes so you don’t starve from hunger and cold.

Terk edilmiş istasyonu keşfedin ve araştırın, araçları toplayın ve üretin ve açlıktan ve soğuktan açlıktan ölmemek için tedarik kutularını açın.

PLAY WITH A FRIEND IN A CO-OP MODE/CO-OP MODUNDA BİR ARKADAŞINIZLA OYNAYIN

As you struggle for survival and face the challenges that the environment throws at you, a helping hand may be your last hope. Play Distrust together in a COOP mode!

Hayatta kalmak için mücadele ederken ve çevrenin size sunduğu zorluklarla yüzleşirken, bir yardım eli son umudunuz olabilir. Bir COOP modunda Güvensizliği birlikte oynayın!

PROCEDURAL GENERATION/PROSEDÜREL ÜRETİM

No matter if you stick to a singleplayer or play with a friend in a co-op mode, a randomly generated base turns every new playthrough into a unique adventure.

İster tek oyunculu, ister bir arkadaşınızla kooperatif modunda oynayın, rastgele oluşturulmuş bir taban her yeni oyunu benzersiz bir maceraya dönüştürür.

15 SURVIVORS TO CHOOSE FROM/ARASINDAN SEÇİLECEK 15 HAYATTA KALANLAR

Every character has unique skills and abilities to fit any survival strategy of yours.

Her karakterin, herhangi bir hayatta kalma stratejinize uyacak benzersiz becerileri ve yetenekleri vardır.

AN ABSORBING NARRATION WITH TONS OF PLOT TWISTS AND QUESTS TO COMPLETE/TAMAMLANMASI GEREKEN TONLARCA ARSA BÜKÜMÜ VE SORUMLULUĞUYLA ETKİLEYİCİ BİR ANLATIM

What is that force that inhabits the station? Is that an alien from the outer space or a mythical ancient creature from the from the depths of the centuries? Or is that a result of a failed scientific experiment? Survive to learn the answer!

İstasyonda ikamet eden bu güç nedir? Bu uzaydan gelen bir uzaylı mı yoksa yüzyılların derinliklerinden gelen efsanevi bir antik yaratık mı? Yoksa bu başarısız bir bilimsel deneyin sonucu mu? Cevabı öğrenmek için hayatta kalın!

ALTERED PERCEPTION OF REALITY/DEĞİŞEN GERÇEKLİK ALGILAMASI

As the explorers try to sleep just enough to stay alive, they slowly go mad and eventually reach the point where they can no longer trust their senses and tell the difference between reality and a hallucination.

Kaşifler hayatta kalabilecek kadar uyumaya çalışırken, yavaş yavaş delirirler ve sonunda duyularına artık güvenemeyecekleri ve gerçeklik ile halüsinasyon arasındaki farkı anlatamayacakları bir noktaya gelirler.

Distrust

Distrust: Polar Survival

Cheerdealers

DISTRUST is an isometric survival adventure with procedural generation on an Arctic research station lost in the endless dark of a polar night. A story-rich fiction with multiple endings that suits both singleplayer fans and co-op enthusiasts. DISTRUST, kutup gecesinin sonsuz karanlığında kaybolan bir Arktik araştırma istasyonunda prosedürel nesil ile izometrik bir hayatta kalma macerasıdır. Hem tek oyunculu hayranlara hem de kooperatif meraklılarına uygun, birden fazla sona sahip, hikaye açısından zengin bir kurgu.

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  20,00

  18,00

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaCheerdealers
 • Yayınlanma Tarihi23 Ağu 2017
 • Kategoriler
  • Macera
  • Bağımsız Yapımcı
  • Strateji
 • Desteklenen Platformlar Windows Mac
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Almanca*, Basitleştirilmiş Çince*, Rusça*, Lehçe*, Korece, İtalyanca, Türkçe, Macarca
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Intel Core i3 560 3.33GHz or higher
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 9600 GT/Radeon HD 3870 (512 MB
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Mac Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: MacOSX 10.9 or higher
  • İşlemci: Intel Core i3 2.00GHz or higher
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 Gb
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Please, note that Distrust is a 32-bit game and it may not run properly on macOS Catalina.
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1