Korsan Sığınaklarını yağmala ve heyecan verici bir macera için mürettebatını topla. 

Karanlık bir hayırsever tarafından buzlu hapishanesinden uyandırılan Eramis, çok güçlü kayıp kalıntıları geri almasına yardım etmesi için eski Eliksni'nin Korsan Lortları efsanesini topladı... Tabii önce sen onları yağmalamazsan. Ulaşılacak bir ufuk çizgisi yok, haritanın ucu yok ama ortada bir hazine olduğu kesin. Mürettebatını topla Muhafız. 

Loot the Pirate's Sanctuaries and assemble your crew for an exciting adventure.
Awakened from his icy prison by a dark benefactor, Eramis summoned the legend of the ancient Pirate Lords of Elixni to help him retrieve the all-powerful lost relics... unless you loot them first. There is no horizon to reach, no end of the map, but there is a treasure for sure. Gather your crew, Warden.Bir Keşif Gezisine Çık  

Yeni aktivite Keşif Gezisinde, düşman korsan mürettebatını savuştururken hazine haritalarını birleştir, hazine için kaz ve hazineyi gemine çıkar. 

Take an Expedition
In the new activity Expedition, merge treasure maps, dig for treasure, and board the treasure as you fend off enemy pirate crews.
Partiye Davetsiz Git 

Yeni aktivite Ketch Çarpışmasında, Eramis ve korsan ekibinin galakside kaos yaratmasını önlemek için gemiden gemiye savaşta yer al. 

Go To The Party Uninvited
In the new event Ketch Skirmish, take part in ship-to-ship combat to prevent Eramis and his crew of pirates from wreaking havoc across the galaxy.
Haftalık Hikayenin Üstesinden Gel 

Korsan Lortlarının Sığınaklarında gizli olan güçlü kalıntıları çal. 

Overcome Story Weekly
Steal powerful relics hidden in the Pirate Lords' Sanctuaries.Ark 3.0'ı Serbest Bırak 

Görünümler ve Parçaların gücüyle yapını elektriklendir. Son Alt Sınıf 3.0 yükseltmesi geldi. Ustaca hamleler yap, düşmanının etrafını kuşat ve şimşeği kullan. Fırtına yarat. 

Unleash Ark 3.0
Electrify your build with the power of Skins and Fragments. The final Subclass 3.0 upgrade has arrived. Make skillful moves, surround your enemy and use the lightning bolt. Create a storm.Kralın Düşüşü Baskınına Dönüş 

Oryx, Hive Dreadnaught'un en uzak noktalarından Karanlığın gücünü kullanır. Götürülen Kralın inine sız ve içindeki silahlar ile zırhı ele geçir. Kralın Düşüşü 26 Ağustos 2022'de açılıyor.  

Return to King's Fall Raid
Oryx harnesses the power of Darkness from the furthest reaches of the Hive Dreadnaught. Infiltrate the captured King's lair and capture the weapons and armor inside. King's Fall opens on August 26, 2022.Fortnite Denizi 

Fortnite'tan ilham alan yeni üçlü süs seti, Eververse mağazasına geldi. 

Fortnite Sea
A new set of three Fortnite-inspired ornaments has arrived in the Eververse store.
Alaybozan ya da Fiyasko 

Bir korsanın Efsanevi ve Egzotik silah istifi mürettebatını bekliyor. 

Mocking or Fiasco
A pirate's hoard of Legendary and Exotic weapons awaits his crew.Kırılgan Mezar 

Yeni Egzotik Füzyon Tüfeği, gizemli bir varlığın enerjisiyle doldurulabilir. Dikkatli ol. 

 

Fragile Grave
The new Exotic Fusion Rifle can be charged with the energy of a mysterious presence. Be careful.
Gök Gürültüsü Tanrılarının Verdiği Hediyeyi Kabul Et 

İki Egzotik ve on Efsanevi içeren, ücretsiz bir Ark temalı teçhizat koleksiyonu al. Her sınıf için bir hediye var, yani tüm Muhafızların göz açıp kapayıncaya dek yetişebilir.  

Accept the Gift of the Thunder Gods
Get a free collection of Ark-themed gear, including two Exotics and ten Legendary. There is a gift for each class, so all your Guardians can catch up in the blink of an eye.

Sezon Biletini al 

Teçhizat, TP, ödüller! Sezon Biletini al ve anında yeni Egzotik Füzyon Tüfeğinin kilidini aç. Ayrıca Sezon derecelerini ve ödül takibi kilit açmalarını hızlandıran bir TP artışı al. 
Tüm oyuncular Ark 3.0'a, yeni Sezon Eseri ve modları, Festival of the Lost etkinliğine erişime, Gök Gürültüsü Tanrılarının Hediyesine ve Kralın Düşüşü Baskınına ulaşabilir. Sezonun hikaye görevleri, Keşif Gezisi ve İki Direkli Yelkenli Çarpışması için Sezon Bileti gerekir. 

 

Oyun Açıklaması

30 Ağustos Pasifik Saati ile 10.00'a Kadar Genişletmeleri Ücretsiz Oyna

Destiny 2'nun dünyasına dalıp güneş sisteminin gizemlerini keşfet ve etkileyici bir FPS deneyimi edin. Güçlü elementsel becerileri aç ve Gardiyanının görünüşünü ve oynayış tarzını özelleştirmek için benzersiz teçhizatlar topla. Destiny 2'nin sinematik hikayesinin, zorlu iş birliği görevlerinin ve çeşitli PvP modlarının keyfini ister arkadaşlarınla ister tek başına çıkar. Hemen ücretsiz olarak indir ve yıldızlara kendi efsaneni yaz.

Sürükleyici Bir Hikaye

Kötü şöhretli düşmanların saldırısı altında olan bir güneş sisteminde insanların son şehri olan Last City'yi savunan Gardiyanlarından birisin. Gözünü yıldızlara çevir ve karanlığın karşısına çık. Efsanen şimdi başlıyor.

Gardiyan Sınıfları

Zırhlı Titan'ı, mistik Warlock'u veya çevik Hunter'ı seç.


Titan
Disiplinli ve gururlu olan Titan'lar hem agresif saldırılar hem de sağlam savunmalar gerçekleştirebilir. Çekicini ateşe ver, gökleri şimşeklerle yar ve tüm düşmanlarla göğüs göğüse çarpış. Takımın, kalkanının gücü arkasında dimdik duracak.

Warlock
Warlock'lar evrenin gizemlerini silah olarak kullanarak kendilerini ayakta tutup düşmanlarını yok eder. Savaş alanına yıkım yağdır ve düşman ordularını göz açıp kapayana kadar temizle. Senin yoluna çıkanlar, Işığın gerçek kudretini öğrenecek.

Hunter
Çevik ve cesur olan Hunter'lar hem hızlı hareket eder hem de hızlı saldırır. Altın silahının şarjörünü tek atışta boşalt, düşmanların arasından rüzgar gibi geç veya düşmanlarına karanlığın içinden saldır. Düşmanı bul, nişan al ve çatışmayı daha başlamadan bitir.

İş Birliği veya Rekabet İçinde Oynayabileceğin Çok Oyunculu Bir Oyun

Çeşitli PvE ve PvP modlarında ister arkadaşlarınla ve diğer Gardiyanlarla iş birliği yap ister onlara karşı savaş.


İş Birliği Yapabileceğin Çok Oyunculu Bir Oyun
Diğer oyuncularla iş birliği içinde oynayabileceğin heyecan verici maceralar nadir ve güçlü ödülleriyle seni bekliyor. Görevler, maceralar ve devriyelerle hikayeye dal. Küçük bir ateş takımı oluştur ve hızlı bir Strike'ın sonundaki sandığı emniyet altına al. Ya da takımının becerisini, her ateş takımı için en zorlu mücadele olan sınırsız saatlik baskın ilerlemesiyle test et. Efsanenin nerede başlayacağına sen karar vereceksin.

Rekabetçi Çok Oyunculu Bir Oyun
Hızlı herkes tek çatışmalarında, takım arenalarında ve PvE/PvP birleşimi müsabakalarda diğer oyuncularla kapış. Iron Banner gibi özel müsabakaları takviminde işaretle ve zamanı geçmeden sınırlı süreli ödülleri al.

Egzotik Silahlar ve Zırhlar

Binlerce silah, milyonlarca seçenek. Yeni kombinasyonlar keşfet ve kendi tarzını belirle. Mükemmel cephaneliği yaratmak için av başladı.

 

Get the Season Pass
Gear, XP, rewards! Get the Season Pass and instantly unlock the new Exotic Fusion Rifle. Also get an XP boost that speeds up Season ranks and reward tracking unlocks.
All players can access Ark 3.0, new Season Artifacts and mods, access to the Festival of the Lost event, the Gift of the Thunder Gods, and the King's Fall Raid. Season Pass is required for the season's story missions, Expedition and Two Mast Clash.

 

Game Description
Play Expansions Free Until August 30th, 10:00 AM Pacific Time

Immerse yourself in the world of Destiny 2, discover the mysteries of the solar system and get an immersive FPS experience. Unlock powerful elemental abilities and collect unique gear to customize your Guardian's look and playstyle. Enjoy Destiny 2's cinematic storyline, challenging co-op missions, and a variety of PvP modes, either alone or with friends. Download now for free and write your own legend to the stars.

An Immersive Story
You are one of their Guardians defending the Last City, the last city of humans in a solar system that is under attack by notorious enemies. Turn your eyes to the stars and face the darkness. Your legend begins now.

Guardian Classes
Choose the armored Titan, the mystical Warlock or the agile Hunter.


Titan
Disciplined and proud, Titans can use both aggressive attacks and solid defenses. Set fire to your hammer, split the skies with lightning and fight hand-to-hand with all enemies. The strength of your team's shield will stand tall behind it.

warlock
Warlocks use the mysteries of the universe as weapons to sustain themselves and destroy their enemies. Rain destruction on the battlefield and clear hordes of enemies in the blink of an eye. Those who stand in your way will learn of the true power of the Light.

hunter
Agile and brave, Hunters move fast and attack fast. Unload your golden gun with a single shot, blast through enemies like the wind, or attack your enemies from the darkness. Find the enemy, aim and finish the fight before it even starts.

A Multiplayer Game You Can Play Co-op or Competitively
Team up with or fight against your friends and other Guardians in a variety of PvE and PvP modes.


A Cooperative Multiplayer Game
Exciting adventures in co-op with other players await you with rare and powerful rewards. Dive into the story with quests, adventures and patrols. Build a small fire team and secure the chest at the end of a quick Strike. Or test your team's skill with unlimited hours of raid progression, the toughest challenge for any fire team. You decide where the legend begins.

A Competitive Multiplayer Game
Take on other players in fast-all singles battles, team arenas, and PvE/PvP combined competitions. Mark special events like the Iron Banner on your calendar and claim limited-time rewards before time runs out.

Exotic Weapons and Armor
Thousands of weapons, millions of options. Discover new combinations and define your own style. The hunt has begun to create the perfect arsenal.

Destiny 2

Bungie

Destiny 2, arkadaşlarınla birlikte istediğin zaman istediğin yerden tamamen ücretsiz olarak girebileceğin evrimleşen bir dünyayı içeren bir aksiyon MMO oyunudur. Destiny 2 is an action MMO game featuring an evolving world that you can enter with your friends anytime, anywhere, absolutely free.

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  1.026,90

  924,21

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaBungie
 • Yayınlanma Tarihi1 Eki 2019
 • Kategoriler
  • Aksiyon
  • Macera
  • Oynaması Ücretsiz
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca*, İtalyanca*, Almanca*, Kastilya İspanyolcası*, Japonca*, Korece*, Lehçe*, Brezilya Portekizcesi*, Rusça*, Basitleştirilmiş Çince, Latin Amerika İspanyolcası*, Geleneksel Çince
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows® 7 / Windows® 8.1 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)
  • İşlemci: Intel® Core™ i3 3250 3.5 GHz or Intel Pentium G4560 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB or GTX 1050 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 105 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar:
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1