Crytek'in sunduğu klasik birinci şahıs nişancı oyun; aksiyon dolu oyun tasarımı, korumalı dünyası, daha önce hayranı olduğun nefes kesici ve efsanevi savaşlarıyla geri döndü. Hem de tekrar düzenlenerek yeni nesil donanım ürünleri için optimize edilen grafikleriyle!

Basit bir kurtarma operasyonu olarak başlayan bu macera, uzaylı istilacıların Kuzey Kore'yi oluşturan adalar kümesine üşüşmesiyle yepyeni bir savaş sahnesine dönüşüyor. Nanozırhın gücünü avantaja çeviren oyuncular, devriye gezen düşmanlara gizlice yaklaşmak için görünmez olabilir veya güç düzeyini artırarak araçları paramparça edebilir. Nanozırhın hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliği her türlü mücadelede karşılaşılan zorluklara yaratıcı çözümler bulunmasını sağlar. Kapsamlı modüler silah cephanesiyse oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sunar. Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden bu devasa ve korumalı dünyada düşmanlarına hükmetmek için, taktiklerini ve ekipmanını koşullara göre adapte et.

Zırhını kuşan: Nanozırhının hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliğinden yararlanarak, her türlü mücadelede karşılaştığın zorluklara yaratıcı çözümler bulabilirsin.

Adapte ol: Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden, buz kaplı ormanlardan uzaya kadar çeşitli yerlerdeki savaş alanlarına hükmetmek için, taktiklerini koşullara göre adapte et.

Özelleştir: Kapsamlı modüler silah cephanesi, oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sağlar. Deneysel olarak kullanabileceğin veya senin için tamamen yeni olan pek çok seçenek sunulur.

Fethet: Diğer oyunculardan ayırt etmekte zorlanacağın düşman YZ karakterler seni oyun tarzını stratejik ve esnek tutmaya iter. Yerçekimsiz ortam gibi yeni zorluklarsa oyuncuların saldıran taraf olmasını ve süreci adımlarıyla yönlendirmesini gerektirir.

Keşfet: Olanaklarla dolu Crysis dünyasında kendi yolunu sen belirle, engelleri yok et, araç kullanmanın tadını çıkar ve çevreyi düşmanlarına karşı kullanarak üstünlük elde et.

 

Classic first-person shooter from Crytek; The action-packed game design is back with its protected world, breathtaking and legendary battles you've been a fan of before. And with its graphics optimized for next-generation hardware products by rearranging!

What began as a simple rescue operation turns into a whole new battle scene as alien invaders swarm the cluster of islands that make up North Korea. Using the power of nanoarmor to their advantage, players can become invisible to sneak up on patrolling enemies or smash vehicles by increasing their power level. Nanoarmor's speed, power, protection capacity and invisibility feature provide creative solutions to the challenges encountered in any combat. An extensive arsenal of modular weapons offers unprecedented control over how you play. As your environment is constantly changing, adapt your tactics and equipment to the conditions to dominate your enemies in this huge and protected world.

Put on your armor: Utilize the speed, power, protection, and invisibility of your nanoarmor to find creative solutions to the challenges you face in any battle.

Adapt: ​​As your environment is constantly changing, adapt your tactics to the circumstances to dominate battlefields in places ranging from ice-covered jungles to outer space.

Customize: An extensive arsenal of modular weapons gives you unprecedented control over how you play. There are many options that you can use experimentally or that are completely new to you.

Conquer: Enemy AI characters that will be hard to distinguish from other players push you to keep your playstyle strategic and flexible. New challenges, such as the no-gravity environment, require players to be the aggressor and lead the process step-by-step.

Explore: In the world of Crysis full of possibilities, choose your own path, destroy obstacles, enjoy driving and use the environment against your enemies to gain the upper hand.

Crysis Remastered

Crytek

Crytek'in sunduğu klasik birinci şahıs nişancı oyun; aksiyon dolu oyun tasarımı, korumalı dünyası, daha önce hayranı olduğun nefes kesici ve efsanevi savaşlarıyla geri döndü. Hem de tekrar düzenlenerek yeni nesil donanım ürünleri için optimize edilen grafikleriyle! Classic first-person shooter from Crytek; The action-packed game design is back with its protected world, breathtaking and legendary battles you've been a fan of before. And with its graphics optimized for next-generation hardware products by rearranging!

 • Geliştirici FirmaCrytek
 • Yayınlanma Tarihi17 Eyl 2021
 • Kategoriler
  • Aksiyon
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca*, İtalyanca*, Almanca*, Kastilya İspanyolcası*, Çekçe, Japonca*, Lehçe, Rusça*, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Türkçe*
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3450 / AMD Ryzen 3
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI /AMD Radeon 470
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1