Dünyanın kaderi sizin elinizde. Eski ve yeni düşmanlar, 24 yıl önce büyük çaba harcayarak sağladığınız barışı tehdit ediyor. Alpha Ceph arayışınız devam ediyor fakat bu kez C.E.L.L. şirketinin arkasındaki gerçeği de gün yüzüne çıkarmanız gerekiyor. İşiniz kolay değil ancak Nanosuit’iniz bu yolda sizin yanınızda olacak. Düşmanlarınızı gizli bir saldırı planlayarak sessizce öldürün ya da direkt kaba kuvvet ile yok edin. Dünyayı kurtarmak için her yöntem kullanılabilir.

Oyun Özellikleri:

Yedi Harikanın Ustası Olun. Şeytani C.E.L.L. şirketi, New York şehrini dev bir nanodome’un içindeki kentsel yağmur ormanına dönüştürdü. Yedi farklı bölgede savaşmak ve düşmanlarınızla yüzleşmek için yeni taktikler geliştirin.

Cephaneliğinizi seçin. Bu savaşta en iyi silahlar gerekiyor. Yırtıcı Yay gibi dünyanın en iyi askeri ekipmanlarından oluşan bir cephaneliğe sahip olacaksınız. Bunu kullanarak Super-thermite oku gönderip ağır topçu ateşine karşı koyun. Suda yürüyen bir grup düşmanla mı karşı karşıyasınız? Tek bir Elektro okla hepsini alt edin.

Hesapla, hazırlan, saldır. Yolunuzu ve yaklaşımınızı belirleyin. Patlayıcı silahlarla savaşın ve Nanosuit’inizin üstün teknolojisinden en iyi şekilde faydalanın. Ya da gizliliği ön plana alarak Nanosuit’inizle dünyanın beklediği sessiz kurtarıcı olun.

Digital Deluxe Sürüm içeriği:


Crysis 3 Avci Sürümü -- Yırtıcı Yay, yay kaplaması, eki ve avcı Nanosuit modülünü anında açın. Ayrıca sessiz ateş eden fakat büyük bir darbeyle isabet eden nefis Patlayıcı Yayı da açacaksınız.

Ekstra Güç Paketi -- Typhoon taarruz tüfeğini açın ve saniyede 500 mermiyle ortalığı yakıp yıkın. Yetmedi mi? Seri Ateş Nanosuit modülünü kullanarak ateş hızınızı daha da artırın.

Gauss Tüfeği -- Bu elektromanyetik, uzun menzilli tüfeği ve ekstra bir kaplamayı elde ederek düşmanlarınızın tek ateşte kıvranmasını izleyin.

Crysis serisi oyun müzikleri -- Oyunu tamamladıktan sonra resmi oyun müzikleriyle Dünya’yı kurtarmanın gururunu yeniden yaşayın.

The fate of the world is in your hands. Enemies old and new threaten the peace you made with great effort 24 years ago. Your search for the Alpha Ceph continues, but this time with C.E.L.L. You also need to uncover the truth behind the company. Your job is not easy, but your Nanosuit will be with you on this road. Plan a stealth attack to kill your enemies silently or destroy them with direct brute force. Any method can be used to save the world.

Game Features:

Become a Master of the Seven Wonders. The evil C.E.L.L. His company turned New York City into an urban rainforest inside a giant nanodome. Develop new tactics to fight in seven different regions and face your enemies.

Choose your arsenal. This war requires the best weapons. You will have an arsenal of the best military equipment in the world, such as the Bow of Prey. Use this to fire a Super-thermite arrow to counter heavy artillery fire. Facing a group of enemies walking on water? Defeat them all with a single Electro arrow.

Calculate, prepare, attack. Determine your path and approach. Fight with explosive weapons and make the most of your Nanosuit's cutting-edge technology. Or, put privacy first and become the silent savior the world has been waiting for with your Nanosuit.

Digital Deluxe Edition includes:


• Crysis 3 Hunter Edition -- Instantly unlock the Predator Bow, bow skin, attachment, and hunter Nanosuit module. You'll also unlock the delightful Explosive Bow that fires silently but hits with a big blow.

• Extra Power Pack -- Unlock the Typhoon assault rifle and wreak havoc with 500 rounds per second. Not enough? Increase your rate of fire even more by using the Rapid Fire Nanosuit module.

• Gaussian Rifle -- Obtain this electromagnetic, long-range rifle and an extra skin to watch your enemies squirm in one shot.

• Crysis series soundtracks -- Relive the pride of saving Earth with the official soundtrack after completing the game.

Crysis® 3

Crytek

Digital Deluxe Sürüm ile anında açılan güçlü silahlar ve özel Nanosuit modülleriyle C.E.L.L. şirketini alt edin. Ekran okuyucusu desteği devrede. With the Digital Deluxe Edition, instantly unlocking powerful weapons and special Nanosuit modules, C.E.L.L.L. take down your company. Screen reader support is enabled.

 • Geliştirici FirmaCrytek
 • Yayınlanma Tarihi4 Haz 2020
 • Kategoriler
  • Aksiyon
  • Macera
  • Strateji
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca*, İtalyanca*, Almanca*, Kastilya İspanyolcası*, Japonca*, Lehçe*, Rusça*, Türkçe*
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or Windows 8
  • İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo / 2.7 GHz AMD Athlon 64X2
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB Video RAM or better / NVidia GTS 450 or AMD Radeon HD5770
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 17 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1