Crazy Belts
Crazy Belts
Crazy Belts
Crazy Belts
Crazy Belts
Crazy Belts
Crazy Belts
Crazy Belts
Crazy Belts
Crazy Belts
Crazy Belts

Do you know what happens after check-in? Do you think our luggage is safe in the conveyor belts of the airport? Now you can discover the truth!
Crazy Belts is a casual puzzle game that tells the amazing story of our bags, and why they end up in distant countries when we leave them in the belts. Join Loui the Bag in his trip across five countries: travel from London to Madrid, from the majestic Statue of Liberty in New York to the Great Wall of China… and help him and his friends to return home safe!

BECOME THE CARGO GUY!
Playing Crazy Belts is simple: you become the cargo guy and have to manage the belts, making every piece of luggage falling from above get to its correct destination. Colors will help you, and eventually you’ll get amazing superpowers to unlock. Easy-peasy? Well, don’t be so sure… When the action rushes on and mad gears and contraptions appear in the screen, you’re going to need all your expertise and best reflexes to prevent the bags from being lost forever. Hurry up before the plane leaves!

FEATURES:
* Addictive puzzle game for all ages
* 50 levels to beat, and Infinite non-stop mode!
* Travel across 5 countries, from London to Peking
* Irresistible pop-eyed bags!

Don’t forget to leave us a review if you like our game :-)

 

Check-in'den sonra ne olduğunu biliyor musunuz? Valizlerimiz havalimanının taşıma bantlarında güvende mi sanıyorsunuz? Artık gerçeği keşfedebilirsiniz!
Crazy Belts, çantalarımızın inanılmaz hikayesini ve onları baş başa bıraktığımızda neden uzak ülkelere gittiklerini anlatan sıradan bir bulmaca oyunudur. Loui the Bag'e beş ülkedeki yolculuğunda katılın: Londra'dan Madrid'e, New York'taki görkemli Özgürlük Anıtı'ndan Çin Seddi'ne kadar seyahat edin… ve onun ve arkadaşlarının eve sağ salim dönmesine yardım edin!

KARGO ADAMI OLUN!
Crazy Belts'i oynamak basittir: kargo görevlisi olursunuz ve kemerleri yönetmelisiniz, yukarıdan düşen her bagaj parçasının doğru varış noktasına ulaşmasını sağlamalısınız. Renkler size yardımcı olacak ve sonunda kilidini açmak için harika süper güçler elde edeceksiniz. Basit? Pekala, o kadar emin olmayın… Aksiyon hızlanıp ekranda çılgın dişliler ve mekanizmalar göründüğünde, çantaların sonsuza kadar kaybolmasını önlemek için tüm uzmanlığınıza ve en iyi reflekslerinize ihtiyacınız olacak. Uçak kalkmadan acele edin!

ÖZELLİKLERİ:
* Her yaş için bağımlılık yapan bir bulmaca oyunu
* Geçmek için 50 seviye ve Sonsuz kesintisiz mod!
* Londra'dan Pekin'e 5 ülkede seyahat edin
* Dayanılmaz pop gözlü çantalar!

Oyunumuzu beğendiyseniz bize bir inceleme bırakmayı unutmayın :-)

Crazy Belts

Crazy Belts

jemchicomac

Do you know what happens after check-in? Do you think our luggage is safe in the conveyor belts of the airport? Now you can discover the truth! Crazy Belts is a casual puzzle game that tells the amazing story of our bags, and why they end up in distant countries when we leave them in the belts... Check-in'den sonra ne olduğunu biliyor musunuz? Valizlerimiz havalimanının taşıma bantlarında güvende mi sanıyorsunuz? Artık gerçeği keşfedebilirsiniz! Crazy Belts, çantalarımızın inanılmaz hikayesini ve onları kemerlere bağladığımızda neden uzak ülkelere gittiklerini anlatan sıradan bir bulmaca oyunudur...

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  8,00

  7,20

 • Satın Al
 • Geliştirici Firmajemchicomac
 • Yayınlanma Tarihi5 Oca 2016
 • Kategoriler
  • Basit Eğlence
  • Bağımsız Yapımcı
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca*, İtalyanca*, Almanca*, Kastilya İspanyolcası*, Japonca*, Korece*, Rusça*, Basitleştirilmiş Çince*
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10
  • İşlemci: 1.0 Ghz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: Open GL compatible graphics card
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 160 MB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1