Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2
Charlie 2

Charlie II is an old school 2D side-scrolling platform game. Run through levels, collect coins, diamonds and other power ups. Jump on top of enemies to defeat them. Dive into the water to find hidden areas!

This is an updated version of the original game from 2001 to make it work on modern computers.

In this game, you must collect enough coins and diamonds before you may exit a level. Depending on the chosen difficulty, the required percentage is 45%, 60% or 75% (easy, normal, hard). Once you have collected the required amount, you will see the message "Find the exit!".

There are also 7 letters (C, H, A, R, L, I, E) that you can collect in each level. Collecting them is not required for 100%, but they may help you find areas you haven't explored yet, since the letters are generally layed out from left to right.

Charlie II, eski bir okul 2D yandan kaydırma platform oyunudur. Seviyeleri geçin, madeni paraları, elmasları ve diğer güçlendirmeleri toplayın. Onları yenmek için düşmanların üstüne atlayın. Gizli alanları bulmak için suya dalın!

Bu, orijinal oyunun 2001'den modern bilgisayarlarda çalışmasını sağlamak için güncellenmiş bir versiyonudur.

Bu oyunda, bir seviyeden çıkmadan önce yeterince para ve elmas toplamalısın. Seçilen zorluğa bağlı olarak, gerekli yüzde %45, %60 veya %75'tir (kolay, normal, zor). Gerekli miktarı topladığınızda, "Çıkış yolunu bulun!" mesajını göreceksiniz.

Ayrıca her seviyede toplayabileceğiniz 7 harf (C, H, A, R, L, I, E) bulunmaktadır. Bunları toplamak %100 için gerekli değildir, ancak harfler genellikle soldan sağa doğru sıralandığından henüz keşfetmediğiniz alanları bulmanıza yardımcı olabilirler.

At first, you can only play through the entire game without going back to a previous level. Some levels (indicated with a '?') are hidden, to play them, you must find the secret exit in the previous level. After you have completed the game, you will be able to select any level to play so you can find all the hidden items and secret areas to increase your score for each level until you get 100% everywhere.

The game can run using either OpenGL or DirectX (Options, Video, Graphics). If the game doesn't run smoothly, try adjusting this. Note that the Steam overlay may not work for DirectX, if you need that, choose OpenGL.

The default keys are:

[Left] and [Right]: walk
[Ctrl]: walk faster
[Space]: jump
[Down]: in some places Charlie can dive into the water

[Ctrl+P]: pause game
[Alt+Enter]: swich between full screen and windowed mode

İlk başta, bir önceki seviyeye geri dönmeden sadece tüm oyunu oynayabilirsiniz. Bazı seviyeler ('?' ile gösterilen) gizlidir, onları oynamak için önceki seviyedeki gizli çıkışı bulmalısınız. Oyunu tamamladıktan sonra, oynamak için herhangi bir seviyeyi seçebileceksiniz, böylece her yerde %100 olana kadar her seviye için puanınızı artırmak için tüm gizli eşyaları ve gizli alanları bulabileceksiniz.

Oyun, OpenGL veya DirectX (Seçenekler, Video, Grafikler) kullanılarak çalıştırılabilir. Oyun düzgün çalışmıyorsa, bunu ayarlamayı deneyin. Steam katmanının DirectX için çalışmayabileceğini unutmayın, buna ihtiyacınız varsa OpenGL'yi seçin.

Varsayılan tuşlar şunlardır:

[Sol] ve [Sağ]: yürü
[Ctrl]: daha hızlı yürü
[Boşluk]: zıpla
[Aşağı]: Charlie bazı yerlerde suya dalabilir

[Ctrl+P]: oyunu duraklat
[Alt+Enter]: tam ekran ve pencereli mod arasında geçiş yapın

Charlie 2

Charlie II

Mike Wiering

Charlie II is a classic side-scrolling platform game. Run through levels, collect coins, diamonds and other power ups. Jump on top of enemies to defeat them. Dive into the water to find hidden areas! Charlie II, klasik bir yandan kaydırma platform oyunudur. Seviyeleri geçin, madeni paraları, elmasları ve diğer güçlendirmeleri toplayın. Onları yenmek için düşmanların üstüne atlayın. Gizli alanları bulmak için suya dalın!

 • Geliştirici FirmaMike Wiering
 • Yayınlanma Tarihi19 Şub 2018
 • Kategoriler
  • Aksiyon
  • Macera
  • Basit Eğlence
  • Bağımsız Yapımcı
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Felemenkçe
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3 or later
  • İşlemci: Pentium II or above
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL / DirectX 7.0 compatible
  • DirectX: Sürüm 7.0
  • Depolama: 33 MB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1