Paradise City'e tekrar hoş geldiniz! Burnout™ Paradise Remastered'da sokaklara hükmederek aksiyon yaratın. Şehir merkezinin hareketli sokaklarından zorlu dağ yollarına kadar her yerde tozu dumana katın. Gelmiş geçmiş en yüksek aksiyonlu sürüş oyunlarından birinde yüksek oktanlı hareketler yapın ve tozu dumana katın!

Burnout Paradise Remastered, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz eksiksiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Büyük bir özenle yeniden düzenlenen bu oyun, Big Surf Island güncellemesi gibi tüm Year of Paradise eklentileriyle birlikte 4K oynanmaya hazır.

Paradise City'i Arkadaşlarınızla Keşfedin
Paradise City'nin açık yollarındaki zıplamaları, tehlikeli hareketleri ve kestirmeleri keşfederken lastiklerinizi yakın ve karşınıza çıkanı parçalayın. Özel etkinliklerde zafere ulaşmak için şehir bilginizi kullanarak en hızlı rotayı bulup rakiplerinizin önüne geçin. Online modda arkadaşlarınızı yenin ya da güçlerinizi birleştirip yüzlerce online görevi yapın.

Kuralları Çiğneyerek Tozu Dumana Katın
Sürücü kılavuzlarını bir kenara bırakın, şehrin her noktasında hız ve yıkım rekorları kırın. Rekorlarınızı takip edin ve arkadaşlarınıza karşı yıkım ustalığınızı konuşturun. Arabanızla şehirdeki trafiğin ortasına dalarak arkanızda pahalı bir metal yığını bırakıp uçun, patinaj çekin ve asfaltı eskitin.

Eksiksiz Burnout Paradise Deneyimi
Yeniden düzenlenen bu oyunda orijinal oyunun tamamı, yayınlanan tüm ek indirilebilir içerikler, daha iyi görsel derinlik ve gerçeklik hissi veren teknik geliştirmeler, yüksek çözünürlüklü dokular ve daha fazlası bulunuyor.

 

Welcome back to Paradise City! Dominate the streets and create action in Burnout™ Paradise Remastered. From the bustling streets of the city center to the challenging mountain roads, make a mess everywhere. Do high-octane stunts and blow up the dust in one of the most action-packed driving games ever!

Burnout Paradise Remastered offers a complete driving experience that you can play with your friends. This meticulously remastered game is ready to be played in 4K with all Year of Paradise add-ons like the Big Surf Island update.

Explore Paradise City with Your Friends
Burn your tires and smash your way through as you explore the jumps, dangerous moves and shortcuts on the open roads of Paradise City. Use your city knowledge to find the fastest route and get ahead of your opponents to achieve victory in special events. Beat your friends in online mode or join forces to complete hundreds of online quests.

Smoke the Dust by Breaking the Rules
Forget the driver guides, set speed and demolition records in every corner of the city. Keep track of your records and prove your demolition mastery against your friends. Fly your car into the middle of the city traffic, leaving behind a pile of expensive metal, skid and weather the asphalt.

The Complete Burnout Paradise Experience
This remastered game features the entirety of the original game, all additional downloadable content released, technical enhancements for better visual depth and realism, high-resolution textures and more.

Burnout™ Paradise Remastered

Stellar Entertainment Criterion Games

Paradise City'e tekrar hoş geldiniz! Burnout™ Paradise Remastered'da sokaklara hükmederek aksiyon yaratın! Welcome back to Paradise City! Dominate the streets and create action in Burnout™ Paradise Remastered!

 • Geliştirici FirmaStellar Entertainment Criterion Games
 • Yayınlanma Tarihi4 Haz 2020
 • Kategoriler
  • Aksiyon
  • Macera
  • Yarış
 • Desteklenen Platformlar Windows
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Fransızca*, Kastilya İspanyolcası*, Almanca*, Japonca*, Lehçe*, Rusça*
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 64-bit
  • İşlemci: Intel i3 2120 @ 3.3GHz or Phenom II X4 965 @ 3.40GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GT 450 or ATI Radeon HD 5750
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1