Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness
Airport Madness

"You land a million planes safely. Then you have one little mid-air collision, and you never hear the end of it..." —Air Traffic Controller, New York TRACON, Westbury Long Island

You are a hot new Air Traffic Controller, eager to prove yourself and show off your skills to the world. Sure, you are brilliantly gifted. But are you safe? Can you handle real pressure? You are the world's last line of defense against inevitable air disaster! You are paid the big bucks for your visualization skills and guts. Just like the real job of an air traffic controller, you must pay attention and keep your eyes moving. There is always something that you should be doing. Give takeoff clearances, landing clearances and taxi clearances in a strategic effort to maintain safety and efficiency where there would otherwise be total chaos. This is not a spectator's sport! Can you hack it?

"Bir milyon uçağı güvenle indiriyorsunuz. Sonra havada küçük bir çarpışma oluyor ve bunun sonunu asla duymuyorsunuz..." —Air Traffic Controller, New York TRACON, Westbury Long Island

Kendinizi kanıtlamaya ve becerilerinizi dünyaya göstermeye hevesli, yeni ve sıcak bir Hava Trafik Kontrolörüsünüz. Elbette, zekice yeteneklisin. Ama güvende misin? Gerçek baskıyı kaldırabilir misin? Kaçınılmaz hava felaketine karşı dünyanın son savunma hattı sizsiniz! Görselleştirme becerileriniz ve cesaretiniz için büyük paralar ödüyorsunuz. Tıpkı bir hava trafik kontrolörünün gerçek işi gibi, dikkat etmeli ve gözlerinizi hareket ettirmelisiniz. Her zaman yapman gereken bir şey vardır. Aksi takdirde tam bir kaosun olacağı yerlerde güvenliği ve verimliliği korumak için stratejik bir çabayla kalkış izinleri, iniş izinleri ve taksi izinleri verin. Bu bir seyirci sporu değil! Onu hackleyebilir misin?


Air Traffic Control: The World's Most Stressful Job/Hava Trafik Kontrolü: Dünyanın En Stresli İşiAirport Madness 4 offers human pilot voices, bad weather, emergencies, aircraft carriers, plus a radar scope. Helicopters, float planes, F15 fighter jets, and space shuttles are just a few of the aircraft you will handle. It offers you 12 unique challenges, plus some very unusual activity at an 'Area 51' airport. This is a must-have game for any aviation enthusiast. It's incredibly simple to learn, yet insanely addictive and challenging. More than 100,000 copies of Airport Madness have been sold to date.

Choose from six unique airports, including a dozen different airport challenges. Our revamped physics engine offers smoother motion and more realistic aircraft behavior. The addition of several new aircraft will challenge your ability to recognize performance differences between different aircraft types, such as the Boeing 747, Airbus A380 and even the Concorde.


 • Real human pilot voices
 • 6 awesome levels
 • Radar
 • Emergencies
 • Nasty weather
 • 12 ridiculous challenges

Keep 'em separated!Air Traffic Control is a talent. It's a skill that you are hopefully born with. Much like that of a heart surgeon, you take people's lives into your own hands when you are at the radar scope. Strive to keep the traffic moving, but don't let 'em hit. Push yourself to handle the traffic! Work quickly, but be cautious.

If you like this game, you must also try Airport Madness: World Edition on Steam!

Airport Madness 4, insan pilot sesleri, kötü hava koşulları, acil durumlar, uçak gemileri ve ayrıca bir radar kapsamı sunar. Helikopterler, şamandıralı uçaklar, F15 savaş uçakları ve uzay mekikleri, idare edeceğiniz uçaklardan sadece birkaçı. Size 12 benzersiz mücadelenin yanı sıra bir 'Alan 51' havaalanında çok sıra dışı etkinlikler sunuyor. Bu, herhangi bir havacılık meraklısı için olmazsa olmaz bir oyundur. Öğrenmesi inanılmaz derecede basit, ancak delicesine bağımlılık yapıcı ve zorlu. Bugüne kadar 100.000'den fazla Airport Madness kopyası satıldı.

Bir düzine farklı havalimanı mücadelesi de dahil olmak üzere altı benzersiz havalimanından birini seçin. Yenilenmiş fizik motorumuz daha yumuşak hareket ve daha gerçekçi uçak davranışı sunar. Birkaç yeni uçağın eklenmesi, Boeing 747, Airbus A380 ve hatta Concorde gibi farklı uçak türleri arasındaki performans farklılıklarını tanıma yeteneğinizi zorlayacaktır.

 

Gerçek insan pilot sesleri
6 harika seviye
Radar
Acil durumlar
Kötü hava
12 saçma meydan okuma
Onları ayrı tutun!


Hava Trafik Kontrolü bir yetenektir. Bu, umutla doğduğunuz bir beceridir. Tıpkı bir kalp cerrahınınki gibi, radar dürbünündeyken insanların hayatlarını kendi elinize alıyorsunuz. Trafiği hareket ettirmeye çalışın, ancak çarpmalarına izin vermeyin. Trafiği halletmek için kendinizi zorlayın! Hızlı çalışın, ancak dikkatli olun.

Bu oyunu beğendiyseniz, Steam'de Airport Madness: World Edition'ı da denemelisiniz!

Airport Madness

Airport Madness 4

Big Fat Simulations Inc.

Give takeoff clearances, landing clearances and taxi clearances at six complex airports in a strategic effort to maintain efficiency, and avoid collisions. Verimliliği korumak ve çarpışmaları önlemek için stratejik bir çabayla altı karmaşık havaalanında kalkış izinleri, iniş izinleri ve taksi izinleri verin.

 • 00

  Gün

  00

  Saat

  00

  dk

  00

  sn

  %10

  18,00

  16,20

 • Satın Al
 • Geliştirici FirmaBig Fat Simulations Inc.
 • Yayınlanma Tarihi24 Tem 2015
 • Kategoriler
  • Macera
 • Desteklenen Platformlar Windows Mac
 • Desteklenen Diller İngilizce*
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (32/64 bit)
  • İşlemci: 1.0 GHZ
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
 • Mac Gereksinimler Minimum:
  • İşletim Sistemi: Intel Mac, OS X version Snow Leopard 10.6.3
  • İşlemci: 1.0 GHZ
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1