A Hat in Time is a cute-as-heck 3D platformer featuring a little girl who stitches hats for wicked powers.

A little girl and her spaceship

In A Hat in Time you play as a tiny space-travelling girl with a big tophat. Her adventure is halted when all her fuel, the Time Pieces, is lost and scattered across a nearby planet. Hat Kid must now jump, fight and stitch new hats to make her way into every nook and cranny of this new world in order to restore her fuel and resume her journey. On her way, she'll bump into the menacing Mafia of Cooks, the goofy birds of Dead Bird Studio, the spooky shadows of Subcon Forest, and more!

Murder on a train! Parades! Trespassing in a movie studio?

Every mission in A Hat in Time is unique! At one moment you'll be solving the Murder on the Owl Express by finding clues and interrogating the locals, the next moment you'll be the band marshal in The Big Parade, or sneaking through the bird-run Dead Bird Studio!

A Hat in Time, kötü güçler için şapkalar diken küçük bir kızın yer aldığı sevimli bir 3D platform oyunudur.

Küçük bir kız ve onun uzay gemisi
A Hat in Time'da büyük bir şapkaya sahip küçük bir uzay yolculuğu yapan kız olarak oynuyorsunuz. Tüm yakıtı olan Zaman Parçaları kaybolduğunda ve yakındaki bir gezegene dağıldığında macerası durur. Hat Kid şimdi yakıtını geri kazanmak ve yolculuğuna devam etmek için bu yeni dünyanın her köşesine ve buğusuna girmek için zıplamalı, savaşmalı ve yeni şapkalar dikmelidir. Yolda, tehditkar Mafia of Cooks, Dead Bird Studio'nun aptal kuşları, Subcon Forest'ın ürkütücü gölgeleri ve daha fazlasıyla karşılaşacak!

Trende cinayet! Geçit törenleri! Bir film stüdyosuna izinsiz girmek mi?
A Hat in Time'daki her görev benzersizdir! Bir an Baykuş Ekspresinde Cinayeti ipuçlarını bularak ve yerlileri sorgulayarak çözeceksiniz, bir sonraki an The Big Parade'de grup mareşali olacak ya da kuşların işlettiği Dead Bird Studio'dan gizlice gireceksiniz!


Small child, giant worlds

Jump freely around in 5 massive worlds with new adventures to discover around every corner! Just like any child, Hat Kid loves to climb and explore, no mountain is too big for her sense of adventure. She can do multiple jump moves, as well as climb walls, and swing over gaps!

Cute hats, magical yarn and snappy badges

By finding and collecting rare magical yarn, Hat Kid can stitch new cute hats with a variety of abilities, including a witch hat that allows her to cook explosive concoctions, and a wooden ghost mask that allows her to peek into other dimensions. Hats can become even more powerful, by attaching badges that are found, sold and traded by the locals!

Community-funded, community-focused

A Hat in Time was successfully funded on Kickstarter, reaching nearly 10 times its goal! In order to celebrate our community, A Hat in Time is releasing with full modding and Steam Workshop support, an in-game screenshot mode, and more!

 

Küçük çocuk, dev dünyalar
Her köşeyi keşfetmek için yeni maceralarla 5 büyük dünyada özgürce dolaşın! Her çocuk gibi, Hat Kid de tırmanmayı ve keşfetmeyi sever, onun macera duygusu için hiçbir dağ çok büyük değildir. Birden fazla zıplama hareketi yapabilir, duvarlara tırmanabilir ve boşlukların üzerinden sallanabilir!

Sevimli şapkalar, sihirli iplikler ve hızlı rozetler
Hat Kid, nadir bulunan sihirli iplikleri bulup toplayarak, patlayıcı karışımlar pişirmesine izin veren bir cadı şapkası ve diğer boyutlara göz atmasına izin veren tahta bir hayalet maskesi de dahil olmak üzere çeşitli yeteneklere sahip yeni sevimli şapkalar dikebilir. Yerliler tarafından bulunan, satılan ve takas edilen rozetleri takarak şapkalar daha da güçlü hale gelebilir!

Topluluk tarafından finanse edilen, topluluk odaklı
A Hat in Time, Kickstarter'da başarıyla finanse edildi ve hedefinin yaklaşık 10 katına ulaştı! Topluluğumuzu kutlamak için A Hat in Time, tam modlama ve Steam Workshop desteği, oyun içi ekran görüntüsü modu ve daha fazlasıyla çıkıyor!

A Hat in Time

Gears for Breakfast

A Hat in Time is a cute-as-heck 3D platformer featuring a little girl who stitches hats for wicked powers! Freely explore giant worlds and recover Time Pieces to travel to new heights! A Hat in Time, kötü güçler için şapkalar diken küçük bir kızın yer aldığı sevimli bir 3D platform oyunudur! Dev dünyaları özgürce keşfedin ve yeni zirvelere seyahat etmek için Zaman Parçalarını kurtarın!

 • Geliştirici FirmaGears for Breakfast
 • Yayınlanma Tarihi5 Eki 2017
 • Kategoriler
  • Macera
  • Bağımsız Yapımcı
 • Desteklenen Platformlar Windows Mac
 • Desteklenen Diller İngilizce*, Almanca, Korece, Fransızca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İtalyanca, Japonca, Portekizce - Portekiz, Brezilya Portekizcesi, Latin Amerika İspanyolcası
  *seslendirme destekli diller
 • Windows Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-bit only
  • İşlemci: 3.0 GHz processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 • Mac Gereksinimler Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: MAC OS X 10.11.6 or higher
  • İşlemci: Quad-core Intel or AMD Processor, 3.5 GHz processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1