Sosyal Medyada Biz

Haberler

İki Warhammer 40K Strateji Oyunu Ay Sonuna Kadar Parasız

Biri GOG’da, oburu Steam’de

Yayınlandı

Tarihinde

Yazar

Warhammer Skulls aktifliğine bu yıl da iki fiyatsız Warhammer 40K strateji oyunu eşlik etti. 90’ların klasik strateji oyunu Final Liberation: Warhammer Epic 40,000‘i GOG’dan, Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War‘i ise Steam’den fiyatsız olarak kapabilirsiniz.

Final Liberation, 1997’de Microsoft Windows için piyasaya sürülen, 2015’te GOG.com’da yayınlanan sıra tabanlı bir taktik görüntü oyunu. O yıllarda ünlü olan FMV orta sahnelerin de çokça kullanıldığı oyun büsbütün tek kişilik bir öykü anlatıyor. Final Liberation’ı kütüphanenize eklemek için 28 Mayıs’a kadar vaktiniz var. Oyunu GOG.com ana sayfasındaki Giveaway bannerından alabilirsiniz.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War ise 2018 tarihli, sıra tabanlı bir 4X strateji oyunu. Steam’de oyunun ana hali fiyatsız veriliyor lakin DLC’ler ve paketler paralı. Tekrar de en azından ana oyun kütüphanemde bulunsun diyorsanız onu da şu sayfadan alabilirsiniz.

Göker’in hazırladığı En Düzgün 16 Warhammer 40K Oyunu listesinde de Gladius 4. sıradaydı, onu da hatırlatmış olayım. Hatta benim hatırlatmamla yetinmeyin, hala okumadıysanız o listedeki oyunları da not alıverin.

 90 Toplam Görüntülenme

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
OYUNEKS'E DÖN