Sosyal Medyada Biz

Haberler

Homeworld 3, 2024 Yılına Ertelendi

Biraz daha beklememiz gerekecek

Yayınlandı

Tarihinde

Yazar

Blackbird Interactive, Homeworld 3’ün ertelendiğini resmen açıkladı. Bilim kurgu temalı gerçek vakitli strateji oyununun 2023 yılının birinci yarısında çıkması bekleniyordu. Stüdyodan gelen yeni açıklamaya nazaran ise Homeworld 3’ün çıkış tarihi 2024 yılının Şubat ayına ertelendi.

Blackbird açıklamasında ana amaçlarının, seriye layık standartların altına düşmemek olduğunu belirtiyor. Homeworld 3’ün bu standartların üstüne yerleştiğini belirten geliştirici, “oyunu kesin haline getirmek” için oyunculardan biraz daha mühlet rica etmiş. Bununla birlikte oyunculara sabırları için de teşekkür edilmiş.

Elbette bu ertelemenin arkasında sahiden ne olduğunu tam olarak bilemiyoruz. Tekrar de Blackbird grubunun, Homeworld 3 ile son periyotlarda önemli teknik sorunlarla çıkış yapan oyunlar kervanına katılmak istemediği kesin. Buna ek olarak stüdyodan gelen açıklamada, dört günlük çalışma sisteminin de ertelemeye neden olmadığının altı çiziliyor.

Blackbird, 2022 yılında haftada 4 gün çalışma sürecine başlamıştı. Homeworld 3’ün ise birinci olarak 2019 yılında duyurulduğunu hatırlatalım.

 88 Toplam Görüntülenme

Continue Reading
Oyuneks.com
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
OYUNEKS'E DÖN